МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Десь я вже таке чув ...

11/15/2003 | НеДохтор
Новина вже зовсім не свіжа (29 жовтня 2003)і трішки тхне,
але запах останіх новин зі Львова
нагадав про знайомий почерк.

http://ukr2.for-ua.com/news/2003/10/29/173949.html
-------------
29 жовтня 2003, 17:39
Погром у редакції «Радіо Рокс»

Сьогодні приблизно двадцять молодиків увірвалися в будівлю головного офісу «Радіо Рокс» і влаштували там погром. Про це повідомив один зі співробітників радіостанції.

Як повідомляють «Подробиці», за три хвилини все, що було на столах в редакції (серед іншого й офісна техніка), опинилося на підлозі.

У декількох з нападників технічний директор Віталій Шевченко упізнав людей, яким на минулому тижні відмовив у проведенні PR-кампанії братства, організованого Дмитром Корчинським.

Зі слів співробітника радіостанції, «вищезазначені особи, демонструючи зразкове нахабство, намагалися незв’язно заявити про відмову радіостанції провести прямий ефір за його участю».

«Те, що ніхто зі співробітників радіостанції не зазнав тілесних ушкоджень (хоч літню жінку вдарили в груди), і те, що офісна техніка не була серйозно пошкоджена, дирекція радіостанції розцінює як спробу залякати й домогтися свого, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності», заявив співрозмовник.

«Незважаючи на це, радіостанція готується подати позов до правоохоронних органів за фактом хуліганства, висловлюючи протест проти подібних дикунських методів політичної боротьби, а також вимагає публічного вибачення виконавців і замовників цієї брудної акції», – додав він.

ForUm

-------------


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua