МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я бы в партию пошёл... // Прошу благословіння :)

07/30/2003 | Homo Sovieticus
Хотів би почути пораду майданівців щодо моїх планів змінити свій статус зі співчуваючого опозиції інтернетівського віртуала на дійсного члена якоїсь партії відповідної орієнтації. Наразі зупинив свій вибір на УНП. В принципі, не маю нічого проти НРУ, Собора, але вони у нашому регіоні не досить розвинуті, та й мої націонал-демократичні погляди не настільки радикальні як у їхніх представників, що стосується ПРП - то я не є бізнесова людина. "Батьківщина"... маю сумніви щодо їхніх методів, та взагалі, не дуже вони й незаплямовані.

Отже, що шановне панство може сказати "pro et contra" про костенківську УНП?

Довідка. Ніякої політичної кар'єри я робити не планую, просто хочеться допомогти змінити режим в країні з бандитьско-авторитарного на народно-демократичний. Також майже не маю ресурсів, якими б міг поділитися з партією, включаючи вільний час.

Відповіді

  • 2003.07.30 | Анатолій

    Краще ідіть у партію сексменшин і розкладіть її!

    Це буде набагато корисніше для українського народу, ніж балагурити без толку.
    Дякую. Анатолій
  • 2003.07.30 | S@nya

    Я теж над цим думав, але...

    ...але нема в нас партії, яка б повністю відповідала моїм поглядам та принципам. І взагалі, справжніх партій майже нема. Хіба що КПУ та СДПУ(о), але, зрозуміло, в них вступати бажання нема :))
    А з "наших" партій мені найбільш симпатичні СПУ (яка ідеологічно поступово трансформується в соціалістичну партію європейського типу, і цей процес можна прискорити, якщо молодь піде до СПУ) та, чомусь, "Собор".
    Треба додати, що саме соціалістична ідеологія все більш займає перші позиції в країнах "розвинутого капіталізму".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.07.30 | Бєлочка

      Re: І вас благословлю

      S@nya пише:
      > ...але нема в нас партії, яка б повністю відповідала моїм поглядам та принципам. І взагалі, справжніх партій майже нема. Хіба що КПУ та СДПУ(о), але, зрозуміло, в них вступати бажання нема :))

      СДПУ (о) не є партією. Десятки тисяч членів, загнаних до лав погрозами та грошима - це не партія. До того ж ці члени навіть за гроші не вийдуть на вулиці.

      > А з "наших" партій мені найбільш симпатичні СПУ (яка ідеологічно поступово трансформується в соціалістичну партію європейського типу, і цей процес можна прискорити, якщо молодь піде до СПУ)

      СПУ трансформується у бік маргіналізації. Купа людей пересварилися один з одним і повиключали один одного з партії. Офіс продали.

      > та, чомусь, "Собор".

      Про цих вже писала
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.07.31 | S@nya

        Re: Мене рано


        > СДПУ (о) не є партією. Десятки тисяч членів, загнаних до лав погрозами та грошима - це не партія. До того ж ці члени навіть за гроші не вийдуть на вулиці.
        можна прискорити, якщо молодь піде до СПУ)
        >

        Ви знаєте, я знайомий з декількома членами об"єднаних. Ніхто їх туди не заганяв. Це партія кар"єрістів. Вони пішли до партії людини, що при владі. Це ті, хто за совєтських часів були б активістами комсомольського руху.
        Визначаючи СДПУ(о) як партію, я в першу чергу мав на увазі їх досить непогано розроблені програмні положення і справді узгоджену, професійну роботу штабів під час виборів. Вони залучають (нехай й купують) найкращих в регіонах.

        > СПУ трансформується у бік маргіналізації. Купа людей пересварилися один з одним і повиключали один одного з партії. Офіс продали.
        >
        Тут я з Вами не згоден. Звичайно, судити про ідеологію цієї партії можна головним чином з виступів її керуючих та законопроектів, що подаються депутатами-членами партії в парламенті (але хіба цього мало в наших умовах?). І з усіх - це одна з найбільш послідовних та ідеологічно зрозумілих сил.
        А їх трансформацію в бік соціалістів європейського зразку підтверджує їх робота в парламенті, знов таки. Подивіться хоча б на закон про 13% податок, хто був його розробниками. Тобто СПУ вміє і розуміє необхідність інколи робити реверси в бік лібералізму.
        А те, про що говорите Ви, це нормально. Будь-яка партія, що розвивається, має такі проблеми. Хтось незадоволений, хтось не отримав те, нащо розраховував і т.п. Це в деякому сенсі процес позитивний, що такі люди відсіюються.
    • 2003.07.31 | Homo Sovieticus

      Е ні...

      S@nya пише:

      > А з "наших" партій мені найбільш симпатичні СПУ (яка ідеологічно поступово трансформується в соціалістичну партію європейського типу, і цей процес можна прискорити, якщо молодь піде до СПУ)

      Незважаючи на своє добре ставлення до Мороза, мене наповал вразила його заява на з'їзді КПУ, де він пропонував комуністам балотуватись на наступних виборах у ВР с соціалістами в одному блоці. Така перспектива мене зовсім не влаштовує.

      > та, чомусь, "Собор".

      Собор з УНП, наскількі мені відомо, нещодавно проголосили себе ідеологічно і стратегічно спорідненими партіями. Тобто, "хрєн рєдькі нє слащє".
  • 2003.07.30 | Бєлочка

    Re: Ох я зараз вас благословлю

    Homo Sovieticus пише:
    > Хотів би почути пораду майданівців щодо моїх планів змінити свій статус зі співчуваючого опозиції інтернетівського віртуала на дійсного члена якоїсь партії відповідної орієнтації. Наразі зупинив свій вибір на УНП.

    Голова партії Костенко - один з найбільш провладно налаштованих нашоукраїнців. Висуває концепцію співпраці з владою. Негативно ставився до акції "Україна без Кучми", бо там були ліві (насправді з інших причин).

    Перший заступник голови Заєць. Йому належать слова: "Треба було після виьорів об"єднатися з Єдою і створити праву більшість". "Україна без Кучми" штовхнула Кучму на співпрацю з Москвою. Нам не варто було виступати проти Кучми.

    Заступник голови Кириленко. Був проти того, щоб "Молодий Рух", який він тоді очолював, підтримав акцію "Україна без Кучми". Потім все ж таки увійшов до Комітету "За правду", де виступав проти членства у ньому лівих і відмовлявся від пікетування оселі Медведчука.

    Єдиним учасником УБК в УНП був Жовтяк. Є ще кілька більш-менш нормальних депутатів: Асадчев, Слободян, Беспалий.

    > В принципі, не маю нічого проти НРУ, Собора

    НРУ - те саме, що УНП, тільки ще гірше. Може з приходом Тарасюка щось зміниться.

    Собор - радикальна риторика і затхлий дух старої комсомолії в офісі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.07.30 | Shooter

      Тщатєльнєй, тільки

      Бєлочка пише:
      >
      > Єдиним учасником УБК в УНП був Жовтяк.

      Учасником УБК в УНП був також Ярослав Джоджик - зараз народний депутат від Тернопільщини, фракція НУ.

      Бай зе вей, питання на протиході: куди ж піти, куди податись?
    • 2003.07.31 | Homo Sovieticus

      nobody is perfect

      Тобто податися й дійсно нема куди. Ну, а якщо пригадати, що нема в цьому світі досконалості, й обрати найменше з зол, чи не вважаєте ви УНП за таке?

      PS. Колись я вже обирав за таким принципом, про що тепер шкодую. Це був другий тур минулих президентських виборів. Звісно, мій голос нічого не вирішив би, але коли б я тоді знав який цей Q паскуда, то може й краще було б мати червоного президента.
    • 2003.07.31 | Homo Sovieticus

      Між іншим...

      ...я не бачу сенсу брати участь у чомусь виключно як стат.одиниця. Якщо я не матиму змоги впливати на курс партії, принаймні що стосується локальних питань, то нащо воно мені здалося? У цьому зв'язку наступне запитання: а наскільки авторитарна/демократична в цьому сенсі УНП?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".