МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Омельченко разберется с «чернож**ыми пасторами»

11/21/2003 | Vadym Gladchuk
Омельченко разберется с «чернож**ыми пасторами»


Как сообщил Агентству Завтрашних Новостей источник в киевской мэрии, мэр Александр Омельченко эмоционально прокомментировал намерения старшего пастора церкви «Посольства Божьего» Сандея Аделаджи пикетировать КГГА до тех пор, пока верующим не будет передано официальное распоряжение главы КГГА о продлении аренды для помещения церкви.

«Я, б***ь, уже давно этому с***ому негру все сказал. Нет, б***ь, денег – у***вай в свою Нигерию, а не устраивай здесь цирка. Надо разбираться с этими чернож**ыми пасторами», сообщает источник слова, дословно произнесенные Александром Омельченко.

Ранее, сообщало АЗН со ссылкой на наш источник в КГГА, мэр Киева Александр Омельченко планировал продать помещение церкви на ул. П.Тычины частным коммерческим структурам. «Пусть они в цирк идут, все эти Посольства Божьи, эмиссары Иеговы и свидетели Срани Господней», высказался мэр столицы.[ л.зыкин, 21.11.2003 , агентство завтрашних новостей ]


http://www.aznews.narod.ru/news/hfjhrbcxthyjvgsv/

Відповіді

 • 2003.11.22 | Тетяна Монтян

  Re: Омельченко разберется с «чернож**ыми пасторами»

  Добре, якщо він саме так і зробить. Можливо, це буде єдиний путящий вчинок за всю його ганебну кар"єру. Тільки без расистських заморочок - справа не в тому, що Сандей - чорний, а в тому, що він дурить та оббирає емоційно нестійких осіб, причому - під "дахом" цілком білого Чернівецького.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.23 | Чучхе

   Цікава проблема: як Сандей Аделаджі отримав укр. візу?

   Наскільки мені відомо, держкомрелігій рекомендував цю підозрілу особу взагалі не пускати до України...

   (с) джерело - приватні розмови з чиновниками
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.11.23 | Serhiy Hrysch

    справжні расистські постуслов"я... (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.11.23 | Чучхе

     Чому ж расистські (на захист себе)

     Сандей - тільки пішка, як і багато інших подібних проповідників. Такі церкви являють собою складну економічну систему, про яку пастор часто й не підозрює. І заправляють там білошкірі, в т.ч. й один нардеп. Їх я й мав на увазі, що вони проштовхують цього гуру до України, хоч вже були сигнали, що його культ фактично тоталітарний.

     А ще посольство боже колись завербувало до своїх лав начальника служби "Київпасажирсервіс" і він вимагав від провідників потягів ставити проповііді Аделаджі по поїздному радіо, аж поки провідники не оголосили щось на ктшталт страйку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua