МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вставай, хто живий - 2

06/23/2003 | Pavlo Z.

Колись, років через 10-20, коли України не буде, як політичного поняття ми всі – я, шановні Мартинюк, Бегемот, Свистовичі, Роллер, Шутер, Спостерігач, інші майданівці – будемо, дай Бог, живі і неголодні, як і наші діти. І ці діти обов’язково запитають нас: а як же трапилось, що незалежність просрали? Ми будемо говорити про гада Кучму, якому Україна була до дупи, про бандитів у депутатських і губернаторських кріслах, про недолугість опозиції... А діти питатимуть далі: а що робив ти, тату, такий розумний і дієвий, в той час як Україна конала? Як ти особисто міг допустити це – адже ти патріот, а не такий мудак, як ті, про кого ти говориш?
Що відповімо?? Що заробляли гроші тобі синку на пальто, а тобі, доцю, на платтячко, а нам всім – на нову хату? Що ми все розуміли, говорили про це все на форумі „Майдан”, аналізували, робили добрі пропозиції, але нас не послухали?..
Будемо й далі використовувати „Майдан” як наші батьки – кухні, для того щоб тихенько поговорити про життя й розійтися? Чи спробуємо все-таки знайти вихід, не покладаючись ні на кого іншого і не перекладаючи ні на кого іншого НАШІ ОСОБИСТО відповідальність і обов’язок?
Пропоную зписатися, узгодити формат зустрічі і зустрітися. Час почне працювати на нас тільки якщо почнемо рухатися.
Якщо це вже робиться – повідомте, будь ласка, мене, я хочу брати участь. Я хочу просто працювати, мені не потрібні ні гроші, ні посади – аби поруч зі мною були такі ж, як я фанати України.
Або ми геть тупі і ліниві і у нас нічого не вийде, або ми дійсно мудрі й працьовиті і ми все таки знайдемо рішення.
З повагою і надією на останнє
Павло Z.

Відповіді

 • 2003.06.24 | Pavlo Z.

  Re: Вставай, хто живий - 2

  Для тих, хто спить або вважає, що в мене "поїхав дах" - повідомлення від прес-служби "п'ятої колони".

  "ПОДПИСАНО СОГЛАШЕНИЕ О ВЗАИМОДЕЙСТВИИ И СОТРУДНИЧЕСТВЕ МЕЖДУ РУССКИМ ДВИЖЕНИЕМ УКРАИНЫ И ПАРТИЕЙ РЕГИОНОВ

  23 июня 2003 года в Донецке подписано соглашение о взаимодействии и сотрудничестве между Донецким областным отделением Партии регионов и Донецким областным отделением Всеукраинской общественной организации «Русское движение Украины». От имени Партии регионов соглашение подписал народный депутат Украины Владимир Васильевич Рыбак от имени РДУ Владимир Аниканович Филатов.

  Осознавая взаимную заинтересованность в укреплении гражданского мира и согласия, а также наличие ряда общих политических, социальных и экономических проблем, стороны выделили в соглашении о сотрудничестве ряд конкретных направлений. В числе таковых защита социальных, культурных, духовных, религиозных и языковых прав населения Донецкой области; последовательное отстаивание центристских взглядов и убеждений, взвешенных, цивилизованных подходов к решению политических вопросов; разработка и отстаивание общей позиции в вопросах расширения прав органов местного самоуправления, другие актуальные вопросы.

  Основным принципом совместный деятельности определен девиз: права граждан - превыше всего!

  Подписанное соглашение является открытым для присоединения к нему других общественных и политических организаций Донбасса, разделяющих наши взгляды.

  Пресс-служба Русского Блока"


  Почитали? Позіхнули? Повернулися на інший бік і хропимо далі? І правильно!... Бог таки помилився - українців треба було поселити в Австралії, тоді нашим символом була б найближча нам за менталітетом жива істота - страус.
  Благоденствуймо й далі!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.24 | Sidor

   Пашо,

   а може Вам реалізувати Ваші комплекси не через боротьбу зі світовим зльом? Може таки і справді треба купити дітям одяг, платячка та їжу? Може і справді не треба вкотре "рятувати Україну" ? Адже це - самодостатня країна (якби Ви не голосили над її "майбутньою загибиллю")? Може тре піти і зробити щось не таке "гучне" як на цьому псевдо-форумі, а у реальному житті? Щось таке, аби Ваші діти не соромилися батька через п*ять-шість років...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.24 | Pavlo Z.

    Сидюшо,

    у моїх діток все гаразд - і платтячка, і хата і все інше є і впало вони не з неба, і не дядько приніс. Так що не треба - працюю і заробляю. Просто шукаю однодумців і "однодільців".
  • 2003.06.24 | Augusto

   Балаган маргіналів.

   Ці русонацистські клоуни з РДУ набрали на виборах менше одного процента голосів, це просто зараз ситуація така - балаган біля корита пробує осатаніло роздмухати якісь вигадані національні проблеми, щоб вкотре не відповідати на запитання про походження приватного великого багатства нажитого позаекономичними засобами в збіднілій державі та ще чому це раптом "нацюки" ніяк не зашкодили накопиченню цього багатства, самі не розбагатіли i в той же час саме вони ж повинні бути винними в усьому?
   Такий союз, якщо він дійсно відбувся, показує і реальний рівень Партії Регіонів (скажи мені, хто твій друг), і тих, хто стоїть за черговим гімняним цунамі, яке покотилося Кучмаїною.
   Звичайно, що треба збиратися, спілкуватися, хто проти, але не у відповідь на дурні стрибки балагана біля корита (цих стрибків вже було і ще буде).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.24 | Pavlo Z.

    Не треба недооцінювати цих маргіналів - саме вони є частиною

    мережі Кремля. Колись був Комінтерн, який спирався на національні компартії, що здебільшого складалися з таких самих маргіналів. З липня 1995р ("Съезд соотечественников" в Госдумі Росії) мережу було відтворено. Координація діяльності й фінансування здійснюються через Конгрес російських общин та Міжвідомчу комісію по роботі зі співвітчизниками. Така схема дає можливість "працювати", але в певних межах, оскільки фінанси перетинають кордон. З підключенням далеко небідних Регіонів України, чия фінансова база знаходиться всередині держави, ці межі зникають. РДУ отримує необмежену можливість рекрутувати нових і нових маргіналів, які за пляшку горілки будуть готові на все. РУ (Регіони України) тепер можна розшифровувати як "Російська Україна".
 • 2003.06.24 | Patriot

  Давайте винних пошукаємо :)

  Тут вже пропонували, а коли знайдемо, тоді за вже і візьмемося і жити стне супер. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.27 | Petro

   Re: Давайте винних пошукаємо :)

   А що їх шукати? Вони давно знайдені: москалі, жиди, американці, масони - коротше: всі, крім нас, янголів...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.27 | Patriot

    Добре. Тоді давайте...:)

    Встановимо ступінь їх вини і покараемо, а потім візьмемося за побудову нового світлого майбутнього
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.06.27 | Petro

     А що тут встановлювати? Винні ВОНИ всі на 100%

     МИ не винні теж на 100%. Якби ЇХ не було - ми б так класно жили! Бо ж ми працьовиті, чесні, непідкупні і нікому не робимо зла...
     P.S. ...окрім як самі собі:)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.06.27 | Patriot

      Технолога і решту на сцену

      або, як судити будемо?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua