МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Администрации президента работают киллеры?

11/12/2003 | Vadym Gladchuk
В Администрации президента работают киллеры?

Надо признать, что в главной канцелярии Кучмы работают совершенно разносторонние люди. И нет ничего удивительного, если вскоре мы узнаем, что воровством и заказными убийствами там занимаются не только высокопоставленные бонзы, но и сошки поменьше.

"ОБКОМ"
Одним из самых любопытных кадров в интеллектуальной обойме Виктора Медведчука в АП является его заместитель, одновременно - начальник Главного аналитического управления этой богадельни, Василий Базив, совершивший в жизни эволюцию от махрового сторонника Руха до слепого и беспрекословного соц-дем(о)-робота. Кроме прочего, в обязанности бывшего главного редактора газеты "За вільну Україну!" входит организация и написание спичей для самого Леонида Кучмы. Судя по качеству озвучиваемого президентом Украины бреда, можно составить представление и об организаторе этих текстов.

Впрочем, теперь тексты пишет не только Василий Базив, но и о нем пишут. В весьма криминальном контексте, что и не удивительно. Манера общения этого заместителя Медведчука с другими, менее высокопоставленными, сотрудниками АП, а также с представителями региональных властей, известна далеко за стенами здания на Банковой. Потому у нас не вызвал никакого удивления депутатский запрос Юрия Кармазина, который был утвержден на заседании Верховной Рады в пятницу 7 ноября. Приводим полный текст этого запроса.В.о. Генерального прокурора України Винокурову C.M.

Голові служби безпеки України Смешку І. П.

Міністру внутрішніх справ України Білоконю М.В.

Щодо перевірки факту погрози фізичної розправи над головою Львівського обласного осередку Партії захисників Вітчизни, головним консультантом Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Барнацьким П.С. за заняття політичною діяльністю з боку начальника головного аналітичного управління, заступника голови адміністрації Президента України В.Базіва та притягнення його до відповідальності.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

в порядку ст.15 Закону України "Про статус народного депутата України".

До мене звернувся голова Львівського обласного осередку Партії захисників Вітчизни, головний консультант Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Барнацький П.С. із заявою про те, що начальник головного аналітичного управління, заступник голови адміністрації Президента України В.Базів погрожує йому фізичною розправою за заняття політичною діяльністю.

Заявник вказує, що 19 жовтня 2003 року у своєму виступі на мітингу, що проходив у м. Львові, він піддав критиці роботу головного аналітичного управління адміністрації Президента України, яке очолює В.Базів.

22 жовтня 2003 року в 16-45 В.Базів, зустрівши П.Барнацького біля входу в готелю "Київ" у м. Києві за його принципову позицію почав погрожувати йому фізичною розправою.

Він заявив буквально наступне: "Так що ти там маєш проти мене? Хто тобі замовив мене? Ти човгаєш по світу то і човгай, а то отримаєш ... в лоб і на тому все закінчиться ".

Барнацький П.С. вважає , що дана погроза є реальною загрозою його життю і здоров'ю, оскільки у свій час нібито "невинна" фраза із уст Президента України призвела до звірячого вбивства журналіста Гонгадзе, а В.Базів займає доволі високу посаду в ієрархії Президента.

Таким чином, в діях начальника головного аналітичного управління, заступника голови адміністрації Президента України В.Базіва наявні ознаки складу злочинів передбачених ч.1 ст.129 (погроза вбивством), ст.170 (перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій) КК України.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись ст.15 Закону України "Про статус народного депутата України ",

ПРОШУ:

1.Організувати ретельну перевірку факту погрози фізичної розправи над головою Львівського обласного осередку Партії захисників Вітчизни, головним консультантом Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Барнацьким П.С. з боку начальника головного аналітичного управління, заступника голови адміністрації Президента України В.Базіва та вирішити питання згідно ст.ст. 94,95,97 КПК України.

2. Вжити заходів власної безпеки щодо голови Львівського обласного осередку Партії захисників Вітчизни, головного консультанта Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Барнацького П.С.

Додаток: Заява П.Барнацького на 1 аркуші.

Про результати перевірки та вжиті заходи прошу повідомити мене та заявника в установлений законом строк.

З повагою, народний депутат України Ю.А. Кармазін.


http://www.obkom.net.ua/main.php?id=473


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua