МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інфо з майдану: Як усе перебуло

11/27/2003 | Інший
Двогодинні політичні ляндскнехти

Фотозвіт - http://www.inshi.info/txt/27listopada.shtml

27 листопада під Верховною Радою дві проплачені години сумлінно відпрацювали донецькі ляндскнехти. Були транспаранти та прапори, насіння та пиво.

Поклик замовників вивів їх із вугільної підземки, привіз до Києва та підштовхув у політичний вирій столиці.

Ну хіба можна дорікати цим людям? У кожного мусить бути хоча б якийсь хліб. Добре, що є хоча б такий.

Без усяких суперечок, без обіцяних бійок та заворушень, шахтарським революціонерам-аматорам компанію правили фахівці ляндскнехти опозиції.

Приклад кількатижневих мітингів переможної грузинської революції їм натхнення не додав і вони кинули гарлати разом із шахтарями. У млявого лідера мусять бути тількі мляві прибічники.

Висновки.

Прибічники "нашоукраїнської" опозиції чесно та урочисто віддали шану пану Ющенку, а потім, згорнувши штандарти та покинувши сміття, ці запеклі опозиціонери пішли геть.

Тепер їм залишається лише чекати, коли за рік Ющенка оберуть Президентом.

Тоді він віддячить цим своїм прихильникам, і чесно та урочисто поклянеться на Конституції та на Персопницькій Єванґелії.

А потім ляндскнехти знову прийдуть сюди, до Верховної Ради, аби салютувати традиційним "Ганьба!" вже уряду не Кучми, а Ющенка.

Тобто наступна серія схожих світлин на цьому сайті буде рівно за рік.

P.S. На протязі усього цього шоу навколо купок демонстрантів із псалмами, братами та сестрами кружляла тітонька з Московського патріярхату. З огляду на її статуру - мабуть, через голод...

Фотозвіт - http://www.inshi.info/txt/27listopada.shtml


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua