МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Репортери без кордонів" вступилися за український Інтернет

11/22/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Організація закликає прем'єр-міністра України Віктора Януковича провести консультації з фахівцями і організаціями, що займаються проблемами свободи слова і Інтернетом.


Як сказано в прес-релізі "Репортерів без кордонів" 18 листопада український парламент ухвалив у першому читанні проект Закону про діяльність у сфері інформатизації. Текст, який залишає широке поле для інтерпретацій, "дає владі новий законний юридичний спосіб цензури он-лайн публікації. Він тісно пов'язаний з іншими заходами, прийнятими українською владою, аби встановити свій контроль над Інтернетом",

"Репортери без кордонів" закликають прем'єр-міністра провести дискусії зі спеціальними організаціями з питань Інтернету та свободи слова. "Парламент ухвалює закони, які дуже двозначні, щоб гарантувати свободу слова в Інтернеті", відзначив генеральний секретар "Репортерів без кордонів" сказав Робер Менар. "Проект закону в цій сфері повинен включати запобіжні засоби, щоб уряд не зловживав цензурою. Ми вважаємо, що такий тип закону повинен розроблятися в дискусії з представниками громадськості"

УНІАН

Відповіді

  • 2003.11.22 | Scubo

    Як "Майдан" не гавкне, то репортери не почухаються (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua