МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Про злодійство, грабіжство та другі сатанинські справи Ющенка"

11/10/2003 | Vadym Gladchuk
Листівки, поширювані в Сумах, відрізняються від попередніх антиющенківських агіток, які подавалися як листи самого Ющенка до українців.

Тепер провокатори скористалися літературною спадщиною.

ТЕКСТ

Про злодійство, грабіжство та другі сатанинські справи Вітька Ющенка
Постанова козацької ради Сумського полку Війська Запорізького

По стародавнім законам та звичаям козацьким Старшина і все товариство Сумського Полку зібралася на нараду, щоб всебічно розглянути лихі справи Вітька Ющенка. І розсудивши діла його, помолившися Богові і Пресвятій Діві-Богородиці, товариство винесло свій вирок, про який повідомляє все чесне християнство.

Викрилось, що ти, Вітько Ющенко, байстрюк чортячий і злодій, разом з таким самим лихварем на прізвисько Пинзеник розорив всю Україну і пустив по миру християнські душі. Як безштанів брат чи племінник, не жаліючи ні дитини малої, ні баби старої, ти, Ющенко, вигнав тисячі селян на вулицю – на позорні поруганія. А ще більше тисячі залишилося навіки кріпаками у своїй рідних оселях. Тож нехай не буде тобі, скурвий сину, ні спокою на землі, ані вічного успокоєнія на тому світі!

І, щоб створити своє лиходійство набрав, ти, триклятий Ющенко, до своєї сотні не лицарів-козаків, а просто покидьків та людський бруд – всіх тих пинзеників та порошенків, червоненків та мартиненків, та ще й на додачу всіляких жваній, всьому світу відомих грабіжників та диявольських посіпак, на яких ані хреста немає, ані клейма вже ніде ставити. І з тою поплюжною силою злодіював ти, Вітька Ющенко, по всій Україні, і ніде не мали християни від нього порятунку.

А ще викрилось, що ти – наволоч і христопродавець, давно вже зрадив віру православну і запродав душу свою християнську заокеанському люциперу Джорджу Бушу, що вештається по всій землі, шукаючи погибелі всьому християнству та дешевої нафти для своїх пекельних котлів. Як останній світоблазень цілував Ющенко ноги тому Бушеві, мив йому роги і вилизував під хвостом. І обіцяв той люципер, що отримає Ющенко від нього владу велику, щоб полонити всіх християн на Вкраїні, а душі їх віддаси тому Бушу на віки-вічні. [Та бреше клятий чортяка! Немає і не буде в нього такої сили, щоб відібрати чесні православні душі і не буде він синів християнських під собою мати!]

А за ту малу силу, що ти, плюгавий зболотний Ющенко, отримав від американського люципера Буша, заплатив ти страшною ціною – став ти гендлярувати душами православних і вже надіслав не одну сотню добрих козаків до бусурманської сторони, тому що в пеклі на радість, а всьому чесному християнству на горе і на позор!

І вирішив Старшина і все товариство, що давно вже ти, Вітька Ющенко – не лицар і не козак, і не душа християнська. А є ти, Вітька Ющенко відтепер – шайтан американський, проклятого чорта брат і товариш, і самого люципера найближчий друг для содомських розваг. І навіки ти залишаєшся козлу поганому кум і сват, гаспида отруйного внук, всьому світу собака й дурень, свиняча морда, бусурманський лоб, хай би взяв тебе чорт!

А якби були зараз на Вкраїні Козацькі Закони та Звичаї, то покарання тобі, Вітька Ющенко, було б таке. Спершу б тебе, злодія, прикували б до позорного стовпа та поклали поряд купу з киями, щоб кожен, кого ти, Ющенко, скривдив, вдарив би тебе, а потім ще вдарив. А як вбивцю, треба тебе, Ющенко, було б в землю живим закопати. А за христопродавство та гендлярство православними душами треба тобі, скурвному сину, кола осикового встромити поміж роги і спалити, щоб скоріше ти дістався до своєї бісової бабусі Мадлен Олбрайт, щоб вам обом в пеклі навіки між мерзоти й смажитися.

Але не живе Вкраїна зараз законом козацьким, і тому, помолившись Богові та Пречистій Діві, вирішили Старшина й Товариство відібрати в тебе, Вітька Ющенка, наволочі американської, всі ті клейноди, щоб ти не паплюжив, паскуда, ім'я чесного козацтва. А ще вирішили вигнати тебе з полку, викреслити навіки з реєстру Козаків Запорізької Січі і повідомити про сатанинські справи твої в усіх полках і куренях славетного Війська Запорізького, щоб не молився ніхто ані Богові, ані Пресвятій Богородиці-Діві, ані святим угодникам за твою нерозкаяну душу. Бо душа твоя, сморідний пацюк, о гріхах твоїх давно вже волає в гієні вогненній, то ж і сам туди відправляйся, паскуда! Амінь!

Листівка виготовлена на листках формату А4, віддрукована різографом. Внизу листівки зображено козацький герб (козак з рушницею), зверху – дві шаблі.

Відповіді

  • 2003.11.10 | Englishman

    V gumor! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua