МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Абрєзаность" Украіни прірастаєт Донбасом!

11/03/2003 | Адвокат ...
-- "Ну шо, Вітя, Донбас уже наш?"

-- "Єсчьо нєт, но мой "Хам"-оватий тьозка нам крєпко в єтом дєлє помоґаєт!".

-- "І сколько єсчьо ждать осталось?"

-- "Да всеґо-нічєґо: пока он моєґо друґоґо тьозку уроєт!"

-- "Хорошая, і о-о-чєнь своєвремєнная мисль! Надо помочь товаріщу!"

-- "А я єму уже і так помоґ... Но он прєвзошьол всє моі ожіданія. А вот братва єґо, ну еті,-- ва-а-ащє!"

-- "А єслі нє уроєт?"

-- "А єму смисла нєт! Он, уже,-- ґандон пользований. Так хоть развлєчьотся перед смивом в парашу."

-- ???

-- "Ну на коґо-то же Алєксандрова повєсіть надо? Уже всє срокі прошлі."

-- "Само собой!"

-- "Ну..."

-- "Нє надо, я всьо понял. Донбас,-- дєло тонкоє."

-- "Во-во."

-- "А "папа"?"

-- "Да я"папє" уже всьо про тьозку рассказал. Подробно і в дєталях."

-- "І?"

-- "А "папа", он же у нас фізік, і ґоворіт: "Хай би вони друг друга проанігіліровали к йобаній матері!". І мнє єґо ета ідєя очєнь прішлась по душе!

-- "І шьо будєм дальше дєлать?"

-- "Каждий,-- свойо. Ти, Гріша, будєшь слєдіть за прєссой. А на траурний ужін я тебе пріґласітєльний білєт уже випісал, прідьот врємя, тебє єґо подвєзут..."

-- ..?

-- "Ну шо ти єщьо нє понял? На футбол тєбє хватит! Нє пєр'живай!"

Відповіді

 • 2003.11.03 | Чучхе

  Цікаво, звідки така впевненість в тому, що Донбас сахопило СДПУо

  Наскільки я помічав, Партія регіонів, яка фактично контролює Донбас не дуже схвально ставиться до зазіхання на своє електоральне (та й чи тільки електоральне) поле об"єднаних СД. Я знаю, що там і в газетах забороняли писати про СДПУ(0), і перешкоджали в роботі їхнім штабам. В Артемівську вивели всіх есдеків із виборчих комісій, мабуть що є й багато інших прецедентів.

  Але при цьому всі у нас на форумі пишуть, що події в Донецьку організовані Медведчуком, хоча Янукович і Партія Регіонів є достатньо самостійними гравцями на політичній сцені, та й такі акції як в Донецьку - це не почерк соціал-демократів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.03 | Адвокат ...

   Захопило? Та, нє, ще до того їм тре воювати!

   І дуже наполегливо. Але вони, в особі Мудь-ведь-чука, особисто не прагнуть встувати у бій з "данєцкімі" за "тучниє стада покорноґо і тупоґо елєктората". На ті "стадА" вони вже давно наклали оком, однак нова порода собак, "данєцкая старажева", рясно оточила ті "стадА" з усих боків.

   Дізнавши сь про подібні наміри "НУ", "абрєзаниє", по первах, чи не почали були метикувати про союз з "данєцкімі". Та трішки подумавши,-- у демократичнім напрямкові,-- дійшли думки, що збереження монополії однієї політичної сили в будь якім реґійоні України, то не є добре. І вдарили Шурмою по Львову! Тим самим,-- підштовхнувши "НУ" до більш активної роботи з Донбасом.

   Треба віддати належне "абрєзаним". Збереження на мапі України "реґіональних політичних резервацій",-- аж ніяк не сприятиме: ані подальшому її, України, "абрєзанію", ані розвиткові демократі. Натомість створюватиме стале підґрунтя для сепаратичних устремлінь.   Натомість, руйнування "реґіональних політичних резервацій",-- безумовно,-- піде на користь тій силі, що вестиме перед у змаганні за Палямент-2006. А поскільки "абрєзаниє" не мають свого, але рейтиґового, кандидата на президента, їм вельми важливо, аби Ющенко та Янук-овіч знекровили одне одного у перегонах. І оби два,-- програли вибори.


   То ж бачимо: на певних етапах, вороги можуть мати дуже спільні цілі та задачі. Можна додати: а на інших етапах союзники можуть мати протилежні цілі та задачі. І тих можливостей не варто бояти ся. Важливо, лишень,-- не забувати про свої інтереси.
   Я коли сь давно вже казав про можливість певного об'єднання між "НУ" та СДПУ(о). Те що ми спостерігаємо зараз є гряничним ситуативним об'єднання на смерть ворогуючих політичних сил.
 • 2003.11.03 | marusya

  Re: "Абрєзаность" Украіни прірастаєт Донбасом!

  Dryh! Parasha,tu, de tu vuxovyvavsya.Ya dymay v parashi. Bo kyltyrna luduna ne dozvolut zi slova hovorutu. Takux yak tu vukorustobyyt v polituci radi sebe a potim kudayt {yakux tu zaxuzaesh] y smitnuk abo v parashy.}. Tu ne potriben ni odnum ni dryhum i navit Bohy.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.03 | Адвокат ...

   Я так зрозумів, що Ви, яким сь, чином репрезенуєте

   пана Бога?

   Цікаво,-- яким?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua