МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма один з найбільших утриманців нашого світа

11/29/2003 | Гайди До Байди
Утриманець = сутенер

Як стало відомо з звісток УП, то Кучма котрий заробляє мільйони на статевому рабстві урк. жінок, заховається за своєю дочкою, щоб побілити собі свої криваві руки. ЇЇ по невільних ЗМІ під кґбистським намісником на ім'я Медвечука вивішують у боротьбі проти ВІЛ/СНІДУ, щоб по телебаченню запевнити громадянам України, ніби він ними опікується. Коли той Кучма береться до таких ошукувальних заходів, то можна з усією оправданістю твердити, що він свою дитину також перетворив прилюдно в повію. Не хотів би знати, що скоїв з нею в її малолітньому віці.

Кучма вів цілу країну в зубожіння, а тепер, таким чином, він лицемірно виражає свою батьківську любов до своїх розкраданих і безправних громадян.

Чому мало аж дійти до такого становища, що вже більше одного мільйона громадян України заражені ВІЛ/СНІД-ом?

Відповідь на такий запит не дуже то складна. Той Леонід Кучма навіть перетворив Конституційний Суд України в повію.

Та його вірні спільники, як той Янукович, не платять ніякі податки в їх "Вільних Зонах". Не говорячи про непристойні ігри з сповитками у вузьких колах.

Зате платять знедолені українки, котрих кучмисти з їх безнадійности заманюють в Захід та там безправними їх побивають і знасилують, щоб вони займалися повійством. Та вони не тільки обмежуються з українками з України, але також приневолюють їх з Курськищини, Вороніжчини і т. д. Від їхньої країни вони не отримають ніякого захисту, бо в їх батьківщині ці знедолені українки стали безправними. Безправними не тому, що вони скоїли якесь злочинство, а тому, бо кучмисти збагачуються на їхній біді.

Леонід Кучма з його кучмистами перетворив цілу країну в розпусний дім. Чи треба спантеличитися, коли в країні обікрадених і безправних громадян, непрошено загощує така смертельна хвороба, котра, одначе, хоч може спасти від голодної смерти?

Люди, одинокий вихід це ваша самооборона. Коли ж допомагаєте своїм беззахисним жінкам, то й допомагаєте собі та з Вами нашій святій батьківщині!


Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists

Відповіді

  • 2003.11.29 | Хороший

    Re: Кучма один з найбільших утриманців нашого світа

    бред
  • 2003.11.30 | Гайшин

    Re:І я так думаюCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua