МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Твої права онлайн: здається, нас всіх хочуть залякати

11/24/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Твої права онлайн: здається, нас всіх хочуть залякати

Негативні висловлювання про конкретну компанію на форумі інтернет-сайту може обійтися його автору в 15 млн. дол. Буде
створено такий прецедент чи ні – залежить від Господарського суду м. Києва, який 26 листопада повинен винести ухвалу за позовом ТОВ "СП "Голографія" до Ігоря Душина про відшкодування збитків, завданих діловій репутації "СП "Голографія" шляхом розповсюдження негативної інформації на форумі інтернет-сайту.За словами І.Душина, ТОВ "СП "Голографія" через суд зажадало від нього компенсацію за завдання моральної шкоди компанії шляхом розповсюдження негативної інформації про "СП Голографія" на форумі інтернет-сайту. Розмір компенсації, згідно з позовом "СП Голографія", становить 82 млн. 21 тис. грн. (близько 15 млн. дол.). Позов подано на І.Душина як на посадовця ТОВ НТЦ "Оптронікс".

За словами І.Душина, "СП "Голографія" звинувачує його в тому, що впродовж 2002 року він неодноразово відвідував інтернет-сайт www.golografia.net, на якому під ім'ям (ніком) "ініціатор" негативно висловлювався про компанію.

На його думку, цей факт нічим не доведений, оскільки специфіка інтернет-форумів дозволяє будь-якій людині заходити на сайт під одним і тим самим ніком.

Він також заявив, що не має ніякого відношення до ТОВ НТЦ "Оптронікс" і не є його посадовою особою.

Душин не заперечує можливості, що позов може бути задоволено, тому готує позов у відповідь. "Після цього просто страшно висловлювати свою думку на якомусь із сайтів", - сказав він.


УНІАН


Абсолютно безумний позов, як в плані чисто совкової психології позивачів, так і в плані безумної суми, вказаної в позові. Ви можете звинуватити нас у конспірологічних дослідах, але ми не здивуємось, якщо прийняті нещодавно закони спрямовані на контроль Інтернету, а також ця справа є ланками одного ланцюжка. Нас хочуть залякати, і ящо їм це вдасться, то користуючись нашим страхом вони позбавлять нас єдиного ще поки доступного (достатньо) вільного способу поширювати інформацію.


Якщо нічого не робити, нас чекає ось таке чудове майбутнє


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua