МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Под мерный шелест лохотрона...

07/08/2003 | Предсказамус
Большинство пообещало Кучме голосовать отдельно по каждому конституционному законопроекту

Практически все руководители фракций и групп парламентского большинства в ходе встречи с президентом подтвердили свое намерение принимать решение о направлении в Конституционный суд отдельно президентского и парламентского законопроектов по политической реформе.

http://rus.for-ua.com/news/2003/07/08/183424.html
---

Похоже, версия о том, что в дальнейшем власть будет использовать техническое по сути голосование о направлении проектов в КС как одобрение/неодобрение их ВР, остается единственной. Любопытно, на каких все-таки лохов они расчитывают?

Відповіді

  • 2003.07.08 | Адвокат ...

    Невже й досі,-- не зрозуміло?

    Предсказамус пише:


    > Похоже, версия о том, что в дальнейшем власть будет использовать техническое по сути голосование о направлении проектов в КС как одобрение/неодобрение их ВР, остается единственной. Любопытно, на каких все-таки лохов они расчитывают?

    Розрахунок такий. Рарляментського проєту,-- до кошика. Ку-чо-ноїдного,-- до Ку-чмо Суду. КС'івський адабрямс. 300 голосів,-- зась. Звернення Ку-чма до "народу" "без онуків та песиків". "Народ бєзмолвствуєт". Парлямент розпущено. "Народ бєзмолвствуєт". Ку-чмо,-- цар довіку. "Народ бєзмолвствуєт". And so on.

    Enjoy, прости Господи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.07.09 | Предсказамус

      Кому как

      Адвокат ... пише:
      > Предсказамус пише:
      >> Похоже, версия о том, что в дальнейшем власть будет использовать техническое по сути голосование о направлении проектов в КС как одобрение/неодобрение их ВР, остается единственной. Любопытно, на каких все-таки лохов они расчитывают?
      > Розрахунок такий. Рарляментського проєту,-- до кошика. Ку-чо-ноїдного,-- до Ку-чмо Суду. КС'івський адабрямс. 300 голосів,-- зась. Звернення Ку-чма до "народу" "без онуків та песиків". "Народ бєзмолвствуєт". Парлямент розпущено. "Народ бєзмолвствуєт". Ку-чмо,-- цар довіку. "Народ бєзмолвствуєт". And so on.
      Да, это первый вариант, но зачем? Народу на все эти маневры в законодательном поле, говоря культурно, начхать. Его больше интересует результат и он (народ) или взбунтуется или не взбунтуется именно по результату. А рюшечки ему по сараю. Поэтому и спрашиваю - для кого этот цирк?
  • 2003.07.08 | Shooter

    Re: Под мерный шелест лохотрона...

    Предсказамус пише:
    > Большинство пообещало Кучме голосовать отдельно по каждому конституционному законопроекту
    >
    > Практически все руководители фракций и групп парламентского большинства в ходе встречи с президентом подтвердили свое намерение принимать решение о направлении в Конституционный суд отдельно президентского и парламентского законопроектов по политической реформе.
    >
    > http://rus.for-ua.com/news/2003/07/08/183424.html
    > ---
    >
    > Похоже, версия о том, что в дальнейшем власть будет использовать техническое по сути голосование о направлении проектов в КС как одобрение/неодобрение их ВР, остается единственной. Любопытно, на каких все-таки лохов они расчитывают?

    Почекаємо до голосування щодо процедури подачі проектів до КС. Якщо пройде пропозиція профільного комітету - достатньо 150 голосів і Литвин зобов'язаний підписати та направити у КС - думаю, все закінчиться саме таким макаровичем.
    Макаровичу, виглядає, не зважаючи на всі потуги, - отримувати чергових піз(біііііп!)єй від трубоголового менеджера з продукування криз.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.07.09 | Предсказамус

      А с учетом последних новостей? (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.07.09 | Shooter

        А фіг його знає

        Богатирьова каже одне, Макарич гне лінію абрєзаних, Литвин буде гнути свою, а всі разом (вся більшість) попри те, за традиційною вкраїнською звичкою, тримають дулю в кишені.

        Мій проґноз - або голосування знову зірвуть, або підуть два документи окремими постановами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".