МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новий син лейтенанта Шмідта або "поламаний телефон"?

06/26/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Днями кілька українських ЗМІ та наш кореспондент повідомили про початок роботи в Україні нібито представника ООН по правам людини Шмідта. Після цього кілька фахівців звернули нашу увагу на деякі невідповідності в поданій інформації, порадили звернутися до представництва ООН, а також надали цікаві документи (див. причеплений файл у новинах).

В Інформаційному відділі ООН/UNDP кореспонденту Майдану повідомили, що Віктор Шмідт не є співробітником ООН і представником ООН про правах людини. Він колишній працівник Київміськбуду. Організацію, яку він представляє, є російською неурядовою організацією, можливо акредитованою Міжнародною Організацією з Прав Людини, але не є частиною ООН. Нажаль, вийшло перекручення або "поламаний телефон".

Від себе додамо, що крім "поламаного телефону" існує ще одна ймовірність. Підприємливі особи зрештою помітили величезний ринок - велику кількість ображених українським правосуддям людей - і розпочали діяльність по "відносно чесному відбору коштів в населення". Ми продовжуємо відстежувати тему.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua