МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

плакат "Криминал против Ющенка" выкрутили из рук и порвали ребят

11/01/2003 | настрадамус
Я был в Донецке 31го ........!

Приказным порядком СОГНАЛИ СТУДЕНТОВ, БАЗАРНИКОВ И БУРСАКОВ . (с их слов)
Сегодня на рынке, раен ЖД, обьявили санитарный день и под подписку с угрозой потери рабочих мест , в колоны против Ющенка . На основных улицах огромные стационапрные рекламные щиты с хамскими текстами против Ющенка . В колоне митингующих был флаг Российский и "Союза православных" . У тех кто с Российским я спросил : А вы ребята из России приехали , они засмущались и ответили шо нет... А у православного союза : ..а вы за советский союз ? Ответ в три голоса Дааа !
А еще три кучьки казаков с разными знаками различия, две групы из которых антиукраинских . (лично иследовал)
Я лично видел как молодчики, с явно криминальной внешностью, сбили столик в палатки где молодые ребята раздавали брошюри "Нашей украины ", а раздававшие листовки ребята с обижеными лицами наклонились и собирали с земли... Было видно шо все кременальные структуры(спецефически одеты) были собраны чьейто могучей рукой из всей области....
.. И самое интересное, плакат "Криминал против Ющенка" выкрутили из рук и порвали ребята с СБУ !.........

Відповіді

  • 2003.11.01 | Максим’як

    Re: плакат "Криминал против Ющенка" выкрутили из рук и порвали ребят

    Судячи з дій і коментарів керівництво "Нашої України" запобігало виникненню будь-яких конфліктів між місцевими активістами "Нашої України" і тими людьми, яких було зібрано проти Ющенка.

    Ухилення від неконтрольованих стихійних конфліктів - це та головна різниця, яка відрізняє "НУ" від інших опозиційних сили. У цій ситуації БЮТ може би й радо скористалося ситуацією і обидві сторони добре би "погрілися", посадили б звичайно не переодягнутих чи рекетню, а посадили б чесних і щирих хлопців, як це було у випадку із хлопцями із УНСО.

    Ваша реакція на ситуацію є природня і щира, але треба бути сильнішим психологічно у таких ситуаціях, знаючи, що спецслужби тільки чекали нагоди, щоб пересадити місцевих активістів.

    Радив би більш детально розповісти про власні враження про вчорашній Донецьк.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.11.01 | настрадамус

      Re: плакат "Криминал против Ющенка" выкрутили из рук и порвали ребят

      Я много ходил среди «противников» Ющенка , и со многими разговаривал.
      Я видел сколько братвы среди противников Ющенка. Я видел как братки сбили столик в палатки Нашей Украины . как после этого испуганные ребята собирают на карачках брошюры с земли. Я не где не вступал в конфликты….
      После этого я написал плакат шариковой ручкой в фае гостиницы Шахтер . И стоял со всеми сторонниками Нашей Украины на стороне оцепленной работниками милиции. Меня позорно скрутили ударили по позвонку и вытащили за пределы охраняемой милицией территории трое работников СБУ. А еще один из их группы долго снимал меня на камеру. Меня выкинули в зону противников Ющенка . Сознавая опасность я стал рядом с офицером милиции . При этом не кто из «Нашей Украины» не пытался препятствовать или защитить меня хотя бы словом !
      Более того я думаю шо все это сделано нардепами-организаторами от Нашей Украины .Пожевановым , Червоненко или …….. (У которых много денег и мало ума)

      Ющенко в аэропорту Борисполь высказал мою идею шо все это организовали бандиты ! Так в чем же я был не прав ? (У меня все кипит когда я начинаю об этом думать)И я часто пользуюсь словом БЫДЛО , как сказал Ющенко в Донецке , И хочю сказать это слово этим нардепам….
      ……… Короче…. я наивный и не понял шо с обоих сторон деньги и наемники !!! Нет идей….Потому как идейные кинулись бы защищать своих борцов ..И мне жителю донбасса нечего было там делать !
      ………….А после этого еще какое ни будь быдло скажет шо я провокатор !
      А вот аргумент который дает мне право называть Быдлом ,с умным выражением лица, нардепов-организаторов в донецке от нашей украины, Пожеванов , Червоненко и др....
      ...... Заявление Ющенко в Борисполе
      .."Мое впечатление, что официальная власть не руководит в Донецке. Там руководят бандиты", - сказал лидер "Нашей Украины".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.11.03 | Михайло Свистович

        Re: плакат "Криминал против Ющенка" выкрутили из рук и порвали ребят

        настрадамус пише:
        >
        > Я видел сколько братвы среди противников Ющенка. Я видел как братки сбили столик в палатки Нашей Украины . как после этого испуганные ребята собирают на карачках брошюры с земли.

        Це було "сєкундноє замєшатєльство", бо братки показали стволи з-під поли верхнього одягу і дозволи мєнтам на них. Треба було не звертати уваги на ці понти.

        > После этого я написал плакат шариковой ручкой в фае гостиницы Шахтер . И стоял со всеми сторонниками Нашей Украины на стороне оцепленной работниками милиции. Меня позорно скрутили ударили по позвонку и вытащили за пределы охраняемой милицией территории трое работников СБУ. А еще один из их группы долго снимал меня на камеру. Меня выкинули в зону противников Ющенка . Сознавая опасность я стал рядом с офицером милиции . При этом не кто из «Нашей Украины» не пытался препятствовать или защитить меня хотя бы словом !

        Ніхто з понад сотні моїх знайомих цього не бачив. Чому Ви не підійшли до якогось нардепа і не розповіли про це?

        > Более того я думаю шо все это сделано нардепами-организаторами от Нашей Украины .Пожевановым , Червоненко или …….. (У которых много денег и мало ума)

        Дурниця.

        >
        > ……… Короче…. я наивный и не понял шо с обоих сторон деньги и наемники !!! Нет идей….Потому как идейные кинулись бы защищать своих борцов ..И мне жителю донбасса нечего было там делать !

        Мені здається, що Вас там не було. Бо те, що з боку Юща не було грощей, а була ідея, було видно неозброєним оком.
    • 2003.11.03 | Михайло Свистович

      Re: плакат "Криминал против Ющенка" выкрутили из рук и порвали ребят

      Максим’як пише:
      > Судячи з дій і коментарів керівництво "Нашої України" запобігало виникненню будь-яких конфліктів між місцевими активістами "Нашої України" і тими людьми, яких було зібрано проти Ющенка.

      Аж занадто. Бо ті, хто хоч трохи не слухався наказів переляканих вождів, зробили багато хороших справ.

      >
      > Ухилення від неконтрольованих стихійних конфліктів - це та головна різниця, яка відрізняє "НУ" від інших опозиційних сили.

      І дійсно відрізняє. :) Під час УБК ми легко перетворювали таких "супротивників" на прихильників.

      >
      > У цій ситуації БЮТ може би й радо скористалося ситуацією і обидві сторони добре би "погрілися", посадили б звичайно не переодягнутих чи рекетню, а посадили б чесних і щирих хлопців, як це було у випадку із хлопцями із УНСО.

      Нікого б не посадили. Ви не знаєте ситуації.

      >
      > Ваша реакція на ситуацію є природня і щира, але треба бути сильнішим психологічно у таких ситуаціях, знаючи, що спецслужби тільки чекали нагоди, щоб пересадити місцевих активістів.

      Нічого вони не чекали.

      >
      > Радив би більш детально розповісти про власні враження про вчорашній Донецьк.

      Скоро розповім. І не тільки свої, а ще так приблизно 110 (не менше!) делегатів з"їзду.
  • 2003.11.01 | Богдан

    Дякую за Ваш вчинок.

    Ви справжній Українець.

    Нажаль все що Ви сказали про оточення Ющенка правда. Я живу у Львові і голосував проти НУ на виборах. Саме через те, що в його оточенні є бандити. В нас у Львові є відомий рекетир Димінський. Він та його рекетирська бригада контролює один з районів Львова. Цей рекетир опинився в списку НУ, а поза списком опинилося багато чесних популярних політиків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.11.01 | S@nya

      Re: Дякую за Ваш вчинок.

      Богдан пише:
      > Ви справжній Українець.
      >
      > Нажаль все що Ви сказали про оточення Ющенка правда. Я живу у Львові і голосував проти НУ на виборах. Саме через те, що в його оточенні є бандити.

      Найсумніше, що бандитів виствчає і в БЮТ...
    • 2003.11.02 | Wim Kok

      Насколько я знаю, Дыминский вышел из фракции НУ.(-)

      .
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.11.03 | S@nya

        Вірно - Фракція "Регіони України"

        15/травень /2002 Фракція "Наша Україна",
        26/листопад/2002 Позафракційні,
        22/травень /2003 Фракція "Регіони України"
    • 2003.11.03 | Михайло Свистович

      Re: Дякую за Ваш вчинок.

      Богдан пише:
      >
      > Нажаль все що Ви сказали про оточення Ющенка правда.

      Не правда.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.11.03 | KAKTUZZ

        Re: Дякую за Ваш вчинок.

        Ну, звісно ,що гіркота на душі! Якось ти там вляпався, що опинився коло тих плакатів " криминал против Ющенка". Мабуть,погодься , що деякі депутати самі звіздюлєй дістали , можливо не зорієнтувались, ну а чому ж ти був один без хлопців , щоб дати ивідсіч, невже ж ти донеччанин не знаєш їх (Бандьківських)БЕЗ- правил поведінки. Знайщов у кого захисту шукати? Тобі боляче , що тебе не захистили? А ти такий був єдиний кого потурали, але не пускають соплі? Ні. Таких багато було і буде,не лише на донеччині до пори до часу!!! Не нюняйте. Будьте хоробрі! І час для хоробрих прийде. Вони сцикуни і бояться реальної сили народу. Отоді " па шконкам бЛ...Я ", всех падряд без базара, шконки "ХАМА"(Януковича и Ахмета) возле параши.Дикие беспредельщики. Трефуха вам на помнки, казлы! Без капли водки!

        Кактус!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.11.04 | настрадамус

          Re: Дякую за Ваш вчинок.

          Я был не возле плаката , я его держал ! Стоял среди участников НУ, и на территории НУ охраняемой милицией , меня схватили трое гражданских которых пропустила мелиция потому шо у них были удостоверения СБУ (как я после узнал).А один еще сказал координаты моего места жительства. Типа того шо я тут делаю ...
          Символически то шо все это возле памятника Кабзону - их вождю.......
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.11.04 | Navigator

            Шановний Настрадамусе, навіть в такій прекрасній країні як Швеці

            я знаходяться купки негідників, що періодично піднімають бучу а то й вбивають прем"єр міністрів на шляху в кіно.
            Донецьку і навіть Львову ще рости й рости.
            Щодо вас - дякую, що розумієте, що якщо не ви - то хто?
            Цікаво читати ваш репортаж. Щодо вашої мрії про зондеркоманду по охороні мітингуючих - то це до Януковича :)
            Щодо "всі куплені."
            Частково так.
            Куплені тільки для різного.
            Вас же не купили - значить люди ідеї є.
            В НУ їх найбільше.
            Хоча й тут матеріальний інтерес.
            В Європі якось ситніше...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".