МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович збиватиме бабло з учителів, лікарів та інших тєрпіл

11/05/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, 5 листопада Верховна Рада підтримала запит народного депутата України Юрія КОСТЕНКА до Прем’єр-міністра України з приводу рішення Уряду про безпідставне підвищення платні за медичний огляд громадян.

27 серпня 2003 року Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова № 1351 “Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами санітарно-епідеміологічної служби”. Цією Постановою Уряд підвищив тарифи на послуги, які надають лікувально-профілактичні державні і комунальні заклади охорони здоров’я щодо проходження медогляду з 37 грн. 10 коп. до 198 грн.

Згідно із санітарно-епідеміологічними вимогами, щорічне проходження медичного огляду є обов’язковим для працівників галузей освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної сфери. В разі не виконання цієї вимоги, санітарно-епідеміологічна служба накладає на керівників установ (шкіл, лікарень, закладів культури, пошти, тощо) штрафи, а самих порушників таких вимог не допускає до проведення уроків, лікування хворих, надання соціальних послуг населенню, тощо.

Постанова № 1351 забороняє місцевим органам державної влади втручатися у тарифну політику щодо надання таких послуг, а місцеві бюджети не в змозі покрити витрати по обслуговуванні всіх вчителів, лікарів, працівників культури і соціальної сфери з розрахунку 198 грн. на одного.

Таким чином, Уряд Януковича заліз у кишеню практично кожного вчителя, лікаря, працівника соціальної сфери і культури за 198-ма гривнями. І це при мізерних зарплатах, які не завжди виплачуться вчасно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua