МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

фаховим падлюкам "української " журналістики від громадян

11/20/2003 | Світлана
Джангіров клінічна падлюка. Це діагноз, який на разі можна виставити багатьом українським журналістам, які так дешево продовжують продаватися "просравшейся" владі. Щось багатенько таких клопів (Джангіров, черкаський Воротнік в так званій газєте-прокладкє "Антєна). Можливо це професійна робота невдах? Схоже. Ім пацанам на хліб завжди не вистачає. Вічно голодні аутсайдери. Але навіть для цієї мало освічченої влади вони лише прокладки. Тільки що Джангірчик -- пупсик, щоки надував в "1 і" і шельмував німецького посла, такого як як наці. Шельмував, як герінговський диктор, як наці. За те, що посол мав свою думку щодо подій в Україн(Донецьк, Івано-Франівськ, - перейменування вул. в Івано – Франківські на ул.ім. СС Галичина). Цей клопик –джангіров, з усіма фрейдистським комплексам, звертався до Шродера як Павлик Морозов, щоб звернули увагу……на посла. І коли йому Джангірову хтось скаже , що він урод навіть коли ще рота не встиг відкрити. Тобто він може навіть не відкривати свого рота, а просто показувати свою пику на медведчуковському 1*1, і рейтенг забезпечено. Таке враження, що перенеслася в застойні радянсько- гебістські часи, “клейменія врагов народу”, тобто комунобільшовистської бандоти. І носить ж таку мерзоту українська земля? Це воно, джангірово, - сім’я комсомольське, на 13 році української незалежності, в той час, коли розпоясавшаяся московская шпана наводить порядки в Україні, підгавкує, бо бачить ущемлення інтересів своїх москальсько-путінських хазяїв. Це воно – п’ята колона "балує" під час чуми. . Гавкає. І всі бояться в шавку кинути каменюку. А воно й вирішило….., що може людям переводити вечерю.
Мені цікаво, чи подають йому руку свідомі журналісти? Чи й правда хтось купляє його “панєдєльнік”? Я вважаю такому г….у соромно подавати руку.? Потім руки мити, не відмиєш, стільки г…..

Відповіді

 • 2003.11.21 | Киянин

  Так, з падлюками в журналістиці перебір.

  А кого, в пинципі можна в журналістиці України поважати?
  Хотілося б хоч одне прізвище - ну не обов"язково "демократа и прогрессиста", а просто порядну людину.
  Аргументи і коментарі якого можно сприймати, чи несприймати але без відчуття, що тебе годують милом, чи надівають на голову чобіт.
  Аууууу - де Ви чесні і непідкупні представники другої найдревнішої?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.21 | Мартинюк

   Старі провокатори і старі українофоби об'єднуються!

   Вельми цікава тенденція - Джангіров колись був "рускоязычним демократом" , другом іншого "рускоязчыним демократа" Залотарьова. Памятаю ты часи коли вони обидва ще справляли враження демократів, а Корчинський з Вітовичем як дві краплі води були схожі на націоналістів.
   Однак зараз ми бачимо Джангірова та Корчинського в тій самій собачій телепрограмі , Золотарьов редагує відверто прокучмівський "Киевский ТелеграфЪ", а полумяний патріот Вітович тяжко працює в якості партфункціонера СДПУ(а).

   Якщо метаморфози Вітовича і Корчинського для поінформованих людей цілком зрозумілі і навіть не виглядають вже й такими метаморфозами, то світоглядні кульбіти Джангірова просто вражають.

   З огляду на це постає питання - що все ж таки у Джангірова було основним а не напускним - його демократизм, любов до тоталітарних правителів типу Кучми і Медведчука чи щось трете, ні на те ні на се не подібне?.

   Всі зто знає Джангірова ближче твердять що цим третім його єством є банальна, але сильна та всеохоплюча українофобія - презирство і ненависть до всього українського , в якій би формі воно не проступало.
   Саме цьому Джангіров майже ніколи не зраджував у всіх своїх політично-журналістських "мандрах" - від "Граней" Олександра Мороза, до "Проте" Леоніда Кучми.

   Маю надію що Золотарйов ще так далеко не зайшов, у всякому разі сам особисто гидує писати таке, яке верзуть з екрану Джангіров і Корчинський, - він таке доручає іншим журналістам "Киевский ТелеграфЪ", А можливо я помиляюся - я вже з рік не можу заставити себе прочитати ту газетку далі першої пів сторінки ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua