МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прогнози на ратифікацію ЄЕП парламентом

09/09/2003 | 123
Стрічка УНІАН на 09.09.2003

12:16 ГРУПА “НАРОДОВЛАДДЯ” ВВАЖАЄ, ЩО ВСТУП УКРАЇНИ ДО ЄЕП СУПЕРЕЧИТИМЕ СТРАТЕГІЧНОМУ КУРСУ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ, ВХОДЖЕННЯ У СОТ ТА ІНШІ СТРУКТУРИ

Відповіді

  • 2003.09.09 | 123

    14:59 КОМУНІСТИ ПІДТРИМУЮТЬ СТВОРЕННЯ ЄЕП, А СОЦІАЛІСТИ

    Стрічка УНІАН, 09.09.2003

    14:59 КОМУНІСТИ ПІДТРИМУЮТЬ СТВОРЕННЯ ЄЕП, А СОЦІАЛІСТИ ЩЕ НЕ ВИЗНАЧИЛИСЬ

    ---

    Хоча соціалісти в цілому ще не визначилися, соціаліст Рудьковський вже більше ніж визначился, як видно з його статті на УП, де він критикує можливе підписання ЄЕП як таке, що зраджує національні інтереси
  • 2003.09.09 | 123

    СДПУ(О) ПІДТРИМУЄ ПІДПИСАННЯ УКРАЇНОЮ УГОДИ ПРО СТВОРЕННЯ ЄЕП

    Стрічка УНІАН, 09.09.2003

    16:07 ФРАКЦІЯ СДПУ(О) ПІДТРИМУЄ ПІДПИСАННЯ УКРАЇНОЮ УГОДИ ПРО СТВОРЕННЯ ЄЕП - ШУФРИЧ
  • 2003.09.09 | 123

    БЮТ ВИСТУПАЄ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЄДИНОГО ЕКОНОМІЧНОГО ПРОСТОРУ

    Стрічка УНІАН, 09.09.2003

    16:08 ФРАКЦІЯ БЮТ ВИСТУПАЄ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЄДИНОГО ЕКОНОМІЧНОГО ПРОСТОРУ - ШКІЛЬ
  • 2003.09.09 | 123

    У ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ ВІДСУТНЯ ЄДНІСТЬ У ПОГЛЯДАХ НА ЄЕП

    Стрічка УНІАН, 09.09.2003

    15:03 У ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ ВІДСУТНЯ ЄДНІСТЬ У ПОГЛЯДАХ НА СТВОРЕННЯ ЄЕП - ГАВРИШ

    ----

    Ще одна характеристика цієї коаліції. Що ж то за урядова коаліція, яка не має єдності у поглядах на ТАКІ, абсолютно стратегічні, питання???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.09.09 | 123

      Про це - докладно:

      Як і звичайно від Гавриша - абсолютно дегенеративний коментар, в якому всі фрази суперечать одна одній, крім тих, зрозуміти які взагалі неможливо (наприклад, “Але я думаю, що Президент України проводить можливу політику, зважаючи на позицію Росії у цьому відношенні”).

      Але що суттєво - офіційно визнано відсутність єдиної позиції в більшості. "поки що".

      http://www.unian.net/ukr/news/news-43627.html
      Серед груп і фракцій більшості поки що немає єдиної думки у поглядах на створення Єдиного економічного простору України, Росії, Білорусі та Казахстану.

      Про це сказав координатор парламентської більшості, лідер групи “Демократичні ініціативи” Степан ГАВРИШ в інтерв'ю УНІАН.

      За його словами, такий висновок можна зробити, судячи з ходу вчорашньої наради керівників фракцій і груп парламенту. Водночас С.ГАВРИШ зауважив, що погляди представників більшості розходяться не у розумінні необхідності пошуків більш тісної співпраці на більш інтегрованому рівні з вищезазначеними державами, а з точки зору доцільності створення наддержавної структури цих країн.

      С.ГАВРИШ зауважив, що створювати наддержавні структури, яким віддавати частину суверенітету, “не пройшовши шлях нормальної еволюції”, як це зробив “Союз сталі і чавуну в Європі”, що перетворився на Євросоюз, “штучно створювати структури, які будуть керувати торгово-економічним потенціалом України, фінансовими потоками держави”, ризиковано, тому необхідно зважати на те, чи це відповідає національним інтересам держави. “Але я думаю, що Президент України проводить можливу політику, зважаючи на позицію Росії у цьому відношенні”, - сказав С.ГАВРИШ, додавши: “Я переконаний, що національні інтереси для нього (Президента) - як ікона, які він не може порушити”.

      Також С.ГАВРИШ висловив переконання, що ухвалення документів про створення ЄЕП не суперечитиме євроінтеграційним устремлінням України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".