МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як не дати "славяністам" влаштувати провокацію у Львові

11/11/2003 | Мінор
Днями почув, що "Партия Славянского Единства" оголосила про свій намір провести черговий з"їзд у Львові. Не виключено, що СДПУ(о) со товаріщі, вже готують групи "українських націоналістів", які під гаслами "помстимося за Донецьк" влаштують погром славяністів на очах здивованих львів"ян.

Пропоную, організувати охорону з"їзду під гаслами: "Нам не прийнятні ваші погляди, але ми готові покласти життя за те, щоб ви мали вільне право їх висловити" та "Ми за воз"єднання братів слов"ян у Європейському Союзі" або "Українці за об"єднання з слов"янами Центральної Європи: поляками, чехами, словаками, болгарами, сербами, хорватами, македонцями та словенами!"
Пропоную також від громади міста Львова урочисто подарувати з"їзду "Партии Славянского Единства" прапор... Європейського Союзу та прапори всіх слов"янських країн вільної Європи.

Якщо політичні партії не зможуть організувати цієї програми, пропоную після обговорення майданівцям взяти ініціативу на себе.

Відповіді

 • 2003.11.11 | KE

  Минор, это здорово, но забавно, забавно по трем причинам:

  1. в славян русских Вы не зачислили :) ах, да по мнению шариковых они не славяне :) А именно русских там будет больше всего и потому предложенный Вами слоган не более чем провокация.
  2. именно НАЛИЧИЕ ваших людей там даст 100% гарантию того, что провокация (если будет именно она, а не реальная борьба шариковых за версии швондера в социальных науках), так вот, что провокации будут успешными (или Вы хотите сказать, что за всех тупоголовых, русофобов клинических, мечтающих о войне Украины и РФ Вы в ответе или в состоянии их проконтролировать?)
  3. Если НУ туда не звали, то лучше не быть незваным гостем :)
 • 2003.11.11 | Мінор

  Поправка приймається.

  Додаємо туди росіян і білорусів, але суті це не змінює - за об"єднання, але тільки усіх разом і тільки в ЄС :-)

  А провокації будуть. Сьогоднішні львівські події тому найкраще підтвердження. І саме для уникнення подібного для підтримки іміджу демократії і потрібна така охорона.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.11 | KE

   Эта поправка принята Вами, будет ли принята она исполнителями?   Что до провокаций, то я уже писал. Что всё, вокруг Вас одна сплошная провокация :) Вам не кажется, что слишком много провокаций? Больше на правду похоже?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.11 | Адвокат ...

    Мудь-ведь-чук,-- не спить!

    KE пише:
    >
    >
    > Что до провокаций, то я уже писал. Что всё, вокруг Вас одна сплошная провокация :) Вам не кажется, что слишком много провокаций?

    Subj!


    > Больше на правду похоже?

    Каженний мудь-ведь-чур-КЄс власну правду має. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.11.11 | Franko

     :-) (-)

 • 2003.11.11 | Mykyta

  Це хороша ідея

  Мінор пише:

  > Якщо політичні партії не зможуть організувати цієї програми, пропоную після обговорення майданівцям взяти ініціативу на себе.

  Як на мене, то це треба би було організовувати трошки хитріше.

  По-перше, партії (ті, що мають вплив у Львові) мають зробити заяви, що не мають наміру зривати з"їзд "Партии Славянского Единства". А от створення охорони з"їзду партіями діаметрально протилежної спрямованості буде виглядати в очах виборців щонайменше дивно. Але для громадської організації це би було цілком нормально (під гаслом "не допустимо провокацій"). При цьому партії могли б допомогти організаційно і навіть публічно підтримати такий захід, але висуватись на перший план, мабуть, не варто. Крім того, незважаючи на всю ту охорону (під прикриттям міліції, напрклад) можуть влаштувати провокацію і спробувати її приписати НУ чи БЮТ. Щоб убезпечитись від цього, мабуть, доцільно виставити обмежені групи пікетувальників від партій, що входять до НУ та БЮТ і строго слідкувати там за дисципліною. Таким чином, навіть якщо і буде якась провокація, приписати її НУ чи БЮТ буде вкрай важко.

  Ну і звичайно, все треба дуже детально документувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.11 | Михайло Свистович

   Re: Це хороша ідея

   Mykyta пише:
   >
   > По-перше, партії (ті, що мають вплив у Львові) мають зробити заяви, що не мають наміру зривати з"їзд "Партии Славянского Единства". А от створення охорони з"їзду партіями діаметрально протилежної спрямованості буде виглядати в очах виборців щонайменше дивно.

   Виборцям потрібно пояснити. У Львові вони зрозуміють. І гарантую, жоден голос Ющенка від цього не пропаде.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.11 | KE

    Ага во Львове, там что угодно «поймут» от вас (-)

   • 2003.11.12 | Mykyta

    Re: Це хороша ідея

    > Mykyta пише:
    > >
    > > По-перше, партії (ті, що мають вплив у Львові) мають зробити заяви, що не мають наміру зривати з"їзд "Партии Славянского Единства". А от створення охорони з"їзду партіями діаметрально протилежної спрямованості буде виглядати в очах виборців щонайменше дивно.

    Михайло Свистович пише:
    > Виборцям потрібно пояснити. У Львові вони зрозуміють. І гарантую, жоден голос Ющенка від цього не пропаде.

    Тут є інший тонкий момент. Припустимо, що вдалося виборцям все пояснити (а на це треба буде затратити ресурси, але нехай). Стоїть охорона від політичних партій. Запускається група провокаторів, виникає бійка з непередбачуваними наслідками. Далі по випуску ТСН йде репортаж: "такі-сякі ющенківці з рогами і копитами влаштували провокацію - під виглядом охорони намагалися зірвати (варіант: таки зірвали) зїзд...". Якщо охорона буде від громадських організацій і окремі невеликі пікети від партій (бажано віддалено від власне охорони), то пришити що-небудь партіям буде вкрай важко.

    Все IMHO, звичайно.
 • 2003.11.11 | Адвокат ...

  Двійко зауваг.

  Ця дріб'язкова подія може стати у нагоді. Принаймні у той спосіб, аби ще раз показати єдність опозиції.
  Принаймні, було би вельми слушним, аби Тимошенко, Мороз та Ющенко зробили б спільну заяву- заклик до своїх прихильників, а тако ж до усих симпатиків опозиції,-- не чинити жодних перешкод марґіналам, не робити своїми не розважливими вчинками додаткової реклями анти- державницькій наволочі, та не допомагати ворогам демократії, наріду та України,-- ку=чмо-моїдам звичайним та здичавілим опіля "абрєзанія",-- у досягненні їхніх мерзенних плянів: зірвати президентські вибори 2004 року шляхом запровадження над- звичайного стану в Україні.
 • 2003.11.11 | Михайло Свистович

  Re: Як не дати "славяністам" влаштувати провокацію у Львові

  Дякую, що написав, а то я шукав, шукав після твого дзвінка.

  І ще було б добре плакати "Ласкаво просимо до Львова" і ще щось на кшталт, що в галичан немає рогів та хвостів, що всі ми однакові люди, діти однієї країни тощо.
 • 2003.11.12 | Правник

  Re: Як не дати "славяністам" влаштувати провокацію у Львові

  По-перше, думаю, що ніякого з'їзду у Львові не буде.
  По-друге, якщо буде, то вважаю, що не потрібні такі гасла на кшталт "ми готові покласти життя за те, щоби ви могли висловлювати свої переконання". За свободу висловлювання їхніх переконань особисто я покладати життя не збираюся і сильно підозрюю, що у переважній кількості і львів'яни.
  Думаю, що у такому разі треба просто організувати охорону від провокаторів. Охорону під українськими прапорами. Неагресивний санітарний кордон. Оце львів'яни мають зрозуміти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.12 | Іван Драго

   Re: Як не дати "славяністам" влаштувати провокацію у Львові

   Правник пише:
   > > Думаю, що у такому разі треба просто організувати охорону від провокаторів. Охорону під українськими прапорами. Неагресивний санітарний кордон. Оце львів'яни мають зрозуміти.

   Це обов"язково, адже завжди знайдеться пару ветеранів УПА, які полізуть бійку робити. Але охорону не від імені жодної політичної сили, щоб не дратувати нікого. Як громадську ініціативу жителів міста.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.12 | Правник

    Можна і так, але прапори опозиції в "кордоні" -

    то піар та зайва дуля під ніс есдекам та донецькій братві
   • 2003.11.12 | Мінор

    Громадська ініцатива львів"ян - це найбільш прийнятно

    Львів"яни цим самим засвідчать, що вони за демократичний розвиток України, а Ющенко обмежиться може обмежитись спокійним коментарем. В жодному разі не в тому стилі, який пропонує "Адвокат".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.11.12 | Правник

     Не заперечую, нехай. З тим

     , що у "кордоні" можуть знаходитися і окремі особи зі "знаками розрізнення".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.11.13 | Чучхе

      Re: Не заперечую, нехай. З тим

      Правник пише:
      > , що у "кордоні" можуть знаходитися і окремі особи зі "знаками розрізнення".


      Лиш би вони не пересварилися між собою. Щоб Ющенківці не відштовхували тимошенківців, НРУ не протистояло з УНП етс. Бо знаємо ми ці "партійні паради", коли кожна політична сила хоче засвітитися, як організатор акції.

      Громадська ініціатива в даному випадку може розглядатися як такий собі "нульовий варіант"
    • 2003.11.12 | Адвокат ...

     Ви мя не так зрозуміли, шановний "Міноре".

     Я пропоную Ющенкові,-- не коментувати події, не упосліджувати,але упереджувати. Тобто разом з Тимошенко та Морозом звернути сь до львів'ян із закликом не допомагати ворогам. Бо і "оскаженілі", і оті "гей- славянє",-- вороги. Але хворми того заклику, його тональности, тощо,-- я не пропонував.
  • 2003.11.12 | Мінор

   Я не знаю, що й відповісти. Напевне вже давно треба було б

   розрізнити український націоналізм від українського демократичного націоналізму.
   Я бачу майбутню неолігархічну Україну - демократичною. Відтак партії слов"янської єдності також гарантується право на вільне і безперешкодне висловлювання своїх поглядів. Аж до тієї межі, поки вона не порушить закон. І не має значення, подобаються мені їхні ідеї, а чи я їх не сприймаю.

   Мені здається, що принаймні персонально Віктор Ющенко дотримується також демократичних поглядів, ба навіть, дещо ліберальніших, ніж мої власні. Саме тому я буду голосувати за нього.
   Водночас я не став би голосувати ані за Степана Хмару, ані за Славу Стецько, ані за будь-кого іншого, кому до вподоби більш тоталітарна модель майбутньої України. Більше того проти тоталітарної України я сам закликав би розпочати боротьбу, як і проти будь-якого іншого тоталітаризму.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.12 | KE

    Короля делает свита

    Мінор пише:
    > - лица не увидать, большое видится на растояньи", але маю нагадати ы другу частину - "когда кипит морская гладь - корабль в плачевном состояньи".
    >
    > 1. Мы будемо обирати Ющенка на президента, а не тих, хто його підтримує.

    Короля делает свита
    Скажи мне, кто твой друг, и я скажу, кто ты.

    >
    > 2. У нашій країні зблизька все ж таки видно краще, аніж через фальшиві окуляри Піховшека.

    Короля делает свита
    Скажи мне, кто твой друг, и я скажу, кто ты.
    Напомню Вам, что я живу в Украине. Так же напомню. Что у Украины нет друзей … так что издали, не думаю. Что кто-то что-то дельное посоветует.


    >
    > P.S. Останнє не метафора. У Піховшека немає проблем із зором - окуляри "для солідності" надіває тільки в ефір. :-)

    :)
 • 2003.11.12 | vujko

  Щодо того, яку символіку використовувати "охоронцям" зїзду,

  то, на мою думку, найліпшe - розжитись дeсь найновішою символікою прихильників вeликої Sловянії і опeративно розповсюдити її сeрeд широких кіл львівян - на час зїзду. Провокаторам будe складнішe вишуковувати свої істинно словянські жeртви, та і нeобхідну долю абсурду цe тeж внeсe :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.12 | Тестер

   Re: Щодо того, яку символіку використовувати "охоронцям" зїзду,

   Моя пропозиція стосується одежі охоронців "єдіних слов"ян".
   На ногах постоли і білі штані з лампасами у вигляді вишивки.
   Пояс - широкий гуцульський.
   Киптарик - мадярський.
   Вишиванка - ясно чия.
   Кобеняк - сербсько-хорватський.
   На голові шапочка чорногорця(кажуть Наполеон їх дуже боявся і навіть туди не пішов).
   І ніяких лозунгів - все зрозуміло!
   Замість постолів могли би бути лапті для повної інтернаціоналізації слав"янства і напрацювання одностроїв для охорони. :)

   З доброї пропозиції знову з"їзджаєте на спори з сайтовими придурками
   :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.12 | vujko

    Re: Щодо того, яку символіку використовувати "охоронцям" зїзду,

    Тестер пише:
    > Моя пропозиція стосується одежі охоронців "єдіних слов"ян".
    > На ногах постоли і білі штані з лампасами у вигляді вишивки.
    > Пояс - широкий гуцульський.
    > Киптарик - мадярський.
    > Вишиванка - ясно чия.
    > Кобеняк - сербсько-хорватський.
    > На голові шапочка чорногорця(кажуть Наполеон їх дуже боявся і навіть туди не пішов).
    > І ніяких лозунгів - все зрозуміло!
    > Замість постолів могли би бути лапті для повної інтернаціоналізації слав"янства і напрацювання одностроїв для охорони. :)

    краватку хорватську чому забули?


    >
    > З доброї пропозиції знову з"їзджаєте на спори з сайтовими придурками
    > :(

    чого нe робив - того нe робив
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.11.12 | Тестер

     Re: Вуйку то останнє не персонально, а до всіх

     Як вишита сорочка, то нащо той гайштук.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.11.12 | Augusto

      "Galstuk" ce ne rosijs'ke slovo.

      Yak i bagato inshyx "istina russskix" sliv zavezene Pjetrom Pershym z Jevropy. Ce perekruchene golands'ke "halsdoek", sebto "hals" - shiya ta "doek" - hustka, hustka na shiyu. Za te, shcho Vy pidozryuyete Velykyx Pivnichnyx Susidiv v tomu, shcho vony maly "galstuk" ranishe nizh inshi narody "kravat(ku)" (golandci ne vykorystovuyut' slova "halsdoek", dorechi) Vam vygoloshuyet'sya dogana z vidryvannyam odnogo vyshyvanogo lampasa.
     • 2003.11.12 | vujko

      A щe можна транспаранти усіма слов'янськими мовами написати.

      І карпатськими говірками! І суржиками усякими.

      Тестер пише:
      > Як вишита сорочка, то нащо той гайштук.

      як eклeктика - то вжe "усього побільшe"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.11.12 | vujko

       A щe у Львові польський консул є, йому будe дужe цікаво

       поспостeрігати. А можe і нe лишe польський.

       Для апщeславян пояснюю: поляки тeж слов'яни.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.11.13 | vujko

        А щe можна у рамках прикордонного співробітництва з прикордонних

        областeй Польщі і Cловакії офіційних осіб запросити. Нeхай привітають, нeзлим тихим словом.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.11.13 | Мінор

         Ви захопилися. Запрошувати будемо не ми :-) (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.11.13 | vujko

          По пeршe ми тeж словяни. Пeрeважно, принаймні.

          По другe їх можна запросити просто до Львова у цeй час - вони і так колись приїжджають, то чому нe в такий вікопамятний момeнт?
      • 2003.11.13 | Мінор

       Свого часу на Майдані наводили приклад сербських студентів

       Це чи не найперший випадок, коли ми можемо розрорбити подібну акцію в Україні в цілком європейському стилі.
       Ідея написати транспаранти європейськими слов"янськими мовами просто чудова. Цікаво, чи є у Львові товариства поляків, чехів, словаків, болгар, сербів та інших, які б попросили у "славяністів" запрошення на їхній з"їзд. :-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.11.13 | Shooter

        Re: Свого часу на Майдані наводили приклад сербських студентів

        Мінор пише:
        > Цікаво, чи є у Львові товариства поляків, чехів,

        ці два - точно є
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.11.13 | Ламер

         Re: Свого часу на Майдані наводили приклад сербських студентів

         Товариство польської культури Львівщини (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
         Голова ЛЕГОВІЧ Еміль Йосипович ф. 74-23-14

         Федерація польських організацій в Україні (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
         Голова ХМЕЛЬОВА Емілія Павлівна 72-74-30

         Товариство «Ческа беседа» (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
         Голова ТОПІНКА Євген В’ячеславович 72-17-57

         Словацьке товариство ім.М.Р.Штефаніка (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
         Голова ФАБРІ Людвиг Павлович 39-87-93

         Взято звідси:
         http://www.loda.gov.ua/oda/phones/social/
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.11.13 | Мінор

          Я закликаю Franko переглянути цей список

          Ламер пише:
          > Товариство польської культури Львівщини (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
          > Голова ЛЕГОВІЧ Еміль Йосипович ф. 74-23-14
          >
          > Федерація польських організацій в Україні (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
          > Голова ХМЕЛЬОВА Емілія Павлівна 72-74-30
          >
          > Товариство «Ческа беседа» (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
          > Голова ТОПІНКА Євген В’ячеславович 72-17-57
          >
          > Словацьке товариство ім.М.Р.Штефаніка (79006, м.Львів, пл.Ринок,17)
          > Голова ФАБРІ Людвиг Павлович 39-87-93
          >
          > Взято звідси:
          > http://www.loda.gov.ua/oda/phones/social/

          І зробити, що він вважає за потрібним :-)

          Як мінімум, потрібно допомогти "партії слов"янської єдності" і надіслати інформацію про їхній з"їзд на ці адреси у Львові. А ну як захочуть взяти участь ЄВРОПЕЙСЬКІ слов"яни :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.11.13 | Franko

           Дякую!

           Я взагалі скомпілюю з усієї гілки все найцінніше і спробую пустити це в хід.
          • 2003.11.13 | Мартинюк

           Вони вважають "словянами" всіх хто не говорить українською

           Це просто лицемірна назва для так званого "російськомовного" населення. В інших колишніх республіках СРСР , особливо мусульманських це слов може й мати якийсь зміст, але в Україні до "словян" уже готові записувати азербайджанців та афганців лишеза те що вони не володіють українською, але готові спілкуватися російською.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.11.13 | КП8416

            У тему -- анекдот з життя

            По польському каналу "Полонія" була цікавенна передача про експедицію ляхів на Колиму, (автори її якось так подали тему, що поляків там було найбільше серед зеків, ледь чи не більше ніж росіян, але то "войско польске Берлін брало, а радзецьке помагало" - дещо інша тема)
            Так от, в одному місці зустріли вони гурт туземців - косоокі, фейси місяцем, сиру рибу їдять. Розговорилися. "Да-да, полякі, слихалі, слихалі, - кажуть. - Тоже славянє, как і ми".
       • 2003.11.13 | vujko

        товариства поляків, чехів, словаків, болгар, сербів та інших,

        можуть нe лишe просити запрошeння на зїзд, алe і запросити на культурну програму.
 • 2003.11.12 | Мінор

  Навігаторе, ну кого ви агітуєте? Тгоцького чи КЕ?

  Всіх інших агітувати не потрібно. КЕ - не переконаєте, а Тгоцький, здається, тільки і чекає ваших постингів щоб перевести цілком прикладну тему в ще одну лайку. Не давайте їм пас.
 • 2003.11.12 | Костя Порох

  ЗАФІКСУЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ЦЕ НА ВІДЕО І ПОКАЖІТЬ!! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.13 | Franko

   Відео буде (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.13 | vujko

    А того/тих, хто на відeо знімає - нeхай охороняють.

    А того/тих, хто на відeо знімає - нeхай охороняють, з фотоапаратами. І побільшe.
 • 2003.11.12 | Максим’як

  Просто не звертати уваги. У нас демократія - хай проводять.

  Чи не має іншої роботи?

  Що вони пропагуватимуть і до чого закликатимуть? Чи хіба когось заагітують? Смішно.

  Забудьте про цей з"їзд і не ганяйте повітря.

  Краще займіться пошуком знайомих та далеких родичів у східних регіонах, щоб їм пересилати правдиву інформацію про те, що насправді робиться в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.13 | Мінор

   Друже Максим"як, так не вийде :-) Якщо ви не цікавитесь ідіотами

   то вже напевне ідіоти зацікавляться вами.

   У нас не тільки демократія, ми ще до того ж живемо в оліграхічній республіці Україна. І мета проведення з"їзду у Львові абсолютно прозора - ще раз маргіналізувати Ющенка, прив"язавши його до "звіроподібних націоналістів-галичан". А з іншого боку відбити від нього частину голосів у Західному регіоні
   Для цього достатньо навезти туди студентів, бандитів, професійних провокаторів і влаштувати погром з"їзду. Не відреагувати Ющенко не зможе. Особливо, якщо погромники будуть все громити під жовто-синіми прапорами розписуючи стіни написами - "За Донецьк" і т.п.
   Якщо реакція Ющенка буде стриманою - від нього відвернеться частина західного електроату;
   Якщо реакція буде бурхливою - більша частина електорату на Сході.
   Наскільки я розумію, наприклад ICTV, у Ющенка взааглі інтерв"ю для коментаря не братимуть. Вони покажуть ексклюзивне відео звірячих погромників і візьмуть кілька фраз у Хмари і йому подібних. А потім вже Кисєльов буде кілька місяців все це із захватом і обуренням коментувати кожного дня. А ми будемо гнівно спростовувати, що мовляв, це ж не ми, а провокатори, а Хмара взагалі входить до партії Тимошенко :-(

   Так-що, дорогий мій друже Максим"яче, маю вам повідомити сумну новину - у нас в країні ще немає повної демократії, бо нормальна демократія передбачає обов"язкове існування вільних ЗМІ, де працюють чесні люди.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.13 | Максим’як

    Re: Львів не Донецьк. У нас, у Львові, демократія

    Чому проведення з"їзду якоїсь задрипаної "слов"янської партії", яка вже напевно Лавриновичем давно зліквідована, раптом є провокацією державної величини? Тільки тому, що вони мають "бредові" ідеї?

    Правильно кажуть лівів"яни, треба наперед опублікувати спільну заяву демсил у Львові, що будь-які можливі провокації не мають жодного відношення до них. А за роз"ясненнями хай "словянські брати" зразу звертаються на Кульпарківську.

    Ось і все.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.11.13 | KE

     Демократия? С Вашим местным указом о запрете русского языка?(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.11.13 | Ламер

      Ти ба, а я й не знав! Можна текст указу? (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.11.13 | Максим’як

       Та це указ від Руданського!

       А прочая, прочая,
       По сему указу,
       Кожна дівка козакові,
       Должна дать по разу.
    • 2003.11.13 | Мінор

     Справа не у львівській демократії

     Максим’як пише:
     > Чому проведення з"їзду якоїсь задрипаної "слов"янської партії", яка вже напевно Лавриновичем давно зліквідована, раптом є провокацією державної величини? Тільки тому, що вони мають "бредові" ідеї?

     Тільки тому, що не існує зараз більшох загрози для Віктора Ющенка, як стати президентом Західної України, щирим українським націоналістом. А протилежна сторона робила і буде робити все, щоб таке сталося. Бо "президент" Галичини ніколи не стане президентом України.
     Пояснювати далі?

     > Правильно кажуть лівів"яни, треба наперед опублікувати спільну заяву демсил у Львові, що будь-які можливі провокації не мають жодного відношення до них. А за роз"ясненнями хай "словянські брати" зразу звертаються на Кульпарківську.

     Справа не у слов"янських братах, декого з яких цілком можна і в дурдом на Кульпарківську. Справа в PR-акції, яка розгортається на наших очах. Хочете бути статистами у рідному Львові?

     > Ось і все.

     Крапку поставить ICTV, 1+1, ІНТЕР і Новий. А остаточну крапку - значно чиельніші виборці українського Сходу під час голосування.
     Я хочу, щоб Ви, Максим"як, зараз поставили не крапку, не знак оклику, а запитання до власної голови.
 • 2003.11.13 | Franko

  Львівські нашоукраїнці вже над цим міркують

  Дотепер хотіли просто видати заяви - мовляв, ми передбачаємо провокації, і наперед кажемо, що ми до них непричетні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.13 | Мінор

   Найприємніша новина за останній час (-)

 • 2003.11.13 | Franko

  Чи має хтось офіційні дані щодо дати з"їзду? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua