МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Ніяких компромісів з владою" - каже Симоненко

11/18/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Правильно, товариш Симоненко, ніяких компромісів під час торгівлі. Головне - влучно зловити момент, коли падати - так більше заплатят.

Ніяких компромісів комуністів з владою ніколи не було і сьогодні не відбулося, сказав в інтерв`ю журналістам лідер фракції КПУ Петро Симоненко, відповідаючи на запитання, чи не є сьогоднішнє обрання Адама Мартинюка на посаду першого віце-спікера своєрідним компромісом з владою.

За словами Симоненка, така підтримка кандидатури Мартинюка (291 голос депутатів ) була вигідна і парламентській більшості, оскільки інакше, на його думку, "більшість би пересварилася".

Він зазначив, що з боку представників парламентської більшості була спроба вчора домовитися з комуністами про
прийняття тих чи інших законопроектів. Симоненко заявив, що він тоді відкинув такі можливості, зазначивши, що у фракції є чітка позиція по кожному з таких законопроектів.

УНІАН


"Підтверджує" слова чесного борця за права робітників та селян, про відсутність будь яких домовленостей з владою і спікерфон "гаранта" у парламенті Задорожний: він оголосив сьогодні в кулуарах ВР, що більшість і комуністи домовились про підтримку комуністами варіанту "політрехворми" від Симоненко-Медведчука за сьогоднішнє голосування більшості стосовно Адама Мартинюка на посаду віце-спікера. М-І

Відповіді

  • 2003.11.18 | Анатолій

    І який дурак, вибачайте, ще досі вірить комунякам? (-)

  • 2003.11.18 | Киянин

    Re: "Ніяких компромісів з владою" - каже Симоненко

    Які були - такі й залишилися. Тут без змін.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua