МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розумне від Томенка з УП (/)

08/22/2003 | Shooter
Взагалі-то, мені особисто стає сумно від того, що Конституцію намагаються писати кандидати в президенти, які розраховують на свою поразку. Так само погано буде, якщо Основний закон почнуть переписувати реальні претенденти на посаду глави держави. Упевнений, що це мають робити виключно фахівці "під диктовку" Українського народу.

Відповіді

  • 2003.08.22 | Shooter

    Також мудро (/)

    Київ, серпень та "свята трійця"

    Данило Яневський, Костянтин Малєєв для УП , 22.08.2003, 13:25

    Вишукана політтехнологічна комбінація, проведена главою президентської адміністрації, дістала високу оцінку у вузьких професійних колах. Зустріч Віктора Медведчука з його непримиренними опонентами Олександром Морозом та Петром Симоненком, про яку було оголошено 21 серпня, неодмінно стане предметом специфічного зацікавлення як з боку, власне, фахівців, так і відомих політологів.

    Принципово неможлива ще декілька тижнів тому зустріч між затятими борцями з "антинародним режимом" та його, "режиму", чи не найактивнішого оборонця, закінчилася хіба що не тріумфом. Цитуємо. "Виступаючи на прес-конференції, лідери опозиційних партій також повідомили, що ДЕЯКИЙ ЧАС ТОМУ вони провели консультацію з приводу конституційної реформи з главою Адміністрації президента Віктором Медведчуком (на його запрошення), під час чого висловили свої думки щодо цієї реформи, які, за їх словами, знайшли РОЗУМІННЯ з боку опонента" (виділено нами.- К.М., Д.Я.). Ще одна цитата: Лідер комуністів звинуватив лідера "НУ" "у відсутності з його боку "конкретних кроків" для реалізації конституційної реформи" (обидві цитати - за агенцією УНІАН).

    Останнє твердження вірогідного кандидата на посаду глави держави є неправдою. Адже лише 5 тижнів тому саме завдяки рішучим фізичним та інтелектуальним діям фракції "НУ" (а також соціалістів та бютівців) до Конституційного Суду було спрямовано і депутатський законопроект щодо славної конституційної рехворми. САМЕ ЦЯ ОБСТАВИНА, крім всього іншого, СТВОРИЛА ОБ"ЄКТИВНІ ПЕРЕДУМОВИ ДЛЯ ДІАЛОГУ КЕРІВНИКА АДМІНІСТРАЦІЇ З ЛІДЕРАМИ КПУ ТА СПУ.

    Спеціально для комуністів пояснюємо: у випадку, якщо до КС потрапив би лише президентський законопроект, всі зусилля Адміністрації та її голови було би спрямовано на затвердження парламентом саме його і говорити з Петром Миколайовичем не було би про що.

    Пан Симоненко вступив в переговорний процес, метою якого нібито є розробка ТРЕТЬОГО варіанта рехворми. Об'єктивно узгодження нового документа призведе лише до подальшого затягування процесу рехвормування української політичної системи, а не до прискорення її – а саме це декларували за головну мету учасники дійства.

    Складається враження, що головним пунктом взаєморозуміння між панами Симоненком і Медведчуком стала не рехворма як така, а страх. Ім'я страху – Віктор Ющенко як майбутній можливий президент країни.

    З боку обох шановних політиків така поведінка є цілком логічною. Але навіщо це все третьому учаснику – Олександру Морозу? Мабуть, мало хто з числа керівників та активістів СПУ може дати несуперечливу відповідь на це запитання.

    А вона могла би бути, наприклад, такою: гра в політичні цяцьки з комуністами дозволяє шановному лідеру СПУ ще деякий час зберігати ілюзію по те, що у випадку блокування з КПУ та БЮТ саме він стане узгодженим кандидатом на виборах. А цього не може бути, тому що не може бути ніколи. Попіл "канівської четвірки", побудованої на тих самих ілюзіях, до сьогодні стукає в наші серця.

    Костянтин Малєєв, Данило Яневський, Інститут політичного моделювання
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.08.22 | vujko

      Цe що: піар чавунноголовому?

      > Вишукана політтехнологічна комбінація, проведена главою президентської адміністрації, дістала високу оцінку у вузьких професійних колах. Зустріч Віктора Медведчука з його непримиренними опонентами Олександром Морозом та Петром Симоненком, про яку було оголошено 21 серпня, неодмінно стане предметом специфічного зацікавлення як з боку, власне, фахівців, так і відомих політологів.


      Віця зробув чeргову дурницю, підставивши при цьому гаранта і чeрвоно-рожeвих. Можна собі уявити, як ідeю обрання прeзидeнта парламeнтом будe обговоривати проста публіка: при усій її політичній пасивності вона абсолютно нe налаштована віддавато щось, що їй ужe налeжить (як от право обирати прeзидeнта). Нe кажучи ужe про існуючу рeпутацію ВР...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.08.23 | пан Roller

        Антиконституционный переворот не понравится народу.

        vujko пише:

        >
        >
        > Віця зробув чeргову дурницю, підставивши при цьому гаранта і чeрвоно-рожeвих. Можна собі уявити, як ідeю обрання прeзидeнта парламeнтом будe обговоривати проста публіка: при усій її політичній пасивності вона абсолютно нe налаштована віддавато щось, що їй ужe налeжить (як от право обирати прeзидeнта). Нe кажучи ужe про існуючу рeпутацію ВР...

        Выборы президента парламентом,а не народом теза которая раскрывает предыдущие конституционные реформы Кучмы.

        При этом Ющенко, как единственная альтернатива, неожидано получает дополнительные голоса симпатиков.

        Общество переходит в состояние большей неопределенности и непредсказуемости. Видимо следует ожидать активизации протестных акций.

        Антиконституционный переворот, задуманный Кучмой и поддержанный большевиками центристами и "большевиками" левыми, с целью сохранения своей власти, не может не вызывать обеспокоенности у мирного населения.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".