МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що замовчує пан Мармер ?

06/25/2003 | Майдан-ІНФОРМ
У ніч на понеділок 25 червня в Кіровограді в під’їзду свого будинку було побито і пограбовано спортивного оглядача тижневика «Україна-Центр» Юрія Ілючека.
Як повідомив ForUm’у головний редактор газети Юхим Мармер, журналіст повертався з відрядження до Києва, куди їздив разом з футбольною командою «Зірка» (Кіровоград) - чемпіоном першої ліги. Клубний автобус довіз Ілючека майже до самого будинку, однак біля під’їзду на нього напали невідомі, які нанесли журналісту важкий удар по голові, а потім збили з ніг. Нападники відібрали у Ю. Ілючека барсетку з диктофоном, гаманцем і документами.
Лікарі констатували у журналіста струс мозку середнього ступеня, перелом ноги, численні удари, гематоми обличчя і грудей.
За фактом нападу на Ю. Ілючека порушено карну справу, хід розслідування взяв під свій контроль начальник УМВС в Кіровоградській області генерал-майор Станіслав Никитенко.
На думку головного редактора «УЦ» Єфима Мармера вся подія з Ю. Ілючеком носить виключно кримінальний характер. «Хоч я абсолютно упевнений, що такі відморозки готові побити до напівсмерті будь-якого журналіста і за пару сотень гривень і на замовлення», - зазначив Є. Мармер.
Але справа не така проста, як хотілося б комусь вважати. Можливо і пан Мармер небезпідставно когось остерігається. Його повєдінка останнім часом виглядає дивною і непослідовною. Все виглядає то заграванням до влади, то дивною опозиційностю. Можливо багато що криється саме в цьому. Пан Мармер останнім часом почав грішити не лише антураїнською позицією свого видання. Але і переслідуванням колишнього свого сателітного видання газети "Відомості-плюс" та відвертим неприкритим та іноді завуальованим переслідуванням деяких відомих кіровоградських колег -журнвлістів, мабуть на чієсь замовлення.
Постраждалий Юрій Ілючек не завжди писав про спорт, мав ворогів та відверті погрози. Іноді вони навіть з певни часом мможуть здійснитися. Певні виборчі штаби явно не симпатизували пану Юрію. Можливо їх задуми та погрози збулися.
В Кіровограді це не єдиний наїзд на представників ЗМІ, що й досі практично не розкриті. Є прецидент з зниклим позаштатником Олександром Олійником та багато інших прикрих прикладів на цю тему.
Чому пан Мармер підіграє місцевій міліції ? Питання риторічне, конкретне і дуже цікаве.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua