МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ворон воронові око не виклює - Бакай знову на плаву!

07/22/2003 | Анатолій
Президент України Леонід Кучма підписав Указ про призначення Ігоря Бакая Головою Державного комітету України по водному господарству.

Про це повідомляє Офіційний сайт президента

Іншим своїм Указом Глава держави звільнив Віктора Хорєва з посади Голови Державного комітету України по водному господарству у зв'язку з досягненням ним граничного віку перебування на державній службі.

Ігор Бакай, 1963 року народження, закінчив Березівський лісовий технікум, Академію праці та соціальних відносин, юрист. 1992-94 – президент компанії "Велес", 1994-94 – президент корпорації "Республіка", 1995-96 – голова координаційної ради АТЗТ "Інтергаз", з липня 1997 по квітень 1998 – перший заступник Голови Державного комітету нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. З квітня 1998 по квітень 2000 – голова правління НАК "Нафтогаз України". З 1997 по 2000 – позаштатний радник президента Кучми. Народний депутат 2-го та 3-го скликань. Член партії "Демократичний союз".

Одружений, має дочку та двох синів

Відповіді

  • 2003.07.24 | Чучхе

    Василь Червоній: Кучма мусив віддячити Бакаю (/)

    Василь Червноній Кучма мусив віддячити Бакаю за підтримку на попередніх виборах

    “Державний Комітет України по водному господарству безпосередньо не займається приватизацією та розподілом берегів річок та озер у приміській зоні, шельфів Чорного та Азовського морів, однак його позиція впливає на ці процеси. До такої установи у настільки цікавого чоловіка, як Ігор Бакай, може бути інтерес”, - так народний депутат України Василь Червоній прокоментував призначення Ігоря Бакая головою згаданого комітету.
    “Водні ресурси у нас великі, і прибережні зони можуть бути об’єктом для цікавості бізнесменів, зокрема з іноземних держав. Подивіться хоча б, як масово скуповуються землі навколо Києва, скільки будується яхт-клубів, ресторанів на воді, облаштовується гаваней для коттеджів”, — наголосив депутат.
    Він підкреслив, що політика голови Держводгоспу може буде спрямована або на збагачення української держави, або на використання механізмів перерозподілу і привласнення національних багатств України. “Можливо, Бакай покається за свої попередні афери, про які багато писалося у газетах, і стане на шлях служіння народу, а може, знову візьметься за старе. Я не Господь і навіть не прокурор. Тому просто окреслюю масштаби можливих зловживань”, — зазначив Червоній.
    Він вважає, що Кучма усвідомлював негативну реакцію суспільства на це призначення, однак мусив віддячити Бакаю “за підтримку на попередніх виборчих кампаніях, за подарунки, про які писала преса, зокрема за скіфське золото”. “Бакай давно хотів отримати якусь посаду. Високого крісла, звісно, Кучма не міг йому подарувати, адже скандальний резонанс залежить від масштабу посади. Тож зійшлися на голові Держводгоспу, з одного боку незначній в управлінській ієрархії, але впливовій з точки зору особистого збагачення”, —так Василь Червоній прокоментував факт, що Кучма призначив Бакая після завершення сесії Верховної Ради, у вихідні.
    Депутат сумнівається, що призначення пов’язане через потужні фінансові ресурси Бакая, якими влада хоче скористатися під час наступних виборів.
    “Я не думаю, що після всіх останніх перипетій у Бакая залишилися значні можливості. Наскільки мені відомо, він активно продавав власність після поразки у Рівному на парламентських виборах 2002 року. Очевидно, що кримінальні справи та інші неприємності потребують постійного вливання коштів, щоб проблем меншало. Не думаю, що нині Бакай лишається такою ж фінансово потужною постаттю, якою він був кілька років тому. Його можна віднести до однієї політичної сили – Леоніда Кучми. Він підтримає ту силу, на яку вкаже йому Кучма своїм перстом”, — вважає Василь Червоній

    http://ogo.rv.ua/news.php?n=772&m=7&rub=2


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".