МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про жахливе "свято" 7 листопада і водночас БАНДУ Генпрокурорів.

11/15/2003 | Володимир
http://www.rada.gov.ua/zakon/STENOGR/07110304_31.htm:


ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ПЕРШЕ
Сесійний зал Верховної Ради України
7 листопада 2003 рокуВеде засідання Голова Верховної Ради України ЛИТВИН В.М.

ГОЛОВА. Ярослав Кендзьор, фракція "Наша Україна".

10:39:33

КЕНДЗЬОР Я.М.

Шановний Голово, шановні колеги народні депутати. Із цієї трибуни сьогодні прозвучало декілька вітань з приводу так званого свята - роковин Великої Жовтневої Соціалістичної революції, а точніше, більшовицького перевороту у Петрограді.

Я хочу сьогодні у великій жалобі схилити голову перед тими мільйонами жертв, які стали можливими внаслідок уже відомого перевороту більшовицького у 1917 році. І сьогодні є великим святотацтвом говорити про якісь великі блага і так дальше, коли уже кожен, здається, знає про ті мільйони знищених - і засобом голодомору, і засобом Сибіру - мільйонів-мільйонів українських співвітчизників. І, мабуть, немає у світі іншого народу, який би за історію панування комуністичного режиму поніс такі колосальні жертви.

Але це не тільки ми, українці, повинні у жалобі схиляти голови перед жертвами тоталітарного комуністичного режиму. Згадайте, шановні друзі, пройдіться так, подумки, по всіх континентах, де була спроба утвердитися режимам на зразок комуністичного російського режиму: це і Латинська Америка, це і Азія, це Європа. Скрізь це утвердження супроводжувалося масовими знищеннями, розстрілами мільйонів-мільйонів людей на тих континентах.

І сьогодні, коли ми говоримо про сучасну Україну, про 12 років незалежності Української держави, ми також можемо з сумом констатувати, що в силу певних історичних суспільних трансформацій колишня партійна державна номенклатура, яка уже 12 років керує Україною, трансформувавшись у кримінальний режим, так само добиває український народ і Українську державу. Зокрема, одним таким дуже яскравим, з моєї точки зору, прикладом є оця постійна зміна Генеральних прокурорів. Варто було б, ніхто не обожнює і не ідеалізує Генерального прокурора Піскуна, але подивіться, тільки-но появилася інформація про те, що Генеральна прокуратура вийшла вже конкретно на розкриття справи Гонгадзе, варто було пану Піскуну на зустрічі із фракцією "Наша Україна" сказати, що по Одесі по контрабандному цукру-сирцю треба відкривати кримінальну справу по Григорію Суркісу, - тут же появились відповідні дії Президента щодо зміщення Генерального прокурора.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua