МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УКРАЇНА ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ МІНІСТРА ОБОРОНИ

06/20/2003 | Mykyta
www.ПРАВДА.com.ua, 20.06.2003, 13:49

Міністр оборони України Володимир Шкідченка подав рапорт про свою відставку.

Рапорт про відставку Шкідченко подав у п'ятницю під час наради за результатами перевірки стану бойової готовності частин і підрозділів Збройних сил України, що дислокуються на території Криму, і дотримання ними вимог законодавства з цільового використання державних коштів, техніки і матеріалів, нерухомості.

Нараду провів президент України Леонід Кучма, повідомляє прес-служба глави української держави.

Інтерфакс-Україна

------------------

Scho ce oznachaye?

Відповіді

 • 2003.06.20 | Тестер

  Re: А нічого не означає

  Тому, що армія в Україні нічого не вирішує!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.20 | CACTUS

   Re: А нічого не означає

   Це точно нічого не означає. Шкідченко стане цивільною людиною і за деякийсь час піде в парламент. А на його місце буде призначено начальника генштабу генрала Затинайка.

   Пан Президент зайшли з "тилу" не рано - не - пізно,а аж через 10 років після проведеня реформ і зрозуміли що Кузьмук отих 10 років най*бували пана Президента. Але Якраз коли після Кузьмука, Шкідченко почав щось робити, то тут молодці заходять з"тилу" і дають Шкідченку втикон! Іншими словами -- підставляють. А він як порядний чоловік за таку критику подає у відставку.

   Під кого готується крісло?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.20 | CACTUS

    Re: А нічого не означає, але "мудрі" люди в НАТО кажуть,що

    НАТО не втручається у внутрішні справи України. Однак нинішнє становище з відставкою військового міністра ген.Шкідчека, то це стало б доброю нагодою для призначення на пост міністра оборони цивільну особу . І якщо Кузьмука можна вважати після відставки цивільним (генрал в запасі), то все може повернутись на "круги своя"!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.06.20 | CACTUS

     Re: А нічого не означає, але "мудрі" люди в НАТО кажуть,що

     Радіо Свобода (14 червня, рубрика "Україна і світ").
     ..................................................................................................................................................................................................................

     "На жаль, почути коментарі про результати засідання спільної комісії Україна – НАТО від міністра оборони України Генерала Шкідченка не вдалось. В останні хвилини запланована прес-конференція із генералом Шкідченком і лордом Робертсоном була скасована. Справа в тому, що крім автора цього репортажу охочих поспілкуватись з українським міністром не знайшлось."

     Отже тиждень тому журналісти і Робертсон вже знали про майбутню долю Шкідченка і вирішили не гаяти часу на зустріч з ним? З яких київських установ утєчка інфи?
 • 2003.06.20 | Vadym Gladchuk

  Re: УКРАЇНА ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ МІНІСТРА ОБОРОНИ

  Треба було вигнати ще зразу після Скнилова!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua