МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жодна держава не втручатиметься у ситуацію в Грузії.

11/22/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер Єдиного національного руху Михаїл Саакашвілі закликав народ вийти до будинку парламенту і захистити завоювання оксамитової революції

Він повідомив, що лідери опозиції отримали гарантії від послів іноземних держав, що жодна з них не захищатиме Шеварднадзе.

“Зараз головне, щоб не пролилася кров. Головне, щоб співробітники правоохоронних органів не підкорялися злочинним наказам. Всім міністрам, які перейдуть на сторону народу, ми даємо гарантії збереження їхніх посад”, - заявив Саакашвілі. – Зараз обов’язки президента виконує Ніно Бурджанадзе, і всі силові структури повинні підкорятися їй”.

Саакашвілі дав гарантії фізичної недоторканості Едуарду Шеварднадзе, якщо він не віддасть наказу застосувати зброю проти народу. “Якщо він вистрелить – постане перед судом”, - попередив лідер ЄНР.

М. Саакашвілі назвав телеканал “Руставі-2” індикатором настроїв Е. Шеварднадзе. Він заявив, що Шеварднадзе наказав відключити мовлення цієї телекомпанії, і, якщо вона дійсно замовкне, це означатиме, що “Шеварднадзе хоче знищити перемогу народу”.

www.civil.ge

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua