Де грабіжники українських підприємств? Де підприємства?
12/18/2003 | Andrij
Типова картина українського "державного" підприємтва. Величезні порожні цехи з відключеним отопленням, електрикою та водою. Замість обладнання та верстатів - порожнеча. Куди воно все ділось? Де кошти від проданого обладнання? Де люди, що все це продали? Де президент, прокуратура та суди, що мали захистити Україну від грабунку?
Відповіді
2003.12.18 | Andrij
Re: Нікому не цікаво?
Більше 60% промисловості було ретельно пограбовано. Всі про це знають, всі мовчать. Кучма, комуністи, опозиція... Але ж файна в Україні еліта.2003.12.18 | Михайло Свистович
Re: Прописні істини дійсно не цікаві.
Andrij пише:> Більше 60% промисловості було ретельно пограбовано. Всі про це знають, всі мовчать. Кучма, комуністи, опозиція... Але ж файна в Україні еліта.
Та не мовчить ніхто. Вже всі вуха продзижчали цим, в кожній опозиційній газеті, особливо в "Комуністі". Всі про це вже знають. Питання: "Як це змінити?"
2003.12.19 | Andrij
Re: Якби були прописні, то якось би вже зупинили
Пробачте, але де саме можна прочитати про загальні втрати промисловості України через елементарний грабунок? Тисячи підприємств було майже повністю вичищено. Де позови на Прокуратуру України за недбальство та потурання злочинцям?Газета "Комуніст" може й пише, але в основному вони волають про приватизацію, тобто, про ті підприємства, котрі ще працюють. Де статистика про пограбування саме державних фабрик та заводів? Найцікавіше, директори тих заводів почасти є членами КПУ.
Михайло Свистович пише:
> Andrij пише:
> > Більше 60% промисловості було ретельно пограбовано. Всі про це знають, всі мовчать. Кучма, комуністи, опозиція... Але ж файна в Україні еліта.
>
> Та не мовчить ніхто. Вже всі вуха продзижчали цим, в кожній опозиційній газеті, особливо в "Комуністі". Всі про це вже знають. Питання: "Як це змінити?"
2003.12.21 | Михайло Свистович
Re: Який резон зупиняти тим, хто розграбував?
Andrij пише:> Пробачте, але де саме можна прочитати про загальні втрати промисловості України через елементарний грабунок?
І це є. Точно не скажу, але читав про це не раз.
> Тисячи підприємств було майже повністю вичищено. Де позови на Прокуратуру України за недбальство та потурання злочинцям?
А оце так точно є. Навіть у нас в Ірпені. Але, поки режим при владі, такі позови - це лише втрата часу і сил.
>
> Газета "Комуніст" може й пише, але в основному вони волають про приватизацію, тобто, про ті підприємства, котрі ще працюють. Де статистика про пограбування саме державних фабрик та заводів?
І про це пише, і про те.
>
> Найцікавіше, директори тих заводів почасти є членами КПУ.
Я давно казав, що комуністів у ленінському розумінні цього слова в нас не лишилося. Зараз це лише бренд для завоювання голосів виборців і пролізання до ВР.
2003.12.21 | Горицвіт
Andrij має рацію. Систематичного аналізу розвалу і розкрадання
мабуть, нема. Версії суперечливі. Навіть даних, зібраних в одному місці, нема. Аналіз має бути по двох аспектах: економічний і юридичний.2003.12.21 | Михайло Свистович
Re: Чим хороший цей форум.
Бо одні доповнюють інших. Або пояснюють слова іншим тим, хто не так зрозумів.За останній тиждень це вже другий такий корисний випадок.
Я серйозно. Якщо зліпити докупи твої і Андрія слова, то гілка виходить дуже правильною і актуальною. Бо я спочатку не в"їхав, подумав, що це просто заклик.
2003.12.21 | Горицвіт
отож. Спроби робилися і тут на форумі
Пригадую статті на цю тему Мартинюка і Шутера. Але, по-перше, всі спроби були сильно забарвлені ідеологією. А потрібен нейтральний аналіз. По-друге, для систематизації потрібні факти. А де їх брати? Це масштабний кусок роботи.2003.12.21 | Englishman
Descho mozhna pobachyty tut:
www.istock.com.ua
Hocha na c'mu sajti vy ne znajdete informaciji po derzhavnym kompanijam, ale mozhna pobachyty inshi, cikavi fakty (navit' po ZAO). Napryklad, je mozhlyvist' podyvytysya na zvitnist' pryvatyzovanyh pidpryjemstv i pobachyty, chy vony bil'sh-men'sh normal'no pracjujut', chy vony popaly pid "deriban".
2003.12.21 | Andrij
Пропоную майданівцям ставити тут такі відомості з власних міст
Звичайно, не кожний досконало знає, що саме відбувається на кожному заводі. Можна почати з великих та відомих підприємств. Скільки з них працюють, скільки пограбовано, хто зараз користується нерухомістю. Дуже часто підприємство інсує на папері, але більшість цехів порожні, працівників звільнено, т.і.