МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дивні якісь графіті я виявив біля Золотих воріт

11/23/2003 | Чучхе
Там через трафарет все обмальовано написами "Ісус - за конституційну реформу". Десь штук десять таких написів я нарахував. Поясніть: це що, корчинського робота?

Між іншим, той паркан, що навколо воріт весь час обписують чимось релігійно-політичним. До цього там було написано (російською мовою) "Кучма-антихрист" та "Кучме-анафема"...

Відповіді

 • 2003.11.23 | Майдан

  Нам якийсь Іван Найда прислав малюнок такого плакату.

  Текст правда не читав , бо не перевірив на вірусність.

  Я думаю це хороший шанс для РПС "Лучі Чучхе" нарешті вступити в політичну коаліцію з дружньою політичною силою і навіть спробувати створити ще ширший політичний блок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.23 | Чучхе

   Лучі чучхе працює над цим

   Майдан пише:
   > Я думаю це хороший шанс для РПС "Лучі Чучхе" нарешті вступити в політичну коаліцію з дружньою політичною силою і навіть спробувати створити ще ширший політичний блок.

   Ми зараз розробляемо макети гасел "Будда за конституційну реформу", "Мойсей за притягнення Тимошенко до суду", "Крішна - також соціал-демократ", "Озіріз - за довічне президентство", "Мохамед - за вступ до ЄЕС"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua