МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому програв Кличко

06/24/2003 | Капітан
В давні часи у північних германців і кельтів були спеціальні бійці рукопашного бою, які під час битви приходили у так званий "святий шал". У цьому стані вони не відчували болю, їхні сили подвоювалися, реакція загострювалася. Це ставалося за рахунок нервового збудження, в яке вони входили через ненависть до ворогів, які загрожували їхнім родинам і батьківщині. Біологія знає, що інстинкт самозбереження значно слабший інстинкту збереження виду (мати звірят буде захищати своїх детей навіть від більш сильного хижака і нерідко здобуде перемогу).
Якщо розглядати двобій Кличка з Льюісом, то можно собі уявити, як прагне перемоги негр, що хоч в чомусь довести перевагу чорної раси над білою, тобто він б"ється не тільки за гроші, за власну честь, а і за честь раси. А за що бився Кличко? Чи відстоював він чиюсь честь насправді? Чи стояла за ним його Батьківщина чи нація, мову якої він демонстративно не бажає вчити? За цілу білу расу битися він не міг, бо білі і без того мають більше досягнень, ніж чорні. Німеччина йому чужа, Україна далека, отож, бився за гроші та ще за честь свого брата. Цього мало в напружених спортивних поєдинках. Дав йому Льюїс пару разів по мізках, тут і спрацював інстинкт самозбереження, навіть помимо волі спортсмена. Те саме, до речі у футболі. Чому німці в ЧС 1954 року перемогли об"єктивно сильніших угорців? А тому що прагнули реваншу за поразку і війні. І вважають тепер датою народження ФРН не офіційне її проголошення у 1949 році, а день перемоги над угорцями у 1954 році. Поки наші спортсмени будуть виступати лише за гроші, великих перемог їм не видіти.

Відповіді

 • 2003.06.24 | Augusto

  Тому, що виграв Льюіс.(-)

 • 2003.06.24 | Михайло Свистович

  Re:

  Капітан пише:
  >
  > Якщо розглядати двобій Кличка з Льюісом, то можно собі уявити, як прагне перемоги негр, що хоч в чомусь довести перевагу чорної раси над білою

  Щось інші негри не змогли Кличку цього довести, а про свою мотивацію щодо участі в бою Льюїс чітко вказав - "правильні гроші". Якби ним керував расизм, то він би не тягнув так довго з цим боєм, а давно б вже дав згоду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.26 | Марко

   Re: Капітан правий

   Капітан дійсно має рацію. І це зрозуміло кожному, хто прожив чимало часу в ЗША. Американські негри дуже заідеологізовані, і завджи намагаються довести перевагу чорної раси (звісно, через почуття меншевартости).
   Так що не тюкайте на людину, що каже правду. Краще прислухайтеся і вчітеся у розумних людей
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.26 | Капітан

    Re: Капітан правий

    Дякую, Марко, за підтримку. Чекав, що затюкають москалі, а вийшло, що свої. Зрештою, на цьому форумі можуть затюкати будь-кого без особливої потреби і без особливого заглиблення у суть написаного.
   • 2003.06.26 | Михайло Свистович

    Re: Капітан правий

    Марко пише:
    > Капітан дійсно має рацію. І це зрозуміло кожному, хто прожив чимало часу в ЗША. Американські негри дуже заідеологізовані, і завджи намагаються довести перевагу чорної раси (звісно, через почуття меншевартости).

    Всі заідеологізовані? Без винятків? А англійські негри?

    > Так що не тюкайте на людину, що каже правду. Краще прислухайтеся і вчітеся у розумних людей

    Ви щось можете заперечити на мої аргументи, окрім того, що розписуєтесь за Льюїса так, ніби з ним особисто знайомі?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.06.26 | VENED

     Re: Грошима заідеологізовані негри-боксери, і Костя Цзю теж(-)

    • 2003.06.27 | Капітан

     Свистович, зрозумійте, йдеться не про негрів, а про "українців"

     Вам, стурбованому вічною проблемою буття "Де взяти гроші?", звичайно,непросто зрозуміти, що є й інші цінності ніж бабки, але для тих, хто їх має, ця істина добре зрозуміла.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.06.27 | Михайло Свистович

      Re: То чому ж Ви пишете про негрів

      Капітан пише:
      > Вам, стурбованому вічною проблемою буття "Де взяти гроші?", звичайно,непросто зрозуміти, що є й інші цінності ніж бабки, але для тих, хто їх має, ця істина добре зрозуміла.

      В мене немає проблем взяти гроші? Мені їх пропонують постійно на умовах, на які б Ви погодились беззастережно. Умови прості - працювати на якусь опозиційну силу, не критикуючи її.

      А ще простіше для мене - повернутися до банку на свою посаду начальника валютного відділу, де мене чекають з розпростертими обіймами, і мати вчетверо більше ніж маю зараз.

      Вчора я віддав 1265 гривень, які мали б піти на їжу та купівлю холодильника на виплату замість дихаючого на ладан, на друк агітматеріалів проти влади. Для тих, хто має інші цінності, ніж гроші, це добре зрозуміло. Але тим, хто має бабки, але витрачає їх на себе, а не на цінності, які відстоює, цього не зрозуміти ніколи.

      Ляпайте далі язиком на форумі про цінності. Успіхів Вам.
  • 2003.06.26 | VENED

   Re:Так Льюис себе і негром не вважає, як Майкл Джексон(-)

 • 2003.06.24 | Гура

  Ви маєте рацію (-)

 • 2003.06.24 | sych

  Хто не в курсі - Кличко виграв 56:58.(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.25 | Andrij

   Саме так

   Згідно всіх трьох суддів Віталій виграв 4 раунди з 6. Воля до перемоги в Віталія була відмінною. До чого тут чорна раса? Чи то автор впав у "святий шал", що не дозволив почитати спортивні новини? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.06.27 | Patriot

    Тільки перемогу віддали іншому :) (-)

 • 2003.06.25 | VENED

  Re: Це не матч Україна-Великобританія, це бокс Кличко-Льюис


  >Якщо розглядати двобій Кличка з Льюісом, то можно собі уявити, як >прагне перемоги негр, що хоч в чомусь довести перевагу чорної раси >над білою, тобто він б"ється не тільки за гроші, за власну честь, а >і за честь раси.
  Не знаю, не знаю... Він здається колишній канадець нині англієць, олімпійський чемпіон... За славу і гроші він бився(Льюис)насамперед , а це майже одне і теж у спорті...
  > А за що бився Кличко? Чи відстоював він чиюсь честь насправді? Чи >стояла за ним його Батьківщина чи нація, мову якої він >демонстративно не бажає вчити?
  Э, не.... Це не матч Україна-Великобританія, це бокс Кличко-Льюис
  >За цілу білу расу битися він не міг, бо білі і без того мають більше >досягнень, ніж чорні.
  Ні, у боксі перевага білих, або хоча б рівність треба відстоювати, у важкій вазі останні 100 років негрів більше було
  Міг би і битися, але він адже спортсмен і професіонал і бъется за перемоги, титули і славу(а це з грішми зв'язано , реклама й ін). Це нормально

  >Німеччина йому чужа, Україна далека, отож, бився за гроші та ще за >честь свого брата.
  А родился он вообще в Киргизии :)
  Так за деньги и славу биться это тоже нормально. Костя Цзю на выигранные деньги содержит боксерскую спортивную школу на родине, Шарунас Марчюленис - тоже. Деньги всегда пригодятся :)
  >Цього мало в напружених спортивних поєдинках. Дав йому Льюїс пару >разів по мізках, тут і спрацював інстинкт самозбереження, навіть >помимо волі спортсмена. Те саме, до речі у футболі. Чому німці в ЧС >1954 року перемогли об"єктивно сильніших угорців? А тому що прагнули >реваншу за поразку і війні. І вважають тепер датою народження ФРН не >офіційне її проголошення у 1949 році, а день перемоги над угорцями у >1954 році.
  Есть разница - футбол командная игра, а бокс индивидуальный спорт! За что бъется Костя Цзю? За новую Родину? за старую? За обе? За деньги? Нет, он бъется за свою славу!!!
  >Поки наші спортсмени будуть виступати лише за гроші, великих перемог >їм не видіти

  Деньги и популярность в спорте тоже хороший стимул, конечно моральные стимулы тоже важно
 • 2003.06.25 | Зелений Пес

  Re: Чому програв Кличко

  Цей ефект краще видно у командних видах спорта. Мотивація одинака може бути потужною індивідуально, а для групи вона повинна мати елементи суспільних цінностей, як ото нація, держава, раса.
  Клички, Шевченко та такі інші мають психологію найманців-індивідуалів, які б'ються за гроші, а прапор, який вони періодично носять на плечах допомагає їм виглядати колоритніше, а значить успішніше продаватися.
  Ну а нам з того теж ніякої шкоди нема. Відомі люди популяризують нашу країну, це прекрасно. Звичайно, було би краще, якби вони виявилися справжніми патріотами, але не судилося. Подякуємо їм за українські прізвища і прапор, та й по тому.
  Що ж стосується збірних, то тут ми жодного кроку вперед не зробимо, поки не знайдемо ідеологію, яка надихне всю команду вцілому. Тренер збірної ані фізичні кондиції, ані техніку виправити не може. Лишаються кадри, трошки тактики та мотивація. Команда повинна бути готова померти на полі заради чогось по-справжньому святого для всіх. І без якоїсь версії національної ідеї тут не обійдешся.
 • 2003.06.25 | Serhiy Hrysch

  Klychko: Ukrainian American Perspective!!!

  http://www.brama.com/news/press/030622klitschko-lewis.html

  ...Though not generating the buzz of the Lewis-Tyson contest, boxing fans nevertheless approached this fight with excitement. Just prior to the start cameras focused on arriving celebrities (Sylvester Stallone, Magic Johnson, Rick Fox and David Duchovny among others) and cheering spectators waving flags in the stands (one poor rendition of a Union Jack and three full fledged Blue-and-Golds) Even HBO's veteran boxing analyst Larry Merchant invoked his Ukrainian ancestry to stir the mix...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.06.25 | chytach

   "...Blue-and-Gold..." -nice tranlation ;) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua