МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ось і все! До мене прийшли! Альонка! Я тобі говорив правду!(-)

10/02/2003 | Славко Волинський!(SLAVKO,КAKTUZZ,Циган,)

Відповіді

  • 2003.10.02 | Людмила Коваль

    Re: ?????????? (-)

  • 2003.10.02 | Чучхе

    Прокляте КГБ (-)

  • 2003.10.02 | Боровик

    Не переживай, вилікують. Були випадки страшніші...!(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.10.02 | Славко Волинський

      Re: Не переживай, вилікують. Були випадки страшніші...!(-)

      Я сказав:"До мене прийшли", а не за мною прийшли. Борововики ще не проросли. Не їх сезон.
      А те що було сказано Альоні, що до мене прийшли, то вона й сама зрозуміла хто й за чим.Нагадаю лише, що бельгійська Юстиція має вийняткову компетенцію щодо воєнних та військових злочинів і злочинців та до геноциду народу. Кожен лапті плете на свою манеру.

      А останній репортаж Волинського звучав у ефірі Радіо Свобода цього тижня двічі про візит до Брюсселя Кості Грищенка.Не все викладається на і-нет.

      Друге. Пане Свистовичу. Я працюю з леп-топом роками і з якого-б я місця не постингував, то у вас буде відбиватись завжди бельгійський домен за ірпінським часом. Тренуйтеся. Бажаю успіхів. Слухайте Радіо Свобода.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.10.02 | vujko

        бодай би тя півeнь копнув

        казочку про пастуха і вовків знаєтe? можe досить вар'ята грати?

        Славко Волинський пише:
        > Я сказав:"До мене прийшли", а не за мною прийшли. Борововики ще не проросли. Не їх сезон.
      • 2003.10.02 | Боровик

        Не засирай форум, а то без тебе гівна багато...(-)

  • 2003.10.02 | vujko

    матeріали: Волинський проти Волкова і останній рeпортаж

    8.2.2001 00:00 MSK
    Суд с помощью МИДа разыскивает журналиста
    УКРАИНА, Киев. (Соб. корр.) 8 февраля Печерский районный суд Киева обратился в Министерство иностранных дел Украины с просьбой уточнить фамилию журналиста, который под псевдонимом "Славко Волынский", используя материалы бельгийской прессы, подготовил для американского радио "Свобода" цикл передач о финансовых махинациях депутата Верховной рады Украины, лидера движения "Демократический союз" Александра Волкова. Киевский корпункт радио "Свобода" транслировал эти передачи. Александр Волков предъявил в суде иск о защите чести и достоинства к сотрудникам корпункта и к радиостанции "Доверие-НикаFM", которая ретранслирует передачи "Свободы" на Украине.

    7 февраля ответчики заявили в ходе разбирательства, что Волков должен судиться с радио "Свобода" в США, так как корпункт в Киеве не является юридически ответственным лицом. Однако, по мнению адвоката истца Владимира Высоцкого, корпункт зарегистрирован на Украине и на его корреспондентов распространяется действие украинского законодательства. Ответчики не сообщили, является ли автор передач "Славко Волынский" реальным лицом или же это псевдоним журналиста. Суд решил перепроверить данные о нем с помощью дипломатических служб и отложил рассмотрение дела до 21 февраля. Уже три года в бельгийской прессе публикуются материалы о причастности депутата парламента Александра Волкова к отмыванию денег, полученных Украиной в 1997-1998 от Международного валютного фонда. Как раз в это время Волков работал в должности советника президента, и впоследствии его заподозрили в причастности к переводе этих денег через подставных лиц на счета в иностранных банках. Согласно информации бельгийской прессы, Волков имеет недвижимость во Франции и личный самолет. Подобную информацию о Волкове неоднократно распространял в украинской прессе и бывший начальник контрразведки Службы безопасности Украины, депутат Верховной рады Украины Григорий Омельченко, а в 1999 году об этом же сообщил находящийся в заключении в США бывший премьер-министр Павел Лазаренко.

    ПРИМА №190-1(2001-02-08)Ukr http://prima-news.ru/news/news/2001/2/8/12277.html

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Жан Крістоф Філорі: 11-го вересня Ґюнтер Фергойґен відповість, чи схвалить ЄС прагнення України підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом



    [ Славко Волинський ]

    Брюссель, 9 вересня 2003 року.

    “Візит комісара Єврокомісії у справах розширення ЄС Ґюнтера Фергойґена до України, який розпочнеться 11-го вересня, буде його першим візитом до України. І це не просто візит, а навіть щось більше, ніж символ. Це говорить більше про важливість України для Європейського Союзу”. Так сказав у інтерв’ю для радіо “Свобода” речник Ґюнтера Фергойґена Жан Крістоф Філорі.

    Він заявив, що основна мета візиту пана Фергойґена до України полягає в тому, щоб пояснити українським друзям їхні шанси , можливості та нові підходи, які пропонує ЄС в контексті концепції “Ширша Європа”.

    Жан Крістоф Філорі

    Як вам відомо, після розширення Європейський Союз буде мати нових сусідів, з якими Євросоюз бажає мати тісніші відносини. Ми не хочемо бачити нову стіну, нові бар’єри між європейськими країнами. Наша головна мета полягає не в тому, щоб ці країни відразу долучилися до ЄС, а наблизити їхню політику до політики ЄС і надати їм можливість інтегруватись далі в спільний ринок Європейського Союзу. Тому пан Фергойґен планує говорити про ці наші зусилля з українськими друзями.

    Славко Волинський

    На прохання прокоментувати плани України вступити в економічний союз з Росією, Білоруссю і Казахстаном речник Ґюнтера Фергойґена відповів:

    Жан Крістоф Філорі

    Наразі ми не маємо особливих коментарів на цю тему. Але якщо Україна, скажімо, розвиватиме тісніші стосунки з Росією, то ми сподіваємось, що це не вплине на тісніші відносини з Європейським Союзом. Інша річ щодо перспектив вступу до Світової Організації Торгівлі. Україні ,мабуть, слід поміркувати, який це матиме ефект після укладення угод з Росією, оскільки, як Вам відомо, СОТ має чіткі стандарти стосовно митних союзів, і це все.

    Славко Волинський

    На це я заперечив Жанові Крістофу Філорі словами члена Європарламенту Яна Вірсми, який нещодавно заявив, що не можна стати одночасно членом двох союзів. Однак у відповідь почув досить обережні ремарки.

    Жан Крістоф Філорі

    Насамперед, дещо зарано спекулювати, що є можливим, а що неможливим. Адже поки ще нічого не відбулось. Крім того, ми повинні ознайомитись з усіма деталями цього можливого союзу з Росією . Але в принципі Європейський Союз не бачить суперечностей в тому, що Україна прагне розвивати економічні відносини з її сусідами: чи то з Росією, чи з Європейським Союзом. Ми лише далі сподіваємось, що Україна наблизиться до Європейського Союзу.

    Славко Волинський

    І на останнє запитання, чи пан Фергойґен схвалить прагнення України укласти з ЄС Угоду про асоціацію, Жан Крістоф Філорі ухилився від запитання і сказав, що на нього відповість 11-го вересня сам Ґюнтер Фергойґен.
    www.radiosvoboda.org/programs/ukraine_world/uk/2003/09/24CB92C8-C991-438F-96C5-B85DA29DB1E7.ASP

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.10.02 | vujko

      Він і в "Дні" встиг надрукуватись

      Євген МАРЧУК: Місце України в європейських енергетичних проектах потрібно пробивати
      Мар’яна ДРАЧ, Славко ВОЛИНСЬКИЙ, Радіо Свобода, 25 квітня. Друкується зі скороченнями

      Відставка уряду Ющенка — погано, але не трагічно, вважає секретар Ради нацбезпеки та оборони Євген Марчук. Бо концепцію діяльності уряду все одно визначатиме Президент. Бо процес співпраці України з Заходом зупинити вже важко, якщо не неможливо. І саме тут Україна повинна проявити себе за будь-якого уряду, вважає Марчук. Тому що існує реальна небезпека того, що в питаннях партнерства з ЄС Росія випередить Україну. І тому що ніхто не вирішуватиме за Україну завдань її залучення до європейських інтеграційних механізмів, у тому числі — й до європейських енергетичних проектів. Важко не погодитися з головною тезою інтерв’ю секретаря РНБОУ Радіо Свобода: потрібно припинити скаржитися та почати цілеспрямовано працювати.

      — Оглядачі за кордоном говорять про те, що (можлива) відставка уряду Віктора Ющенка буде втратою для Заходу і розвитку демократії в Україні і, одночасно, перемогою для проросійських сил. Говорять, що новий український прем’єр обов’язково більше орієнтуватиметься на Кремль. Як ви оцінюєте такі прогнози?

      — Такі побоювання є, але я не схиляюся до такого варіанту. Багато буде залежати, по-перше, від того, хто буде новим прем’єром. По-друге, все-таки Президент буде задавати коридор концептуального характеру. По- третє, рівень нашої європейської інтеграції та співпраці з Заходом, не тільки з НАТО, а й з ЄС та іншими європейськими структурами, набрав уже серйозної динаміки і зупинити його буде дуже непросто, навіть якщо хтось і захоче.

      …Я не драматизував би ситуацію до такої глибини. Тому що зміна однієї особистості, навіть популярної і такої, яка сприймається на Заході і має досить хороший рейтинг, в принципі, це не трагедія. Це погано. Це може бути погано. Це може бути не бажано, але я не бачу підстав для того, щоб заявляти, що в Україні почнеться якийсь трагічний розвиток. Хто це допустить? Що, прем’єр може змінити курс? Якщо у парламенті буде консенсус чи прем’єр може змінити курс і піти проти програми Президента?

      — Які, на вашу думку, політичні перспективи Віктора Ющенка після його відставки?

      — Ви знаєте, спрогнозувати це важко, тому що Віктор Андрійович не така проста особистість, щоб його можна було однозначно прогнозувати. Але, як мені здається, він не має смаку до політичної діяльності, до політичної боротьби. Не знаю, можливо, він вирішить піти, як кажуть, шляхом чистої політики. Але, на мою думку, його характер і його типаж для політики, як для людини, як для особистості — це буде непросто.

      — Ваша мета поїздки до Брюсселя — це якісь кроки до інтеграції в Європейський Союз і в Євроатлантичні структури. Як ви тоді розцінюєте заяви деяких політичних фракцій парламенту, які кажуть, що в Європейський Союз — разом з Росією? Водночас усім відомо, що Росія ніколи не заявляла про свої амбіції стати членом Європейського Союзу. Крім того, вона ніколи не може бути членом ЄС, оскільки це євроазійська держава і згідно з усіма базовими документами Росія не може бути членом Європейського Союзу. Як тоді розцінити заяви, скажімо, таких фракцій, які створили об’єднання «До Європи разом з Росією»?

      — Об’єднання, яке виникло у парламенті, те, про яке ви говорите, — це суто виборча технологія. По-друге: це один із елементів отримання підтримки в суспільстві, якщо вирішуватиметься питання щодо нового уряду.

      Але є iнша сторона цього питання. Я побоююсь, аби Росія нас не випередила в європейській інтеграції, можливо, не як член Євросоюзу, а, в принципі, як партнер. Навіть сьогодні, здається, посол США в НАТО говорив, що росіяни зараз досить активно себе проявляють у співпраці з НАТО. Я веду до того, щоб не виглядати потім смішними, коли Росія по темпах інтеграції у європейські структури обжене Україну. Така небезпека є.

      — Пане Марчук, ви часто говорите, що Україна має бути залучена до енергетичного діалогу між Брюсселем і Москвою про збільшення поставок російських енергоносіїв у Європу. Чи вам вдалося про щось конкретно домовитися з цього приводу у Брюсселі?

      — Ця тема обговорювалася на конференції «Україна — ЄС» на спеціальному засіданні, яке було присвячено саме енергетичним проблемам. Я радий з того, що представники ЄС, а також таких впливових енергетичних компаній та Європарламенту з розумінням підійшли до того, що Україна має бути включена в цей проект.

      Декілька місяців тому, перебуваючи у Польщі, я коментував ці неприємні для України обставини і зазначив, що нам треба позбавитися такої старої звички як плакатися на всіх, ображатися — то на Польщу, то на Росію, то на ЄС. Треба дуже активно і агресивно працювати, щоб пробивати свої інтереси. А продовжувати думати, що з нами хтось буде возитися, як з дуже хорошою країною, як з малим дитям — такі часи вже проходять. Тому я думаю, що спільні зусилля, якi було вжито і Президентом, і урядом, і прем’єром, і всіма іншими, дали таки позитивний результат. І вчора (24 квітня. — Ред. ) представники ЄС сказали: вони вважають, що треба знайти місце України у цьому проекті, вони сприятимуть цьому, — але без України цього ніхто не зробить. Україна має себе дуже настирливо пробивати у цьому проекті.
      №78 28.04.2001 «День»
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.10.02 | Войзхаус

        Хто ж це за Волинський???

        "Щирлиц шел по Цветочной улице", тіпа?
        Чи просто хворий україномовний бельгієць?
      • 2003.10.02 | Михайло Свистович

        Re: І в "Фактах", і в інших (-)

  • 2003.10.02 | Тестер

    Re: А шо по милу зв"язатись з Альонкою ,слабо?

    Шо ти ти тут кіпіш піднімаєш?
    Чи випив забагато. А потім прийшли до теби, принесли, як за звичай і ви ще добавили.
    Скажи по секрету. При чому тут Майдан? :sarcastic:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.10.02 | KAKTUZZ

      Re:"при чому тут Майдан"? Здрасцє цьоця Сага!

      А я тут ва-апше ніпрічем! ОФІГІТЄЛЬНО! Каже! Та він і в "Фактах" друкувався. В нього питаються ? Дайте посилання, А воно відповіда!:" Я вже ту ґазету викинув!"

      То Я в такім разі можу сґказати , що пан Свістовіч і " Майн Капф" Фюреру писав, ще донародження. Але я ту книжку вивчив напам"ять і викинув у смітник в Златій Празі! "Яке золоте місто -- Прага!".
    • 2003.10.03 | KAKTUZZ

      Re: А шо по милу зв"язатись з Альонкою ,слабо?

      А вона користується шампунем!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.10.03 | Тестер

        Re: А яким? Давай розвернемо рекламу ;-) (-)

        Я так розумію, що волковитяне принесли торбу грошей ;-)
        Чи х-в тачку? :-(
  • 2003.10.02 | YZ

    Славко, тримайся!

    Ні честі, ні совісті у покидьків типу Волкова не було, немає і не буде.
    Не звертай і роби свою справу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.10.02 | SLAVKO

      Re: Славко, тримайся!

      Але ж тим кому довіряв --виявиилися посіпаками Кучми. У "фактах" публікувався..." Як саме. Не у тому випадку , що через моє інтерв"ю з адвоком Лазаренка я оборонив Ющенка.Дайте посиланнячка... Прошу дуже! А ще візьміть британський "INDEPENDENT", І "Jane's Intelligent".

      Пане Свистовичу вам відоме українське слово " ДУПА"? Ви раптом не там сидите нинька?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.10.02 | YZ

        "Люди холопского звания

        Сущие псьі иногда:
        Чем тяжелей наказания
        Тем им милей господа."

        Не думайте, що все змінилося.
        Люди - кругом і завжди однакові. Я цю теорему щодня доводжу десятки разів.
        Де знають двоє, там знає і свиня.
      • 2003.10.02 | Михайло Свистович

        Re: Тільки не треба ля-ля

        SLAVKO пише:
        > Але ж тим кому довіряв --виявиилися посіпаками Кучми.

        :)

        > Не у тому випадку , що через моє інтерв"ю з адвоком Лазаренка я оборонив Ющенка.

        Ні, не в тому

        > Дайте посиланнячка...

        Не дам, бо я ту газету вже викинув давно.

        >
        > Пане Свистовичу вам відоме українське слово " ДУПА"? Ви раптом не там сидите нинька?

        На ній сиджу, звичайно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.10.02 | YZ

          Видно, я поза знанням теми. Не второпав

          що до чого, і хто кого в чому звинувачує.
          Так що встряв не туди, як бачу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.10.02 | Михайло Свистович

            Re: Угу (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.10.03 | пан Roller

              Технарь обещал не раскрывать данные участников. Да же "Фикусов"


              Или в правилах есть исключения для Свистовича?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.10.03 | Михайло Свистович

                Re: Він сам розкрив себе

                Уважніше читайте форум інтернет-сайту "Майдан".
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.10.03 | пан Roller

                  Re: Уважніше читайте форум "Майдан".

                  Михайло Свистович пише:
                  > Уважніше читайте форум інтернет-сайту "Майдан".

                  Читаю уважнише.Вы говорите о разных никах. Следовательно, вам они открыты.Что противоречит обещанию технаря.

                  01-10-2003 16:35, Михайло Свистович
                  Re: Звертаюся до жінок, що присутні в цій гілці



                  Можна я збережу для ці шедеври хамства з боку одного "мужика" під різними ніками і не вбиватиму їх? Ну так треба. Поясню в реалі або поштою для чого, якщо вас зацікавить.


                  переглядів: 55 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1065015359
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2003.10.03 | Михайло Свистович

                    Re: І ще читайте правила форуму

                    пан Roller пише:
                    > Михайло Свистович пише:
                    > > Уважніше читайте форум інтернет-сайту "Майдан".
                    >
                    > Читаю уважнише.Вы говорите о разных никах. Следовательно, вам они открыты.Что противоречит обещанию технаря.
  • 2003.10.03 | No name

    Свистовичу

    Не ображайся. Кактус твій справжній союзник. Дарма що воно дурне та самозакохане. Головне - антикучміст.
    Але чомусь мені особисто в "Україні без Кучми" з такими Кактусам при владі жити не хочеться.
    Краще вже з Даніличом... Їй бо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.10.03 | YZ

      А готовий бути "підвішеним"? Чи ти "лояльний" і тебе нема за що

      І ти мовчки лиш споглядаєш на все із своєї хати, яка вже давно "з краю"...

      «Не бійтеся друзів, все, що вони можуть - зрадити вас, не бійтеся ворогів, все, що вони можуть - вбити вас, а бійтеся тих, яким все одно — самі вони не зраджують і не вбивають, але з їхньої мовчазної згоди і існують в цьомц Світі такі паскудні речі, як зрада і вбивство»

      Не знаю, мені більше імпонують люди, які задля ЦІЛІ готові пожертвувати собою, які б чудернацькі вони не були в повсякденному житті. Можна довго наводити приклади: Набока, Стус, Чорновіл, Хмара, Барка. Не думаю, що люди з таким світоглядом легко вливаються в суспільство. Вони - вийняток. В усьому. Нам, більш "простим" їх ніколт не зрозуміти.

      Без образ.
      Просто я персонально знаю пару таких людей. Тому і беруся захищати Славка від таких собі НоуНейм-пофігістів, яким "краще вже Данилич".

      А, може, ковбаса по 2.20 і шкалик за 3.56?

      Совок ти... І діти твої совками будуть.
      Фе. Гидко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.10.03 | No name

        Краще бути кучмістом, ніж підарасом (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.10.03 | Добра Фея

          Однозначно, краще бути кучмістом, ніж підарасом :)

          Хто з Даніличем той відсмоктує за "лаве", а звичайні педики за "просто так". А задоволення від процесу - "дєло врємєні":)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.10.03 | KAKTUZZ

            Re: А яка різниця між кучмістом і підарастом? В упор не бачу?

            Добра Фея! А ви, мабуть, відсмокчуєте професійно,якщо робите такі аксіоми! Може б мені під час реляксу зробили послугу? Ви ж "ДОБРА"!
    • 2003.10.03 | пан Roller

      Шо таке Їй ба?

      No name пише:
      > Не ображайся. Кактус твій справжній союзник. ...> Але чомусь мені особисто в "Україні без Кучми" з такими Кактусам ...жити не хочеться. > Краще вже з Даніличом... Їй бо.

      О каком сожительстве идет речь? На ежа оно вам треба? Оно же колется больно.

      Это мне напоминает случай на море. Сидит один дурик на пляжу и бьет камнем по головке буя. Проходит Ара.
      -Ты шо робишь, Панове, - спрашивает
      -Кайф ловлю
      -И когда же ты его ловишь?
      -Да, вот как промажу, так и ловлю.

      Так и с кактусом,
      -Как не уколюсь, так и словлю.-

      Это все равно, что иметь дело с ежихой.

      Что до конкуренции бельгийцев на украинском рынке политики, то, что им делить? Украинцев на всех хватит. ( В смысле заработка
    • 2003.10.03 | Михайло Свистович

      Re: Свистовичу

      Можна я залишусь при своїй думці? Це щоб зекономити час, насамперед свій.

      No name пише:
      > Не ображайся. Кактус твій справжній союзник. Дарма що воно дурне та самозакохане. Головне - антикучміст.
      > Але чомусь мені особисто в "Україні без Кучми" з такими Кактусам при владі жити не хочеться.
      > Краще вже з Даніличом... Їй бо.
  • 2003.10.03 | Войзхаус

    питання??????

    А де можна почитати чогось новенького від Волинського. ну там фактаж про Марчука, Волкова, скажімо за 2003 рік.
    Пане "кактузз" скиньте посилання, громадськість хоче знати тексти своїх героїв.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.10.03 | vujko

      чорта лисого він скинe

      його пeвно зараз більшe тих 50000 $ цікавлять, що він позичив і які мeдвeдчук молодший в його боржника відібрав. що самe смішнe: він мeдвeдчука їх віддати просить :-)

      Войзхаус пише:
      > А де можна почитати чогось новенького від Волинського. ну там фактаж про Марчука, Волкова, скажімо за 2003 рік.
      > Пане "кактузз" скиньте посилання, громадськість хоче знати тексти своїх героїв.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.10.03 | KAKTUZZ

        Re:Хоч той чорт і не лисий, але скину.І я не прошу,і не прощу

        Вуйко пише:"його пeвно зараз більшe тих 50000 $ цікавлять, що він позичив і які мeдвeдчук молодший в його боржника відібрав. що самe смішнe: він мeдвeдчука їх віддати просить".

        Я його не прошу. Бо живу за прнинципом: " не верь , не бойся, не проси". Це принцип бродяг. Я часом коли мені набридне, просто декому кажу, що так-то й так. Може Ви пане, вуйку думаєте ,що скандал нині розгорівся з доброго дива? А до цього ніхто не знав у Львівській області, що то за шахрай - побирач? Медведчуку молодшому і львівська і ужгородська братва дала дед-лайн.

        Про "Пет-пак" писалось і в Українській пресі чимало. І віддасть . І ще й з процентами. Будете сміятись , чи плакати на поминках його кар"єри?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.10.03 | vujko

          Re:Хоч той чорт і не лисий, але скину.І я не прошу,і не прощу

          KAKTUZZ пише:
          > Я його не прошу. Бо живу за прнинципом: " не верь , не бойся, не проси". Це принцип бродяг. Я часом коли мені набридне, просто декому кажу, що так-то й так. Може Ви пане, вуйку думаєте ,що скандал нині розгорівся з доброго дива? А до цього ніхто не знав у Львівській області, що то за шахрай - побирач? Медведчуку молодшому і львівська і ужгородська братва дала дед-лайн.

          А то з якого дива? Могилeвич їм наказав?

          > Про "Пет-пак" писалось і в Українській пресі чимало. І віддасть . І ще й з процентами. Будете сміятись , чи плакати на поминках його кар"єри?

          Як кажe Shooter: ги-ги.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.10.03 | KAKTUZZ

            Re:Хоч той чорт і не лисий, але скину.І я не прошу,і не прощу

            Та його митарській кар"єрі у Львівській області вже звиздець. Хіба що пахан рукіровку зробить і замінить завгоспа країни Бакая на Медведчука меншого. Тоді і я буду, як Шутер:"ги-ги-ги".

            П.С. Ви Англійською читаєте? То я б Вам дещо з задоволенням би преслав. І даремно глузуєте. Між Ужгородом і Будапештом відстань невелика. Кілька годин їзди автом.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.10.03 | vujko

              Re:Хоч той чорт і не лисий, але скину.І я не прошу,і не прощу

              KAKTUZZ пише:
              > Та його митарській кар"єрі у Львівській області вже звиздець. Хіба що пахан рукіровку зробить і замінить завгоспа країни Бакая на Медведчука меншого. Тоді і я буду, як Шутер:"ги-ги-ги".

              заінтригували. трикутник могилeвич - братва - папік як остаточнe рішeння для м-чука джуніора?

              >
              > П.С. Ви Англійською читаєте?

              англійська - нe проблeма

              >То я б Вам дещо з задоволенням би преслав. І даремно глузуєте. Між Ужгородом і Будапештом відстань невелика. Кілька годин їзди автом.

              хто би спeрeчався?
    • 2003.10.03 | KAKTUZZ

      Re: питання??????

      Спеціально для Войсхауза! Що було вчора!


      Семен Могилевич и трое его сообщников обобрали тысячи американцев на 150 миллионов долларов

      Константин ГЕТМАНСКИЙ

      В четверг вечером прокуратура Восточного округа американского штата Пенсильвания предъявила 46 пунктов обвинений четырем выходцам из СНГ, которых подозревают в мошенничестве, вымогательстве и отмывании денег. Прокуроры уверены, что владельцы и сотрудники американо-канадской компании YBM Magnex International, Inc. и ее дочерних компаний, находившихся в разных странах мира, обманули акционеров на 150 миллионов долларов. Среди обвиняемых - Семен Могилевич, которого во время скандала вокруг Bank of New York американские газеты представляли человеком, якобы отмывавшим через BONY миллиарды вывезенных из России и Украины денег.

      В четверг утром ФБР задержало президента YBM Magnex, Inc. - главной дочерней компании YBM Magnex International, Inc. - Якова Богатина, гражданина США, эмигрировавшего в середине 80-х из СССР. Агенты пришли к нему прямо домой, и Богатин не оказал при аресте никакого сопротивления. Может быть, из-за того, что расследование незаконной деятельности его компании продолжалось более пяти лет. В нем участвовали спецслужбы и органы финансового контроля США, Канады, Великобритании. В четверг вечером прокуратура Восточного округа Пенсильвании предъявила 46 пунктов обвинений владельцам и руководителям YBM. Трое из них - гражданин Израиля, Венгрии и России Семен Могилевич, гражданин США и Израиля Игорь Фишерман и гражданин России Анатолий Цура - сейчас находятся за пределами Соединенных Штатов.

      "Целью заговорщиков было создать в Северной Америке акционерную компанию, которая позже стала известной под названием YBM Magnex International, Inc., использовать сеть других компаний в Пенсильвании, Канаде, Восточной Европе и других странах, передать миллионы акций YBM по минимальной стоимости самим обвиняемым, обманом повысить стоимость акций, введя в заблуждение инвесторов и надзорные органы, и продать акции по завышенным ценам", - сказано в обвинительном заключении, занимающем 86 страниц.

      YBM Magnex International, Inc. активно работала на фондовом рынке США и Канады с 1993 по 1998 год. Прокуратура считает, что схему обмана акционеров придумал и умело ею дирижировал 56-летний Семен Могилевич, который уехал из СССР в 1991 году. Он управлял деятельностью компании из офиса своей фирмы Mogilevich Enterprise в Будапеште. Богатин, проживавший в Пенсильвании с 1987 года, входил в совет директоров YBM. Фишерман тоже входил в совет директоров и занимал несколько должностей в компаниях-спутниках. Цура был вице-президентом одной из основных дочерних компаний YBM и отвечал, по данным следствия, за подготовку фальшивых документов. Делал он это тоже из Венгрии. Группа YBM создавала иллюзию того, что занималась прибыльным международным бизнесом, в частности торговлей промышленными магнитами (их в небольших количествах действительно производили на единственном реально принадлежащем компании заводе в Венгрии только с сентября по декабрь 1994 года), а также магнитосодержащими материалами и сырой нефтью. На самом деле никаких реальных сделок не проводилось, но котировки акций компании постоянно росли: с 1994 по 1998 год они поднялись с 10 центов за штуку до 14 долларов - то есть в 140 раз.

      "Для этого обвиняемые систематически готовили фальшивые финансовые отчеты, в которых указывались операции с десятками миллионов долларов, которые никогда не проводились; обманывали аудиторов, которых нанимали для проверки финансовой отчетности компании; подкупали бухгалтеров и вводили в заблуждение котролеров за оборотом ценных бумаг, включая Комиссию США по ценным бумагам", - утверждает прокуратура.

      Выпущенные акции продавались многим акционерам. Следствие считает, что таким образом Могилевич заработал 18,4 миллиона долларов, Богатин - 10,3 миллиона, Фишерман - 3,3, а Цура - 1,3 миллиона. Эти деньги отмывались через сеть офшорных компаний, созданных в разных странах мира. Использовались счета в банках Канады, Великобритании, Венгрии, Израиля, Литвы, Украины, России, Каймановых Островов.

      - YBM была компанией, любой годовой финансовый отчет которой может считаться выдающимся произведением современной фантастики, - заявил прокурор Восточного округа штата Пенсильвания Патрик Михэн, входящий одновременно в специальную комиссию при администрации президента США, которая противостоит махинациям на фондовых рынках. - Надо понимать, что в этом деле жертвами стали простые люди, которые покупали акции на свои пенсии и выходные пособия. Теперь они их лишились: совокупные потери инвесторов составили около 150 миллионов долларов. Обвиняемые же купались в роскоши, получая незаслуженную зарплату, премии и доходы от продажи акций.

      Если суд признает обвиняемых виновными, Могилевич может получить до 390 лет лишения свободы, Фишерман - 345 лет, Богатин - 425 лет, а Цура рискует провести за решеткой всего 135 лет. Всем им грозят крупные штрафы в размере от 8 до 17 миллионов долларов.

      - Пять лет мы искали деньги YBM в разных странах. Без помощи их правительств и силовых структур расследование не было бы таким успешным, - подчеркнул прокурор Михэн. - Инвестиции, особенно в акции, всегда сопряжены с риском. Но инвесторы имеют право знать, на какой риск они идут, и принимать решения, основываясь на правдивых сведениях.

      Следствие подтверждает свои выводы десятками копий факсов, которыми обвиняемые обменивались с 1993 по 1998 год, выписками из банковских переводов между разными странами, копиями поддельных финансовых отчетов, а также расшифровками телефонных переговоров между обвиняемыми.

      Единственный арестованный мошенник Яков Богатин содержится в федеральной тюрьме в штате Пенсильвания. В понедельник пройдет первое судебное заседание, на котором решится, выпустят ли его под залог. О местонахождении Фишермана и Цуры следствию пока ничего не известно. Могилевич же, по словам специального агента ФБР Джеффри Лэмпински, скрывается сейчас в Москве.

      "Самый опасный гангстер в мире"

      Семен Могилевич родился 30 июня 1946 года в Киеве. Получил высшее экономическое образование в Львовском университете. Женат, имеет четверых детей. По данным американских и израильских властей, которые опубликовал журнал Village Voice, в 70-е годы Могилевич входил в так называемую Люберецкую преступную группировку, промышляя мелкими кражами. "В 80-е годы он сделал себе состояние, обманывая десятки тысяч выезжавших за рубеж евреев. Могилевич обещал продать по рыночной цене принадлежавшую им собственность - рубли, антиквариат, произведения искусства, которые не разрешалось вывозить из СССР. Он должен был переводить им деньги в твердой валюте, но на деле присваивал большую часть вырученного", - писал в 1998 году Village Voice (статья Роберта Фридмана "Самый опасный гангстер в мире"). После этой статьи в американской прессе появилась информация, что ЦРУ перехватило телефонный разговор, в ходе которого Могилевич якобы пытался организовать покушение на автора скандального материала.

      В 1991 году Могилевич абсолютно легально эмигрировал в Венгрию, женившись на гражданке этой страны Каталин Папп. Эмиграция позволила ему избежать участия в "разборках" российских организованных криминальных групп. В Венгрии он купил несколько оборонных заводов. В середине 90-х Госдепартамент США отказал Могилевичу во въездной визе, мотивируя это тем, что фамилия последнего находится в специальном списке, куда занесены представители международных организованных преступных групп. Американская пресса обвиняла Могилевича в отмывании денег русской мафии в Bank of New York, а после трагических событий 11 сентября 2001 года даже в контактах с бен Ладеном. Могилевич отрицал все обвинения. В 2002 году он заявил, что отошел от большого бизнеса после абсурдных обвинений властей США.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.10.03 | KAKTUZZ

        Re:Обережно! Двері зачиняються. Наступна станція - Фінляндія

        NAFTOHAZ UKRAYINY -- A STUDY IN STATE-SPONSORED CORRUPTION (Part 5).

        By Roman Kupchinsky


        (The Ukrainian state-owned gas monopoly, Naftohaz Ukrayiny [NAK], is suspected by some of having been a main conduit of illegal money paid to the president of Ukraine, Leonid Kuchma, for his successful re-election bid in 1999. In 2002, Naftohaz was accused of having aided entree into the gas business of reputed crime boss Semen Mogilevich, who allegedly controls Hungarian-based Eural TransGas. This is the concluding part in the series.)

        Once the Western and Russian media began exposing the alleged criminal connections in the delivery of Turkmen gas, Naftohaz began taking measures to save its reputation. In late June, a hastily arranged listing of the "Best Ukrainian Companies" was published and Naftohaz came in first. Then, Naftohaz Chairman Yuriy Boyko announced that the company would be requesting Moody's to give it a credit rating so that the company could expand its business. A number of articles appeared in the "Zerkalo Nedeli" newspaper praising the accomplishments of Boyko's management of the company and restating the "positive" aspects of the deal with Eural TransGas. One of Boyko's achievements played up in the articles is the credit line opened for Naftohaz at Gazprombank, a subsidiary company of Gazprom.

        Despite Naftohaz 's chronic debts (about $1.4 billion), in January, Gazprom opened a credit line for Naftohaz in Gazprombank for $200 million at an annual interest rate of 12 percent-13 percent. (The line was for the pre-export financing of gas deliveries to the European market.) An analysis of Gazprom's hard-currency credit agreements with Russian commercial banks that extend its short-term loans to cover a lack of working capital, shows that the interest rate is 18 percent-19 percent. Gazprom stood to lose about $10 million on this deal from the difference in credit terms alone.

        It has been alleged by executives in the Russian gas industry that the Naftohaz management uses this credit not only for pre-export financing, but also to repay Gazprom for outstanding obligations. The conditions for returning the loan and the interest rate have not been made public. There is also the question of whether this line of credit is appearing in Naftohaz's books as income. Since no independent Ukrainian agency can audit the company's books, the answer to this remains vague.

        In late 2002, an announcement was made that, by 1 July, Naftohaz would settle its debt of $1.4 billion to Gazprom by transferring over the amount of the debt in Eurobonds. However, 1 July came and went and no bonds were transferred. The reason given by Naftohaz was that Gazprom was looking for a way to escape paying taxes of approximately $400 million on this debt repayment. Interestingly enough, the Russian media did not comment on why a state-owned company would refuse to pay taxes to the state that owned it. An obvious question comes to mind: do Russian state-owned companies enjoy a privileged status with the Putin administration, especially if they make substantial contributions to political parties that support the president?

        On 27 June, Interfax Ukraine reported that Naftohaz Chairman Boyko announced in London that his company would be expanding its gas export business by 400 percent in 2004. According to him, the company exported 3.3 billion cubic meters (bcm) of gas in the first five months of 2003. Of this, about 2 bcm were exported to Germany, 0.6 bcm to Hungary, 0.4 bcm to Romania, and 0.3 bcm to Poland.

        According to Interfax, Boyko said that Naftohaz had signed a contract with the Russian gas supplier Gazexport on the export of 5 bcm of gas. In addition, Interfax reported, "Naftohaz is independently exporting about 1.5 bcm of gas according to three contracts signed with unnamed Polish, Hungarian, and Romanian companies." What Boyko failed to mention at the press conference was how all this gas suddenly came into his company's possession. Many analysts suspect that Naftohaz did not have 5 bcm of spare gas to sell. In an interview with the "Kyiv Post" on 17 July, Andras Knopp, a Eural TransGas official, admitted that the gas that Naftohaz was selling to Germany was of Turkmen origin.

        Earlier, in an interview for the "Delovaya Stolichya" newspaper on 10 June 2002, Boyko replied to a question about gas sales: "We only sell gas which we have extracted ourselves. We are allowed to export only that gas which we ourselves are able to extract.... [W]hat would it look like in Ashgabat [Turkmenistan] if we were to sell their gas somewhere else and the money from these sales did not go back to them?"

        In reality, it is likely that Naftohaz was selling Turkmen gas to Germany which it had received from Eural TransGas. Naftohaz received from Eural 5 bcm of gas of the 14 bcm that Eural received as compensation for its fake transportation contract. Naftohaz then resold this gas to Gazexport, who then sold it on to Ruhrgas AG and Wintershall AG in Germany. In the process the Ukrainian and Russian treasuries were deprived of millions of dollars. Turkmenistan was the biggest loser of all since its gas was being sold to Germany at approximately $119 per thousand cubic meters, while Naftohaz paid Eural just $44 per thousand cubic meters for this Turkmen gas.

        PRE-ELECTION DIRTY TRICKS

        By May, pre-election maneuvering had begun in Ukraine with President Leonid Kuchma announcing that he wanted to reform the political system of the country. These reforms, according to the opposition, boiled down to the president trying to find a way of insuring he didn't go to prison after the elections.

        One of the items on Kuchma's reform bill was the creation of a bicameral parliament where former presidents would serve in the upper house and be granted immunity from prosecution for life. Shortly afterwards, Kuchma announced his proposed reforms and the country was plastered with billboards urging the population to support the president's initiative to "clean up" the country's unwieldy politics. The question soon arose: who was paying for these billboards? The opposition began asking this question more often and more loudly. The advertising agencies shrugged their shoulders and said that they had no idea who had paid them the huge fees for these billboards. The president's administration claimed to know nothing about this matter and refused to discuss it with the press or parliament.

        Then another scandal broke out: some unknown person or persons were printing and mailing leaflets with statements attributed to Viktor Yushchenko, the leader of the opposition. The leaflets were fakes and meant to discredit Yushchenko in the eyes of voters. Millions of the bogus leaflets were distributed through the mail. Again the question arose: at whose cost?

        In interviews with "RFE/RL Organized Crime and Terrorism Watch," and other media outlets, members of parliament have stated that lawmakers are being offered bribes to vote in favor of Kuchma's reforms.

        CONCLUSIONS

        If any conclusions are to be reached from the above, Kuchma and Boyko (in early August, Boyko was promoted by Kuchma to become the right-hand man to the deputy prime minister for fuels and energy, while keeping his position at Naftohaz) may have convinced Alexeii Miller, the head of Gazprom, to replace Itera, the traditional transporter of Turkmen gas to Ukraine, with a new unknown company, Eural TransGas. They may have known in advance that Eural would not transport this gas, but function as a money launderer. By doing so, Naftohaz, a state-owned company, appears to have diverted millions of dollars from the Ukrainian treasury.

        As this deal was being conceived, Naftohaz allegedly brought into the gas business a man wanted by the FBI and indicted in the United States for securities' fraud

        ----- Original Message -----
        From: Demchuk Rostyslav
        To: KupchynskiR@hotmail.com
        Sent: Tuesday, September 30, 2003 6:30 PM

        Subject: Ot tut i Bojko
        NAFTOHAZ UKRAYINY -- A STUDY IN STATE-SPONSORED CORRUPTION (Part 5).

        By Roman Kupchinsky


        (The Ukrainian state-owned gas monopoly, Naftohaz Ukrayiny [NAK], is suspected by some of having been a main conduit of illegal money paid to the president of Ukraine, Leonid Kuchma, for his successful re-election bid in 1999. In 2002, Naftohaz was accused of having aided entree into the gas business of reputed crime boss Semen Mogilevich, who allegedly controls Hungarian-based Eural TransGas. This is the concluding part in the series.)

        Once the Western and Russian media began exposing the alleged criminal connections in the delivery of Turkmen gas, Naftohaz began taking measures to save its reputation. In late June, a hastily arranged listing of the "Best Ukrainian Companies" was published and Naftohaz came in first. Then, Naftohaz Chairman Yuriy Boyko announced that the company would be requesting Moody's to give it a credit rating so that the company could expand its business. A number of articles appeared in the "Zerkalo Nedeli" newspaper praising the accomplishments of Boyko's management of the company and restating the "positive" aspects of the deal with Eural TransGas. One of Boyko's achievements played up in the articles is the credit line opened for Naftohaz at Gazprombank, a subsidiary company of Gazprom.

        Despite Naftohaz 's chronic debts (about $1.4 billion), in January, Gazprom opened a credit line for Naftohaz in Gazprombank for $200 million at an annual interest rate of 12 percent-13 percent. (The line was for the pre-export financing of gas deliveries to the European market.) An analysis of Gazprom's hard-currency credit agreements with Russian commercial banks that extend its short-term loans to cover a lack of working capital, shows that the interest rate is 18 percent-19 percent. Gazprom stood to lose about $10 million on this deal from the difference in credit terms alone.

        It has been alleged by executives in the Russian gas industry that the Naftohaz management uses this credit not only for pre-export financing, but also to repay Gazprom for outstanding obligations. The conditions for returning the loan and the interest rate have not been made public. There is also the question of whether this line of credit is appearing in Naftohaz's books as income. Since no independent Ukrainian agency can audit the company's books, the answer to this remains vague.

        In late 2002, an announcement was made that, by 1 July, Naftohaz would settle its debt of $1.4 billion to Gazprom by transferring over the amount of the debt in Eurobonds. However, 1 July came and went and no bonds were transferred. The reason given by Naftohaz was that Gazprom was looking for a way to escape paying taxes of approximately $400 million on this debt repayment. Interestingly enough, the Russian media did not comment on why a state-owned company would refuse to pay taxes to the state that owned it. An obvious question comes to mind: do Russian state-owned companies enjoy a privileged status with the Putin administration, especially if they make substantial contributions to political parties that support the president?

        On 27 June, Interfax Ukraine reported that Naftohaz Chairman Boyko announced in London that his company would be expanding its gas export business by 400 percent in 2004. According to him, the company exported 3.3 billion cubic meters (bcm) of gas in the first five months of 2003. Of this, about 2 bcm were exported to Germany, 0.6 bcm to Hungary, 0.4 bcm to Romania, and 0.3 bcm to Poland.

        According to Interfax, Boyko said that Naftohaz had signed a contract with the Russian gas supplier Gazexport on the export of 5 bcm of gas. In addition, Interfax reported, "Naftohaz is independently exporting about 1.5 bcm of gas according to three contracts signed with unnamed Polish, Hungarian, and Romanian companies." What Boyko failed to mention at the press conference was how all this gas suddenly came into his company's possession. Many analysts suspect that Naftohaz did not have 5 bcm of spare gas to sell. In an interview with the "Kyiv Post" on 17 July, Andras Knopp, a Eural TransGas official, admitted that the gas that Naftohaz was selling to Germany was of Turkmen origin.

        Earlier, in an interview for the "Delovaya Stolichya" newspaper on 10 June 2002, Boyko replied to a question about gas sales: "We only sell gas which we have extracted ourselves. We are allowed to export only that gas which we ourselves are able to extract.... [W]hat would it look like in Ashgabat [Turkmenistan] if we were to sell their gas somewhere else and the money from these sales did not go back to them?"

        In reality, it is likely that Naftohaz was selling Turkmen gas to Germany which it had received from Eural TransGas. Naftohaz received from Eural 5 bcm of gas of the 14 bcm that Eural received as compensation for its fake transportation contract. Naftohaz then resold this gas to Gazexport, who then sold it on to Ruhrgas AG and Wintershall AG in Germany. In the process the Ukrainian and Russian treasuries were deprived of millions of dollars. Turkmenistan was the biggest loser of all since its gas was being sold to Germany at approximately $119 per thousand cubic meters, while Naftohaz paid Eural just $44 per thousand cubic meters for this Turkmen gas.

        PRE-ELECTION DIRTY TRICKS

        By May, pre-election maneuvering had begun in Ukraine with President Leonid Kuchma announcing that he wanted to reform the political system of the country. These reforms, according to the opposition, boiled down to the president trying to find a way of insuring he didn't go to prison after the elections.

        One of the items on Kuchma's reform bill was the creation of a bicameral parliament where former presidents would serve in the upper house and be granted immunity from prosecution for life. Shortly afterwards, Kuchma announced his proposed reforms and the country was plastered with billboards urging the population to support the president's initiative to "clean up" the country's unwieldy politics. The question soon arose: who was paying for these billboards? The opposition began asking this question more often and more loudly. The advertising agencies shrugged their shoulders and said that they had no idea who had paid them the huge fees for these billboards. The president's administration claimed to know nothing about this matter and refused to discuss it with the press or parliament.

        Then another scandal broke out: some unknown person or persons were printing and mailing leaflets with statements attributed to Viktor Yushchenko, the leader of the opposition. The leaflets were fakes and meant to discredit Yushchenko in the eyes of voters. Millions of the bogus leaflets were distributed through the mail. Again the question arose: at whose cost?

        In interviews with "RFE/RL Organized Crime and Terrorism Watch," and other media outlets, members of parliament have stated that lawmakers are being offered bribes to vote in favor of Kuchma's reforms.

        CONCLUSIONS

        If any conclusions are to be reached from the above, Kuchma and Boyko (in early August, Boyko was promoted by Kuchma to become the right-hand man to the deputy prime minister for fuels and energy, while keeping his position at Naftohaz) may have convinced Alexeii Miller, the head of Gazprom, to replace Itera, the traditional transporter of Turkmen gas to Ukraine, with a new unknown company, Eural TransGas. They may have known in advance that Eural would not transport this gas, but function as a money launderer. By doing so, Naftohaz, a state-owned company, appears to have diverted millions of dollars from the Ukrainian treasury.

        As this deal was being conceived, Naftohaz allegedly brought into the gas business a man wanted by the FBI and indicted in the United States for securities' fraud, and placed him in a crucial position in the business chain used by Russia to sell gas to Western Europe. It remains to be seen how law enforcement officials in Germany and England will look upon this.

        Naftohaz has often been criticized for a lack of transparency in its operations. Yet, this criticism has been ignored and does not seem to prompt the reforms so badly needed in the Ukrainian energy sector. However, the current and former management of Naftohaz has never been prosecuted by the government for any wrongdoing. It reportedly also has political connections to the highest levels of the Ukrainian government.

        The money earned from such dubious endeavors -- and possibly other such schemes -- seems to be the source of funding for illegal political operations in Ukraine.

        The energy business in the former Soviet Union has the well- earned reputation of being the most corrupt sector of the economy. From Kazakhstan to Gazprom to Yukos and Unified Energy Systems and on to Naftohaz, scandal after scandal has emerged implicating men elected to the highest levels of government in fraud, bribery, and outright theft. At the same time, there is evidence of Western oil and gas companies being involved in such activity as the recent arrest of the U.S. banker James Giffen for his alleged activities in Kazakhstan indicates.

        And while former Ukrainian Prime Minister Pavlo Lazarenko, handpicked to be the head of government by Kuchma, is awaiting trial in San Francisco for allegedly stealing and then laundering hundreds of millions of dollars from the Ukrainian energy sector, others are continuing his legacy.



        Compiled by Roman Kupchinsky&Co
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.10.03 | KAKTUZZ

          Re:Войсхаузе! Яке відношення міг мати Могілевич і Бойко до

          створення ЄЕПу? Зокрема, створення схеми про позбавлення України економічної незалежності і качати низькоякісну російську нафту (там більше парафіну ніж нафти) з Бродів в Одесу,а не навпаки: Одеса-Броди-Гданськ - Європа!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".