МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КПУ підтримає Васильєва, а потім реалізує "моральне право" з Мар

11/11/2003 | Shooter
КПУ підтримає Васильєва, а потім реалізує "моральне право" з Мартинюком

www.ПРАВДА.com.ua, 11.11.2003, 12:35

Фракція Компартії підтримає кандидатуру Геннадія Васильєва на посаду генпрокурора. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко, посилаючись на рішення фракції.

"Генпрокуратура повинна бути діючою структурою, Верховна Рада повинна тримати під контролем всі резонансні злочини. Без повноцінного генпрокурора не можна притягнути до відповідальності народних депутатів", - сказав Симоненко в інтерв’ю журналістам.

Він також нагадав, що коли КПУ підтримувала Святослава Піскуна на цю посаду, то "всі хором кричали – але сьогодні вони говорять: поверніть Піскуна".

Коментуючи можливість обрання першим віце-спікером Адама Мартинюка після призначення Васильєва генпрокурором, Симоненко сказав, що "КПУ вноситиме свою кандидатуру".

"Ми єдина партія, яка отримала 20% на виборах. І ми маємо моральне право бути присутніми у керівництві парламенту", - сказав Симоненко. Він також додав, що КПУ не допустить, щоб "вдруге було скоєно злочин – проведено оксамитову революцію".

Водночас Симоненко заявив, що не підтримує відкликання Олександра Зінченка з посади віце-спікера і затвердження на цю посаду Нестора Шуфрича.

Як відомо, раніше парламентська більшість вирішила підтримати першого віце-спікера Васильєва на посаду генпрокурора. Постпред Кучми у парламенті Олександр Задорожній назвав найбільш вірогідним претендентом на його місце комуніста Адама Мартинюка.
От ще одного долбойоба акуратненько так підставляють - Пєцю. Йому за рік до виборів явне співробітництво з кучмонавтами відригнеться на виборах в мінус півтора-два з половиною відсотків. І не попаде Пєцюнчик навіть в другий тур, після чого комуняки йому відразу копня під зад дадуть.

А ще буде кумедніше, як Пєця проголосує за кучморехворму, чим навсігда стане ВИКЛЮЧНО червоним пугалом.

Відповіді

  • 2003.11.11 | Анатолій

    А у Вас що, були якісь надії на комуняк, повна дурниця...(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua