МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз: пропозиція Кучми - нісенітниця, та бажання продовжити свої повн

06/20/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер СПУ, співголова тимчасової спеціальної комісії по напрацюванню змін до Конституції Олександр Мороз вважає, що всі ініціативи Президента щодо політичної реформи зводяться лише до його бажання продовжити свої повноваження.

Так Мороз прокоментував вчорашнє звернення Кучма до українського народу та законопроект про внесення змін до
Конституції, поданий сьогодні до парламенту.

Мороз назвав ідею Президента проводити вибори до всіх гілок влади в один рік "нісенітницею". Він підкреслив, що це невиважена позиція, але вона найбільше цікавить Президента. У цьому сенсі він зазначив, що вважає правильним рішення ряду опозиційних депутатів звернутись до Конституційного Суду з питанням, чи може Кучма балотуватись на третій термін: "Це правильно, щоб поставити межу цим спекуляціям" (підписи для запиту в КС вже зібрані, як сказав Ю.Луценко М-І). Вчора (у телезверненні) Президент сказав лише про те, що президентські вибори відбудуться у 2004 році, але не говорив, чи буде він балотуватись на третій термін.

Сумнівними, на думку Мороза , є й інші пропозиції Президента, зокрема і про формування постійно діючої парламентської більшості і призначення силових міністрів Президентом.

Лідер соціалістів підтвердив, що у понеділок, 23 червня тимчасова спеціальна комісія ВР збереться на засідання і розгляне обидва законопроекти по внесенню змін до Конституції.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua