МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Представник президента озвучив його позицію щодо Донецьких подій

11/07/2003 | АнатолійБІЛЬШІСТЬ НІКОЛИ НЕ ПОГОДИТЬСЯ НА ВИМОГУ ЮЩЕНКА

www.ПРАВДА.com.ua, 7.11.2003, 12:25

Представник президента у парламенті Олександр Задорожній заявляє, що більшість не погодиться на те, щоб силові міністри доповідали у парламенті в зв‘язку з подіями у Донецьку.

Про це Задорожній заявив в інтерв‘ю "Українській правді".

Задорожній нагадав, що спікер Литвин лише пропонував трьом комітетам опрацювати тему подій у Донецьку. "Хіба це означає, що будуть [слухати] силовиків? Ні. Щоб запросити сюди силовиків, потрібно відповідне рішення. От і все", - сказав Задорожній.

"Чому це треба підкоряти силовиків одній політичній силі?", - прокоментував постпред Кучми вимогу "Нашої України".

За його словами, позиція більшості не заслуховувати силових міністрів такою була "і вчора й сьогодні", і її озвучив політкоординатор більшості Степан Гавриш.

Коментуючи випадок у 2002 році, коли парламент заслуховував силовиків в зв’язку з інцидентом лише з одним депутатом Володимиром Сивковичем, Задорожній сказав: "Правильно, це ж був член більшості".

"А навіщо зараз більшості погоджуватися [заслуховувати силовиків]? Ми є політичними конкурентами [з опозицією]. І навіщо іти на пропозицію однієї фракції", - зазначив Задорожній.

На питання, у чому ж тоді можливий компроміс з опозицією, яка вимагає звіту керівників МВС і СБУ і при цьому блокує трибуну, Задорожній зазначив: "Значить, нема предмету компромісу".

Водночас він сказав, що не вважає цю ситуацію "політичною кризу".

Відповіді

 • 2003.11.07 | Englishman

  Ot nahabo

  Vidkryto kaje: "scho hochemo, te j robymo". Ce zaraz, a scho bude pid chas vyboriv ? (jakscho vony vidbudut'sya, zvychajno)
 • 2003.11.07 | Eagle

  Re: Представник президента озвучив його позицію щодо Донецьких подій

  No wonder the reaction was like this.
  All in all, what can you expect from a person who apparently has ordered a murder (only a fool does not believe this now).
  Hopefully those guys will get what they deserve after Yustchenko gets elected - that is a fair trial. Yanukovich, though, will have an advantage here, of course :) - for him it is nothing new to spend years in prison.
  This is exactly the reason why these "bratany" are so strongly opposing Yustchenko - who wants to go to jail?
  For this reason we have to get ready (just in case) for new "accidental" airport killings, car "accidents" and the like - they've got a lot to lose - namely EVERYTHING, and will act respectively.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua