МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

9 листопада відбулося святкування Дня Мови та Писемності!

11/10/2003 | Анатолій
Панове!
9 листопада в Українському Домі відбулося святкування Дня Мови та Писемності. Зал був переповнений, багато людей стояло у проходах.
Вечір відкрив Нардеп М.Мовчан - голова товариства "Просвіта". Що цікаво та смішно, то це був виступ та присутність так званого отця Філарета, який розповів про подвиги Кирила та Мефодія. Що дивно, то ці люди мабуть таки думають, що кирили та мефодії нас ощасливили, перекурвивши та вихолостивши нашу давньоруську абетку. Най думають.
Далі почалися виступи артистів, але найбільше оплесків та вигуків "Браво" отримав самодіяльний ансамбль трипільської пісні "Ексампей" з Кіровограда. Не заслужені та заяложені митці, а саме самодіяльний колектив. Зрозуміло, що український народ вже хоче більше знати про своє минуле, про свою величну спадщину, про свою, неюдейську релігію, про свою українську культуру.
В цілому гості залу сприймали народні пісні та танці з великим натхненням, часто чулися вигуки "Слава Україні". Наприкінці М.Мовчан поообіцяв, що наступне свято Мови та Писемності відбудеться у залі Палацу Україна.
Анатолій


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua