МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко застерігає проти спроб повторити у Києві "донецькі" події.

11/26/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Микола Томенко вважає, що у Києві на 27 листопада готується повторення сценарію подій, які відбулись у Донецьку 31 жовтня під час з`їзду блоку “Наша Україна”.

В інтерв`ю журналістам він повідомив, що володіє інформацією з конфіденційних джерел про те, що “серед так званої “делегації шахтарів”, які завтра планують приїхати до Києва, працюватимуть групи, які організовували людей на акції протесту у Донецьку, готували так звану “війну в натовпі”, займались розміщенням фашистської символіки у місті тощо”.Микола Томенко підкреслив, що у зв`язку з цим головним завданням опозиції завтра є “не допустити протистояння і забезпечити спокій під час проведення акції протесту проти ухвалення урядового проекту державного бюджету на 2004 рік і зменшення рівня мінімальної зарплати до 205 грн.”За словами народного депутата, “донецький досвід свідчить, що розраховувати виключно на правоохоронні органи недоцільно. Я переконаний, що "Наша Україна", СПУ, БЮТ, які готують акції протесту, зможуть не допустити “Донецьку-2” у Києві”.


УНІАН

Відповіді

  • 2003.11.26 | Мінор

    Кияни, ми можемо допомогти

    Що можуть зробити "придурки-дони" у Києві за сьогоднішню ніч? Очевидно - розмалювати фашистською символікою обеліск Слави на площі Слави, пам"ятник Леніну на Бесарабці, комплекс "Україна" на Майдані - "серпами з молотом", пам"ятники біля Верховної Ради - фашистською і націоналістичною символікою. Розрахунок - посварити рядових комуністів і соціалістів з НУ. Також вони можуть сьогодні уночі розкидати газети і розвішати листівки дурнуватого змісту.

    Що ми можемо? Відзняти це не фото або відеоплівку і викликати міліцію. Для цього потрібно влаштувати чергування. На виборах ми так робили. Особливо з 4 до 8 ранку. Викликати міліцію тільки через 02. Тоді міліція змушена обов"язково виїхати і скласти протокол.

    Що думаєте?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua