МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лучани за право вибору

11/09/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Продовженням акцій протесту проти дій волинської влади, що чинить перешкоди запланованій зустрічі лідера “Нашої України” Віктора Ющенка з виборцями, стало проведення міського Форуму демократичних сил Луцька. Висловити своє занепокоєння діями влади і зазіханням на конституційні права українських громадян на Театральний майдан Луцька прийшли понад 4 тисячі волинян. Керівник обласного штабу блоку “Наша Україна”, народний депутат Володимир Бондар у своєму виступі зазначив, що присутність на цьому мітингу великої кількості лучан, свідчить про підтримку і авторитет серед волинян Віктора Ющенка та його політичної сили. Володимир Бондар наголосив, що Волинське представництво Блоку “Наша Україна” засуджує прагнення і намагання влади протидіяти вільному спілкуванню і зустрічам з опозиційними до влади політичними лідерами. Народний депутат закликав присутніх не мовчати, коли нам нав’язуватимуть “правильне” з точки зору влади мислення. “Ми не можемо погодитися з тим, щоб нас принижували і на нас наживалися ті, хто представляє сьогоднішню владу, – наголосив він. Ми повинні боротися з діючою владою і перемагати її. Але наші методи – чесні, прозорі, вільні і прямі вибори, як це передбачено основним Законом держави – українською Конституцією”.

До волинян звернулися представники різних політичних партій і громадських організацій, народні депутати нинішнього і минулих скликань. Але виступи всіх учасників торкалися одного – безчинства і протиправних дій влади на всіх рівнях, що відбуваються на фоні погіршення економічного та соціального становища громадян.

Неодноразово виступаючі наголошували на тому, що в державі порушуються конституційні права і свободи громадян, нівелюються і порушуються закони. “У народу відбирають надію на краще життя, штучно розділяють за територіальними, мовними, іншими ознаками, вселяють недовіру та жорстокість один до одного. Українців прагнуть позбавити реального механізму здійснення народовладдя – вільних та прямих виборів президента. Тому обласне представництво “Нашої України” долучилось до всеукраїнської акції “Україні - народного президента”.

Учасники мітингу одностайно підтримали заяву Форуму у якій констатується: “у нас забрали все: заощадження, гідну зарплату, безплатну медицину та освіту, правдиву інформацію про стан речей в країні. Брутальне топтання демократичних цінностей, яке продемонстрував діючий режим в Донецьку, Львові та інших регіонах, стало підтвердженням того, що ця влада хоче піти ще далі і забрати в українського народу найсвятіше – право вибору. Наступним кроком буде бажання влади позбутися власного народу”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua