МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Усі демократичні можливості вичерпані

11/04/2003 | Кучму вонтіт
З минулими махінаціями у Верховну Раду підривав Президент Кучма конституційний лад в Україні. За конституційні правопорушення на боці влади ніхто не карає. Довіра в своїй безкарності показала ця правопорушна влада з відкритою ІНСТРУКЦІЄЮ АП про порушення конституційного ладу, у якім вийде вся влада від лона народу. Як показали події в Донецьку, то український нарід залежить від сваволі цієї правопорушної влади. Хто не слухає, той завтра терпить голоду. Усесильні кляни Східньої України разом з виконавчою владою показалися немовлятками в сповитках.

Це ж справжня причина так званої терплячости до російського язика в Україні. Той язик це ґарант, що українці не почуваються народом, бо ніякий нарід на цьому світі не терпів би таку наругу над своєю честю.

Чи славний смерть не краща, ніж таке злиденне життя? Що треба боятися? Недоїдання в укр. суспільстві стало буденним явищем. Тільки хто продає частини свого тіла або свою доньку чи сина може подостатком прогодуватися на деякі тижні. Що боятися? Що тебе звільнять з роботи, де тобі заборговують платню заради веселої усмішки якогось Медвечука або Кучми?

Інструкція АП це вбивство демократії. А Захід, як не глум, нагадує про народовладні вибори за рік. Забава з Тузлою, це нічого іншого не було ніж переконуватися в байдужому ставленні Заходу до порушення прав людини на просторі СНД. У такому світлі американський посол нічого іншого ніж троянський кінь, як і цілий Захід.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua