МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто тут переймався, що суддям погано платять???

11/19/2003 | 123
http://www.unian.net/ukr/news/news-47373.html

У центрі Харкова було підпалено автомобіль "Тойота-Лексус"
[18.11.2003 18:14]


У центрі Харкова у понеділок ввечері біля під'їзду будинку Держпрому було підпалено автомобіль “Тойота-лексус”. Згорів двигун і частково салон машини.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у Центрі громадських зв'язків Управління МВСУ в Харківській області, за попередніми даними, матеріальний збиток становить 75 тис. грн. Міліція встановлює очевидців цієї події.

У коментарі для преси начальник управління обласної міліції Анатолій СЛІПЧЕНКО підтвердив факт пошкодження особистого майна біля Держпрому. За його словами, створено слідчо-оперативну групу для розслідування події, зібрані матеріали направлені в прокуратуру Дзержинського району Харкова, де вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Харківська медіа-група “Об'єктив” повідомила, що автомобіль належить заступнику голови Господарського суду Харківської області Ігорю БРОВЧЕНКУ. За інформацією “Об'єктиву”, “зі своєю професійною діяльністю підпал суддя не пов'язує”. За словами І.БРОВЧЕНКА, “останнім часом резонансних справ він не вів”.

У ЦГЗ кореспонденту УНІАН не підтвердили і не спростували інформації про приналежність автомобіля І.БРОВЧЕНКУ. Сам суддя не виявляє бажання спілкуватися з журналістами.
----------

Що тут скажеш.... :)))

Відповіді

  • 2003.11.19 | Морон

    То все крадене... Практично все вирішується роздачею грошей. (-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua