МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ода "Украинской правде".

06/19/2003 | Предсказамус
Снова Пискуне и наркотиках...
В среду в эфире "Свободы" Тимошенко снова говорила о Пискуне и его причастности к наркобизнесу. Ее дело в Генпрокуратуре приближается к завершению, источники считают, что обвинения достаточно серьезны и Тимошенко уже не удастся выкрутиться. Поэтому она начала борьбу с Пискуном не на жизнь а насмерть. Сейчас у Тимошенко единственный выход – найти подтверждение незаконной деятельности ее главного врага – Генпрокурора.
http://www.pravda.com.ua/ru/archive/2003/june/19/1.shtml

От так вот. Отбивается, значить, злодеюга... Не хочется ей по заслугам, изворачивается. Но УП на страже.
"Стража" эта имхо чувствуется и при сравнении "сокращенного варианта" УП с оригиналом (http://www.radiosvoboda.org/specialreports/guests_text/uk/2003/06/20030618.ASP)
Неуловимое впечатление, что сокращение было правильное. Ну, в смысле конкретное. Хотя за руку и не поймаешь...

Відповіді

 • 2003.06.19 | Максим

  Re: Про Тимошенко і Дізраелі

  Я колись чув, що прем'єр міністр Великої Британії, такий собі Дізраелі, був величезним хапугою і просто озолотився неймовірно на своїй посаді і багатьох своїх друзів озолотив. Але й Британія при ньому дійшла до піку своєї могутності і багатства.

  Ідеальних людей мало. Тимошенко, безперечно, має "кримінальне минуле". А хто його не має? В Українській "еліті"?

  До того ж гроші Тимошенко на 90% робила не на Україні, а на Росії. Щось забирала собі? Очевидно. Але Україні її діяльність, можливо, приносила більше користі ніж шкоди. Я майже впевнений.

  Головне ж, що зараз її мочать не за старі гріхи, а за її теперішню політичну діяльність.

  Закон починається тоді, коли він застосовується до всіх без винятку. У нашому випадку ми бачимо вибіркове застосування закону - політичне замовлення. Тобто, - беззаконня. По відношенню до Тимошенко.

  Але я підозрюю, що з піскуном це чистої води самозахист. Далеко не чесний прийом людини, проти якої працює уся державна машина і яку загнали у глухий кут.

  Серед заганяючих і Ющенко. Я впевнений, що, якщо завтра Тимошенко посадять, Ющенко буде лише радий. А які вже раді будуть Червоненко, Пінчук і Суркіс. Аж важко уявити


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua