МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Народні депутати, будьте уважні: У ВІВТОРОК 18 листопада – голосування

11/17/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Ми закликаємо опозицію не голосувати за кандидатуру Г. Васильєва – це позбавлено будь якого сенсу, якщо не брати за голосування гроші. Але опозиція, яка взяла гроші за голоси, перестає бути опозицією. Заробивши на голосуванні, вона втрачає довіру народу. Вибір за вами, панове опозиціонери.

Чому голосування за Васильєва означатиме елементарну зраду людей, які проголосували за опозицію? Тому, що немає інших логічних пояснень такої поведінки, крім як особисті інтереси (читай таємні домовленості) тієї частини опозиції, що проголосує завтра за цю кандидатуру. Насправді можемо прогнозувати з великою долею впевненості, що, ставши генпрокурором Васильєв не дотримає своїх слів, які він, можливо, дав опозиціонерам. Про це свідчить вся кар"єра “шановного” юриста.

Тому голосування за Васильєва не має жодного сенсу для опозиції, якщо, звичайно, не брати грошима, наперед (про це сьогодні говорив депутат Стретович – такса, яку, за словами депутата, пропонують в обмін на голосування за Васильєва, складає 500 000 доларів).

Розглянемо два варіанта, які обговорюються зараз:

1. Варіант "Васильєв – людина донецьких". У цьому випадку поразка опозиції на президентських виборах (за умови єдиного кандидата Януковича) стає набагато більш ймовірною. Васильєв, на відміну від Піскуна, знає як працювати в прокуратурі, знає як робити її інструментом для знищення конкурентів. Аргумент "проголосуємо за Васильєва, бо він не дасть прийти на посаду людині Медведчука" стає дуже сумнівним.

2. Варіант "Васильєв - людина Медведчука" (на нашу думку, навіть більш ймовірний). Досвідчений Васильєв у ролі генпрокурора продовжить концентрацію влади за допомогою контролю всіх силових механізмів та контролю над системою судоустрою у руках однієї людини – Медведчука. Нагадаємо, зараз голова АП контролює через керівників МВС, СБУ, суди (ВС та ВРЮ) –
залишається Генпрокуратура та податкова.

Висновок: якщо вже обирати найменше зло, то все одно не голосувати за кандидатури режиму. Опозиції на посаді генпрокурора потрібен який-небудь некомпетентний в.о., а не Васильєв.

Ну і, звичайно, ми обов"язково згадаємо завтра імена всіх, хто проголосував за Васильєва. І не тільки завтра. А також згадуватимемо їх “незлим тихим словом” і надалі.
І не тільки за це голосування.

Відповіді

  • 2003.11.18 | Инквизитор

    Re: Народні депутати, будьте уважні: У ВІВТОРОК 18 листопада – голосув

    Испугались сволочи!
    Как воровать так вы первые, а теперь испугались, что придется ответ держать!
  • 2003.11.18 | Тестер

    Re: У більшості вистачає голосів. Так що все зрозуміло. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua