МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не хвилюйтесь! ЧЕРЕЗ ПІВТОРА РОКИ почнеться відродження України.

06/23/2003 | Володимир
Суцільне знущання над Україною колоніальним промосковським режимом і кримінальними кланами закінчиться наприкінці наступного року, після вступу Віктора Ющенка на президентську посаду. В наведенні ладу у власній країні новообраний президент неодмінно залучить своє націонал-демократичне оточення - партії блоку "Наша Україна".
Таким чином більше всього не пощастить головним ворогам України - комунякам, тобто КПУ і СДПУ(о). Одним з найперших необхідних прогресивних заходів у внутрішній політиці поряд з безкомпромісною декомунізацією обов"язково стане суцільна українізація (дерусифікація), духовно-моральне відродження нації. Суттєво покращиться і життєвий рівень українців. Головним пріорітетом зовнішньої політики має стати максимальне прискорення вступу до НАТО, що необхідно для забезпечення військової безпеки від Росії.

Відповіді

 • 2003.06.23 | Предсказамус

  Як вже ці провокатори втомили...

  Володимир пише:
  > Таким чином більше всього не пощастить головним ворогам України - комунякам, тобто КПУ і СДПУ(о). Одним з найперших необхідних прогресивних заходів у внутрішній політиці поряд з безкомпромісною декомунізацією
  Ющенко каже:
  “Нині український політикум ділиться не на лівих та правих, не на лібералів, соціалістів чи християн, а на тих, хто краде, і хто – ні”

  Володимир пише:
  > обов"язково стане суцільна українізація (дерусифікація), духовно-моральне відродження нації.
  Ющенко каже (саме російською каже):
  "Первое и самое главное, я обращаюсь к вам и миллионам слушателей, которые считают языком своего общения русский.
  Если мы говорим, что мы - европейцы, мы должны признать одно право - право выбора человеком языка общения, это его исключительное право, как право выбора кандидата в народные депутаты, как право выбора чего-то другого, в том числе и своей жены, так и право выбора языка общения."

  Володимир пише:
  > Суттєво покращиться і життєвий рівень українців. Головним пріорітетом зовнішньої політики має стати максимальне прискорення вступу до НАТО, що необхідно для забезпечення військової безпеки від Росії.
  А який зв'язок між добробутом та вступом до НАТО? Як на мене, то не прямий, а зворотній... Чи то Ющенко такое казав? Лінк, будь ласка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.24 | Роман ShaRP

   Сильно втомили.

   Аж не розумію, де у Вас беруться сили їм відповідати.

   Це ж просто убога маячня.

   "Нинішнє покоління українців буде жити при укр~В~A~Ю~нізмі" ®
  • 2003.06.24 | Роман ShaRP

   До речі ...

   Хоч і не весна, і не осінь, але у певного типу осіб настав період бурхливої діяльності.

   І на День Конституції/Молоді концертів оголошено, хоч стій хоч падай -- давно такого не пригадую ....

   Як казав відомий герой, "это ж-ж-ж-ж неспроста"

   Ех .... що не кажи, а треба, треба харчами запасатися .... Бо практика вчить, що у цій країні опісля бенкету під час холєри приходить яка-небудь ще більша холєра.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.26 | KAKTUZZ

    Re: До речі .Чо в тебе така пмка червона: Перебрав?(-)

 • 2003.06.24 | аптіміст Таваріщ Маузєр

  У жізні завжди маєть буть місце для історічєскаво аптімізму

  Володимир пише:
  > Суцільне знущання над Україною колоніальним промосковським режимом і кримінальними кланами закінчиться наприкінці наступного року, після вступу Віктора Ющенка на президентську посаду. В наведенні ладу у власній країні новообраний президент неодмінно залучить своє націонал-демократичне оточення - партії блоку "Наша Україна".

  Дажє по закону стітістікі "-" і "+" мають буть збалансірованимі. Пєрєжівьом трінадцатий рік Вкраїни і далі всьо маєть буть добре. А ішо ачєрєдная смєна пакалєній. Хтось підрахував, шо од початку акупації якраз 13 поколінь, 14-тоє виховалось за часи атнасітєльной свабоди у всяком разє інформаційной.

  Із сєльскім гаспадарством і у пріродє взагалі у цьому році хє..я якась робиться, у рєзультаті нєдоврожай, збільшєння продовольчіх цєн (+ комунальних, бо скільки можна їх здєржувать), у підсумкє збільшєння рєволюційних настроєв. Шо Таваріщ Маузєр очєнь дажє вітаєть.
 • 2003.06.24 | Анатолій

  Дякуємо,ми вже ні за що не хвилюємся! (-)

 • 2003.06.26 | пан Roller

  Системные языки мозга

  Володимир пише:

  > Одним з найперших необхідних прогресивних заходів у внутрішній політиці поряд з безкомпромісною декомунізацією обов"язково стане суцільна українізація (дерусифікація), духовно-моральне відродження нації. Суттєво покращиться і життєвий рівень українців.


  Системные языки мозга
  Н. Вашкевич


  Цена: 206 руб.


  На складе.  Книги
  Общее и прикладное языкознание
  Прочие издания


  Твердый переплет, 400 стр., 2002 г.
  Издательство: Белые Альвы
  ISBN 5-7619-0147-1, Тираж: 3000 экз., Формат: 60x90/16  Читательский рейтинг: Подано менее 2 голосов.

  [проголосовать]

  --------------------------------------------------------------------------------

  От издателя
  Язык не только и не столько средство общения, сколько кибернетическое устройство, управляющее Бытием, в том числе и человеком. Люди, общаясь друг с другом, за счет интеллектуальной речевой активности снабжают ноополе, являющееся аналогом Интернета, морфологическими языковыми структурами, которые управляют жизнью на земле.

  Подобно материальной плазме, состоящей из водорода и гелия, ноополе состоит из двух этнических языков, арабского и русского. Они же являются системными языками мозга. Через эти языки раскрываются все тайны слова, смыслы священных книг, все мифы, обряды, все загадки поведения как человека, так и животных. `Вначале было слово` - не метафора.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua