Марні сподівання на опозицію
01/26/2004 | Ігор Немашкало
Я оце хотів написати критику на опозицію. Але потім усвідомив, що слово "критика" буде тут недоречним. Бо критикувати можна тих, хто помиляється, завдає шщкоди своїм інтересам. А в опозиції немає інтересу потрафити простому народу, чи найманим працівникам, чи дрібним підприємцям. Тому те, що вони зараз нічого не роблять і не намагаються робити для цих верств населення, не є їх помилкою. Навпаки вони роблять все правильно. Обмежуються критикою нинішньої влади, вишукують у них помилки. А вже беспосередньо перед виборами "вистрілять" у народ якоюсь економічною програмою, трохи начіпляють нам локшини. А після виборів, якщо переможуть, їм буде не до цієї програми і не до інтересів простого народу. Вони займуться своїми бізнесовими інтересами, інтересам свого великого бізнесу, щоб використати свої досягення, завойований ними адмінресурс. Нещодавно, у розмові з кореспондентом ющенківської газети "Без цензури", на моє питання, чому ющенківці зараз нічого не роблять для дрібних підприємців, той трохи здивовано і розгублено відповів - як же, до виборів розробимо екномічну програму. ДО ВИБОРІВ. ЯК Я ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮ. Гріш ціна такій програмі. Це зазвичай популістька писанина з абстракних фраз. Пам'ятаю, як для яблучників розробляв такі програми своєрідний економіст Гугель. Насправді кожен великий опозиціонер розробляє власну економічну програму дій на випадок перемоги, розраховує, як йому якнайкраще використати плолди цієї перемоги та адмінресурс. Для народу часу не залишиться.
Тобто знову ж таки, свобода і демократія для нас полягає у можливості вибрати угруповання великих буржуа, яке нас буде експлуатувати наступний строк.
Народ не має права сподіватися на ці угруповання, під якими б опозиційними обгортакми вони б не подавались. Треба владарювати самому.
Тобто знову ж таки, свобода і демократія для нас полягає у можливості вибрати угруповання великих буржуа, яке нас буде експлуатувати наступний строк.
Народ не має права сподіватися на ці угруповання, під якими б опозиційними обгортакми вони б не подавались. Треба владарювати самому.
Відповіді
2004.01.26 | Боровик
Re: Марні сподівання на опозицію
Опозицію треба не тільки критикувати, з нею треба боротись. А саме тим, що треба всім казати, що Ющенко як Кучма, а Тимошенко як Медведчук. Якщо це повр=торити 100000 разів, то люди почн3тьь вірити.А потім може Медведчук і платню підніме.
Ігор Немашкало пише:
> Я оце хотів написати критику на опозицію. Але потім усвідомив, що слово "критика" буде тут недоречним. Бо критикувати можна тих, хто помиляється, завдає шщкоди своїм інтересам. А в опозиції немає інтересу потрафити простому народу, чи найманим працівникам, чи дрібним підприємцям. Тому те, що вони зараз нічого не роблять і не намагаються робити для цих верств населення, не є їх помилкою. Навпаки вони роблять все правильно. Обмежуються критикою нинішньої влади, вишукують у них помилки. А вже беспосередньо перед виборами "вистрілять" у народ якоюсь економічною програмою, трохи начіпляють нам локшини. А після виборів, якщо переможуть, їм буде не до цієї програми і не до інтересів простого народу. Вони займуться своїми бізнесовими інтересами, інтересам свого великого бізнесу, щоб використати свої досягення, завойований ними адмінресурс. Нещодавно, у розмові з кореспондентом ющенківської газети "Без цензури", на моє питання, чому ющенківці зараз нічого не роблять для дрібних підприємців, той трохи здивовано і розгублено відповів - як же, до виборів розробимо екномічну програму. ДО ВИБОРІВ. ЯК Я ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮ. Гріш ціна такій програмі. Це зазвичай популістька писанина з абстракних фраз. Пам'ятаю, як для яблучників розробляв такі програми своєрідний економіст Гугель. Насправді кожен великий опозиціонер розробляє власну економічну програму дій на випадок перемоги, розраховує, як йому якнайкраще використати плолди цієї перемоги та адмінресурс. Для народу часу не залишиться.
> Тобто знову ж таки, свобода і демократія для нас полягає у можливості вибрати угруповання великих буржуа, яке нас буде експлуатувати наступний строк.
> Народ не має права сподіватися на ці угруповання, під якими б опозиційними обгортакми вони б не подавались. Треба владарювати самому.
2004.01.26 | Ігор Немашкало
Боротися треба не з опозицією, а з марною надією на неї
Та і з нею мабуть можна не боротися, бо її майже нема. Принаймні у Харкові я ще не зустрічав людину, яка вірила б у те, що Ющенко та Тимошенко щось змінять на краще. Можливо у нас "не їх" регіон. Люди, як їх спитаєш, зразу називають Тимошенко крадійкою, а Ющенку закидають розкрадання банку "Україна". Може це попрацювала кучмівська пропаганда. Але і без неї зрозуміло, що позитиву від опозиції чекати не доводиться і доброго царя у нас не буде. Ще в мене таке враження, що Ющенко з його безтурботністю буде дуже зручним для розкрадачів держави, щось на зразок пізнього Брежнєва.Фактично, своєю писаниною я стверджую поширену думку, що в нас немає пророка чи месії, і треба голосувати проти всіх. Розумію, що головна критика такої тези буде така, що вона фактично зіграє на користь правлячого режиму, бо третьої сили - народу у нас реально не існує. Оце й шкода, якщо дійсно так. А за Ющенком ніхто не сумуватиме.
2004.01.26 | DADDY
Re: Боротися треба не з опозицією, а з марною надією на неї
Ігор Немашкало пише:> Люди, як їх спитаєш, зразу називають Тимошенко крадійкою, а Ющенку закидають розкрадання банку "Україна". Може це попрацювала кучмівська пропаганда.
Якщо б у пані Юлії було б за що зачипитися у її колишньому бізнесі, то не майте сумніву: Юлія Володимирівна вже б давно була за гратами у Лук"янівському СІЗО або в СІЗО СБУ на Аскольдовому провулку у Києві.
Щодо розкрадання банку "Україна" Віктором Андрійовичем, то розкрадання через неповернені, т.з. "швирокові", кредитні схеми почалось вже після того як він пішов до НБУ.
Щодо економічної програми та відстоювання прав:
Візмемо приклад Сполучених Штатів: діючи Президент впроваджує свою економічну програму, а кандидати у Президенти критикують наслідки того впровадження та готують до виборів свою програму, яку вони й воносять на суд виборців під час виборчих перегонів.
Опозиція, що знаходиться у меншості у Верховній Зраді, просто не має можливостей проводити ті економічні закони, що потрібні зараз мільонам грамадян України (за прикладами далеко ходити не потрібно: це й мінімальна заробітна плата, й пенсійна "реформа", й зростання податкового тиску на підприємців). Якщо не змінити вліду, то чекайте на підвищення зарплатні від Медведчуркісів.
Але і без неї зрозуміло, що позитиву від опозиції чекати не доводиться і доброго царя у нас не буде.
Чекання доброго царя - це наслідки російського металітету.Нам не потрібно "доброго царя": ми - народ України на виборах наймаємо собі менеджера-президента по керуванню нашою власністю - Україною. Буде добре керувати майном - буде працювати другий термін, ні - виженемо з роботи й наймемо іншого.
Ще в мене таке враження, що Ющенко з його безтурботністю буде дуже зручним для розкрадачів держави, щось на зразок пізнього Брежнєва.
Ви особисто знайомі з ВАЮ? Чи Ваша думка про нього була сформована після перегляду програм УТ-1, 1+1, АйСиТиВи?
> Фактично, своєю писаниною я стверджую поширену думку, що в нас немає пророка чи месії, і треба голосувати проти всіх. Розумію, що головна критика такої тези буде така, що вона фактично зіграє на користь правлячого режиму, бо третьої сили - народу у нас реально не існує. Оце й шкода, якщо дійсно так. А за Ющенком ніхто не сумуватиме.
Розписуйтесь, шановний, тільки за себе та собі подібних.
Uschenko forever!!
DIXI
2004.01.26 | Эдик
Re: Боротися треба не з опозицією, а з марною надією на неї
Для меня ясно одно - важно не столько то кто победит на выборах, вы правы, хорошего царя не будет, а важен сам ПРЕЦЕНДЕНТ, важно что и если сегодняшняя власть не останется безнаказанной, важно что народ не стал терпеть такого позора как Кучма, важно если Кучму будут судить, важно если мы добъемся ХОТЬ КАКИХ НИБУДЬ перемен к лучшему, хотя бы нормальных налогов и правдивых СМИ. Но этого должны требовать мы сами, и оппозиция должна победить на волне простых, понятных и разумных требований народа - только в этом случае Украина сдвинется с мертвой точки.ДАВАЙТЕ СФОРМУЛИРУЕМ ПРОГРАММУ И ОБРАТИМСЯ К ЛИДЕРАМ ОППОЗИЦИИ С ТРЕБОВАНИЕМ ПУБЛИЧНО ПОДДЕРЖАТЬ ЕЕ.
Не Ющенко, так Юля, не Юля так Мороз. Нужен прецендент смены власти СНИЗУ, народ должен стать реальным участником политической жизни страны, а не просто рабочим быдлом.......
2004.01.26 | Ігор Немашкало
Опозиція не збирається садовити Кучму
та його оточення. Вона гарантує їх недоторканість. Навіть чіпати не буде, аби вони зараз спокійно пішли.2004.01.26 | Andrij
Ющенко - "великий буржуа"?
Не знаю, де ви це відкопали, але, погодьтеся, звучить трохи кумедно. А те, чому Ющенко не підтримає зараз дрібних підприємців на зразок вас, то це справді цікаве питання. Але погодьтеся, дрібні підприємці виграють від зменшення державної корупції, проти котрої боровся Ющенко під час прем'єрства. Якщо він це не робитиме, то принаймні ви зможете його переобрати. Якщо ж виграють кучмісти та комуністи, то переобрати ви вже точно нікого не зможете. Ну й "самим владарювати" вам не дадуть 100%.Спробуйте запропонувати НУ конструктивну співпрацю. Принаймні, ви нічого від цього не втатите.
Ігор Немашкало пише:
> Я оце хотів написати критику на опозицію. Але потім усвідомив, що слово "критика" буде тут недоречним. Бо критикувати можна тих, хто помиляється, завдає шщкоди своїм інтересам. А в опозиції немає інтересу потрафити простому народу, чи найманим працівникам, чи дрібним підприємцям. Тому те, що вони зараз нічого не роблять і не намагаються робити для цих верств населення, не є їх помилкою. Навпаки вони роблять все правильно. Обмежуються критикою нинішньої влади, вишукують у них помилки. А вже беспосередньо перед виборами "вистрілять" у народ якоюсь економічною програмою, трохи начіпляють нам локшини. А після виборів, якщо переможуть, їм буде не до цієї програми і не до інтересів простого народу. Вони займуться своїми бізнесовими інтересами, інтересам свого великого бізнесу, щоб використати свої досягення, завойований ними адмінресурс. Нещодавно, у розмові з кореспондентом ющенківської газети "Без цензури", на моє питання, чому ющенківці зараз нічого не роблять для дрібних підприємців, той трохи здивовано і розгублено відповів - як же, до виборів розробимо екномічну програму. ДО ВИБОРІВ. ЯК Я ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮ. Гріш ціна такій програмі. Це зазвичай популістька писанина з абстракних фраз. Пам'ятаю, як для яблучників розробляв такі програми своєрідний економіст Гугель. Насправді кожен великий опозиціонер розробляє власну економічну програму дій на випадок перемоги, розраховує, як йому якнайкраще використати плолди цієї перемоги та адмінресурс. Для народу часу не залишиться.
> Тобто знову ж таки, свобода і демократія для нас полягає у можливості вибрати угруповання великих буржуа, яке нас буде експлуатувати наступний строк.
> Народ не має права сподіватися на ці угруповання, під якими б опозиційними обгортакми вони б не подавались. Треба владарювати самому.
2004.01.26 | Ukropithecus (robustus)
Пропоную провести опитування
Пропоную поставити на головній сторінці голосувалку - оцінити результати діяльністі кожної з чотирьох сил НУ, КПУ, БЮТ, СПУ в парламенті по 5 бальній шкалі і додати ще один варіант - не вважаю цю партію за опозиційну. Цікаво було б дізнатися як прихильники опозиції самі оцінюють її діяльність.2004.01.26 | Боровик
Re: Пропоную провести опитування
Але щоб була точка відліку, то треба порівнювати весь сполітичний спектр і вставити в список СДПУ (обріз), регіони та інші бандюки. Кількість можливих балів підняти до 10-ти. Тоді і порівняємо як опозицію між собою. та з неопозицією. Картина буде цікава.2004.01.26 | Ukropithecus (robustus)
Re: Пропоную провести опитування
Мені в першу чергу цікаво б подивитись наскільки опозиція виправдала очікування своїх прихильників, оскільки форум опозиційний, то я не бачу особливого сенсу ставити до списку, наприклад, СДПУ(о), бо якщо я не є прихильником СДПУ(о), то і розчарувати мене вона не може. Хоча, якщо список не буде довгим і буде наявним варіант "не вважаю силу за опозиційну", то можна ставити всіх.2004.01.26 | Ігор Немашкало
За. Питання до Свистовича і Технаря (-)