МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чим більше повноважень - тим менший реченець

06/20/2003 | Гайди До Байди
Здається, що в Україні вибирають таких нездарів головою держави, що їм найбільші "повноваження" і відразу найбільш посадових років.

Що президент Кучма здійснив за таким великим стажем?

Тому, гадаю, що для державного спасіння, або обмежити повноваження президента, або скоротити реченець служби. Тим паче, що донині Л. Кучма не служив, а лише крізь його злочинну адміністрацію передав народові накази задля його власної блаженности.
Управління, тобто адміністрація президента перейняла завдання УРЯДУ української держави, бо так Кремлю легше впливати на діяльність укр. держави.

Хотів би знати, де в українській законодації (КОНСТИТУЦІЇ) записано права голови президентської адміністрації? Ну, звичайно, такого потребують, коли маєш неписьменного президента. Одначе, чи це причина, щоб з тим і порушити українську конституцію?

Також дуже дивно ця п'ятирічна пов'язаність президентського крісла з виборними Верховної Ради? Невже з тим хочуть оминути розподіл влади, котрий б упоряджав її діяльність? Насправді, так складається враження, що в Україні вкралася хвиля, ухвалити закони, щоб навмисно знешкоджувати законодавство.

Та, що з тим п'ятирічним терміном? Чи той реченець за Радянського Союзу не заплямився? У розвинутому світі, зазвичай дають виборним-депутатам тільки чотири. І тут виринає підозріння, що саме не хочуть заощаджувати витрати на вибори, а підігріти собі свої підбивані стілця.

Боже, храни Україну!

http://www2.pravda.com.ua/archive/2003/june/20/5.shtml


Заборонений український правопис складається з:
Звукопису = фонетики
Видопису = морфології
Складопису = синтакси

bsentschuk@web.de
Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its Kuchmists


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua