МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голові облради Михайлу Сендаку "темник" надійшов безпосередньо з першо

11/01/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Голові Львівської обласної ради Михайлу Сендаку представники адміністрації Президента України не рекомендували виступати на Форумі демократичних сил, який починається сьогодні у Львові.

За інформацією поінформованого джерела в облраді, під час кількахвилинної зустрічі Михайла Сендака з лідером "Нашої України" Віктором Ющенком пролунав телефонний дзвінок з АП, в якому голову Львівської облради наполегливо просили не виступати на сьогоднішньому заході. Йому також було сказано, що якщо Сендак не виступить на форумі, то “Президент це врахує”.

За інформацією джерела, після завершення цієї телефонної розмови Сендак тим не менш заявив Ющенку, що збирається виступити на сьогоднішньому заході.


Схоже, що АП також проводить підготовку до силових провокацій: Сьогодні вранці блок “Наша Україна” отримав інформацію про те, що вночі на одній із залізничних станцій поблизу Львова від потяга “Київ-Львів” було відчеплено два вагони, в яких їхали “бойовики”.

Цих людей п'ятьма мікроавтобусами буде доставлено сьогодні до Львова з метою дестабілізації роботи Форуму демократичних сил. Представництво блоку "Наша Україна" на Львівщині поінформувало про це керівництво силових структур Львівщини і керівництво області.

В цей момент (13:30) не менше 5 тисяч учасників Форуму демократичних сил рухаються від велотреку СКА до центру Львова –до будинку Львівської обласної ради.


уніан


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua