МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що не зрозумілим для пана Захарова,-- знає "Мауглі"!

11/27/2003 | Адвокат ...
http://maidan.org.ua/n/news/1069935483

"
Суди України в 2002 році видали 40 тис. дозволів на зняття інформації з каналів зв’язку, що значно перевищує кількість аналогічних дозволів в інших країнах.

Такі дані обнародував у середу під час громадських слухань законопроекту «Про моніторинг телекомунікацій» керівник Харківської правозахисної групи Євген Захаров, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Найбільше дозволів - близько 4 тис., - за його словами, було видано в Харківській області.

«При цьому в 2002 році було виявлено 722 злочинні групи, у складі яких діяло 3.2 тис. осіб, котрі скоїли 6,5 тис. злочинів. При цьому за організацію злочинів організованою групою були засуджені 653 особи. Усього засуджено 41 тис. осіб. У Харківській області було виявлено 51 злочинну групу, в які входило 237 осіб. Усього в області засуджено 3793 осіб. У зв’язку з цим було видано 4 тис. санкцій на зняття інформації - незрозуміло», - сказав правозахисник.

Він нагадав, що моніторинг може проводитися тільки за рішенням суду в разі тяжких або особливо тяжких злочинів.

При цьому Є.Захаров проінформував, що процедура надання судового дозволу здійснюється на підставі листа Верховного суду України (ВСУ) №16/6 від 1996 року. У цьому листі не вказаний максимальний період здійснення зняття інформації, що є обов’язковим елементом в інших країнах. Крім того, лист не зареєстрований міністерством юстиції і, у відповідності зі статтею 57 Конституції, не може вважатися чинним.

Отже, підсумував Євген Захаров, суди користуються документом, юридична сила якого викликає сумніви.

"

Пан Захаров, мабуть, не читає "Майдан", бо, якщо почитати оцей постинґ шановного "Мауглі" ( http://maidan.org.ua/n/free/1069702360 ),-- все швидко стає зрозумілими: не важливо скільки злочинців засуджено, важливо,-- кіко по сот долярів сплачено!

Відповіді

 • 2003.11.27 | Майдан

  Працівники заводів продають обладнання - спецслжби -свої "вуха "

  Безперечно це нагадує "справедливу приватизацію" сталеливарних заводів чи вугільної промисловості - на папері все гладенько, реально - просто жах хапає.

  Виключно державним ресурсом - спецінформацією і можливостями доступу до неї просто торгують, і як всі неподобства в Україні це робиться масштабно і нахабно.
 • 2003.11.27 | Мауглі

  Re: Що не зрозумілим для пана Захарова,-- знає "Мауглі"!

  О, дійсно, Мауглі знає багато чого. Наприклад, йому відомо, що листи Верховного Суду України ніякій реєстрації в Мінюсті не підлягають хоча б тому, що не породжують жодних правових наслідків, оскільки кожен суддя є незалежним і підкоряється тільки законам (аплодименти в залі).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.11.27 | Адвокат ...

   Браво "Мауглі"!!! А усим іншим,-- RTFM щодня! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua