МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пустовойтенко "дав добро" на моніторинг телекомунікацій

12/10/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Комітет ВР з питань будівництва, транспорту, житлово -комунального господарства і зв'язку ухвалив сьогодні рішення про винесення на перше читання законопроекту "Про моніторинг телекомунікацій".

За це рішення проголосувала більшість членів комітету. "Проти" проголосували 7 народних депутатів - Юрій Луценко, Євген Червоненко та ін. Серед заперечень противників внесення законопроекту на перше читання, зокрема, було заперечення Луценка проти визначеного законопроектом фінансування створення системи моніторингу за рахунок операторів. На його думку, на створення такої системи повинні використовуватися лише бюджетні кошти.

На думку голови комітету Валерія Пустовойтенка, із завданням фінансування такої системи можуть цілком впоратися й оператори: "Вони у нас не такі вже бідні", - відзначив Пустовойтенко.

Висловлено до законопроекту й ряд інших зауважень, пов'язаних з порядком моніторингу, визначенням об'єктів моніторингу тощо. Зокрема, Луценко запропонував чітко визначити вимоги до ініціатора процедури прослуховування, причин і обгрунтувань такого прослуховування, до персоналізації прослуховувань тощо. Також депутат наполягав на введенні через закон, якщо його буде ухвалено, не раніше 2005 року.

За пропозицією Пустовойтенка, зауваження, що пролунали на засіданні комітету, повинні бути внесені в постанову комітету про ухвалення в першому читанні законопроекту "Про моніторинг телекомунікацій" і винесені на друге читання законопроекту.

За його словами, закон може набути чинності не раніше 2005 року, якщо ВР погодиться з бюджетним фінансуванням створення системи, оскільки на 2004 рік бюджет вже прийнято, а, крім того, за його словами, "ми не розглянемо законопроект на цій сесії". На думку експертів, законопроект, принаймні на слухання, може бути винесений на обговорення вже на цій сесії (сесія закінчується 15 січня).

Законопроект раніше пройшов обговорення в двох комітетах ВР – Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (комітет підтримав законопроект) і в Комітеті з питань свободи слова і інформації (законопроект не підтриманий).


УНІАН

Відповіді

  • 2003.12.11 | no13

    Re: Пустовойтенко "дав добро" на моніторинг телекомунікацій

    Майдан-ІНФОРМ пише:

    > ...Зокрема, Луценко запропонував чітко визначити вимоги до
    > ініціатора процедури прослуховування, причин і обгрунтувань
    > такого прослуховування, до персоналізації прослуховувань тощо.
    > Також депутат наполягав на введенні через закон, якщо його
    > буде ухвалено, не раніше 2005 року...

    Да, с депутатами надо общаться - сразу виден результат.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".