Будьмо уважні!!! ГРУЗІЯ. (останнє).
02/07/2004 | Людмила Коваль
(Або приватний погляд на політичні події в Грузії).
25 січня 2004 року Михайло Саакашвілі приніс присягу на вірність конституції як президента Грузії і прямо під час інавгурації підписав перший указ "Про державний прапор Грузії" та підняв новий прапор.
Зміну прапора прямо в день інавгурації можна розцінювати як символ початку епохи перемін в Грузії.
Менше ніж через місяць після інавгурації, а саме 2 лютого 2004 року, президент Грузії Михайло Саакашвілі вніс на розгляд парламенту країни пакет змін до Конституції
Цікаво, що про доцільність внесення змін до Конституції він порадився не з грузинським народом, а із Заходом.
Перебуваючи 22 січня 2004 року на Всесвітньому економічному форумі в Давосі Саакашвілі пообіцяв європейській спільноті створити привабливі умови інвестування після здійснення радикальних економічних і політичних реформ в Грузії. При цьому він додав, що “найближчі шість місяців є в цьому сенсі вирішальними”.
Ініціативи нового реформатора знайшли не тільки гарячу підтримку, але і солідну спонсорську допомогу.
Вже 1 лютого 2004 року Міжнародний банківський синдикат прийняв рішення про виділення більше 1 мільярда доларів США на будівництво нафтопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан.
В цей же день Єврокомісія виділила 2,5 млн. євро на реабілітацію зони грузино-осетинського конфлікту.
Варто нагадати, що аванс довіри до Саакашвілі Захід почав виплачувати ще на початку грудня 2003 року, коли ОБСЄ виділило Грузії допомогу у розмірі 6,5 млн. доларів США. Фінансова підтримка надавалася також по лінії ООН, Сполученими Штатами, фондом Сороса та ін.
Напевно мільярдні вливання Заходу у розвалену господарку Грузії стали вагомим і переконливим аргументом для парламенту, який одну мить змінив Конституцію під золотого хлопчика – нового президента.
5 лютого 2004 року парламент Грузії прийняв в першому читанні конституційні поправки, розширивши повноваження президента . Поправки передбачають створення в Грузії кабінету міністрів. Кандидатури міністрів вносить президент, який і є головою уряду, незважаючи на наявність посади прем”єр-міністра. Крім того, президент отримує право розпуску парламенту.
Ремарка.
Згідно діючої Конституції, прийнятої в 1995 році,одразу після громадянської війни, президент безпосередньо очолює уряд і не має права розпускати парламент. З свого боку, парламент має право змінити главу держави тільки шляхом імпічменту за скоєння кримінального злочину.
------------------------------
Внесені зміни до грузинської Конституції запроваджують чисту президентську модель правління. (Прошу на це звернути увагу тих, хто одночасно гаряче підтримує парламентську модель управління державою і ,симпатизуючи Саакашвілі, прагне грузинського варіанту для України).
Попри те, що представлена модель отримала принципову підтримку Євросоюзу,
вона прийшлась не до смаку опозиційним партіям. Треба сказати, що теперішня опозиція Грузії складається в основному з прибічників Шеварднадзе. Нові опозиціонери, вимагали винести питання про поправки до Конституції на всенародне обговорення, стверджуючи, що запропоновані зміни потягнуть за собою концентрацію влади в руках президента, знизять роль і функції парламенту, що “створить небезпеку самому існуванню демократії і викличе встановлення диктатури”.
Ремарка.
Зауважили метаморфозу? Ті, хто вчора авторитарно правив Грузією нині в лавах опозиції і переживає за долю демократії.
Проміжний висновочок.
Очевидно демократія є тільки заручницею у боротьбі за владу. Вона (демократія) стає незручною одразу по досягненні мети (отриманні влади).
---------------------------------
Звичайно Саакашвілі назвав “демагогією”твердження опозиції про загрозу виникнення нової диктатури – диктатури Саакашвілі.
Але чи так безпідставні підозри колишніх можновладців і нинішніх опозиціонерів? Вони то знаються на диктаторській кулінарії. Самі раніше випікали такі тістечка.
Насторожує і те, що всенародно обраний президент не має наміру запитати у того ж народу, чи згідний він із розширенням президентських повноважень.
Якщо у цьому місці поставити крапку, то висновком із сказаного вище може стати звинувачення Саакашвілі в початку узурпації влади. (Особливо якщо пригадати, що 12 років тому з вимоги розширення повноважень президента починав і Куча ).
Та не хочеться поспішати з висновками, а тому я все ж продовжу.
1 лютого 2004 року Саакашвілі заявив журналістам, що не хоче “уподоблятися президенту Німеччини, у якого нема ніяких функцій, а реальну владу в країні має канцлер".
“Люди мене вибрали не для того, щоб я поступився владою іншим. Ніхто цього не дочекається. Моє завдання – витягнути країну з кризи, і я поступлюся владою тільки тоді, коли закінчиться мій президентський термін”.
Хоч і насторожує мало демократичний шлях внесення змін до грузинської Конституції, та напевно мета з якою це зроблено (витягнути країну з кризи) може виправдати засіб яким Саакашвілі хоче її досягти (посилення власних повноважень).
Ремарка.
Це прямо як новації на Майдані, які порушили наше право рівності (конституційне між іншим право) з метою збільшити ефективність боротьби з владою.
З часом ми побачимо і в Грузії і на Майдані чи мета виправдає засіб, чи обраний засіб викличе мутацію мети.
Ок. Повертаюсь до Грузії.
І так, Саакашвілі, який до інавгурації багато говорив про потребу економічних реформ, про необхідність боротьби з корупцією, про об”єднання Грузії, перше що зробив після інавгурації – це розширив свої повноваження.
Попробуємо повірити, що він їх використає для досягнення поставленої триєдиної мети.
В усякому випадку на сьогоднішній день певні позитивні зрушення є.
І здається найбільший поступ нова влада зробила у справі боротьби з корупцією.
БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ.
У грудні, приблизно за місяць до інаугурації Саакашвілі, колишньому міністру палива й енергетики Давидові Мирцхулава були офіційно пред'явлені обвинувачення в розкраданні 6 млн. доларів з коштів, виділених на покриття імпорту електроенергії із сусідньої Вірменії.
Потім, у середині січня, за обвинуваченням у відхиленні від податків і зловживанні владою був заарештований Акакій Чхаідзе, один з найближчих політичних союзників Шеварднадзе і голова державного залізничного відомства.
29 січня, за обвинуваченням у розкраданні приблизно 232 тисяч доларів з державного пенсійного фонду був заарештований заступник начальника податкового департаменту Мінфіну Грузії Вахтанг Чахнашвілі.
Грузія направила запити до Швейцарії, Ліхтенштейну, Німеччини, Люксембургу про заморожування банківських рахунків 80 чиновників, які підозрюються у корупційній діяльності.
Загроза нависла над Шеварнадзе. Як стверджують грузинські джерела, за 11 років правління екс-президент створив могутню патронажну систему, улаштувавши своїх родичів на ключові посади в уряді і бізнесі. Саакашвіли заявив British Broadcasting Corp., що слідство не буде притягати самого Шеварднадзе, однак підкреслив, що новий уряд може почати «розслідування незаконної діяльності президентської родини».
Існують припущення, що нове грузинське керівництво, можливо, уклало напівофіційну угоду із Шеварднадзе в листопаді минулого року, відповідно до якої колишній президент погодився віддати владу без опору в обмін на одержання для самого себе і, можливо, членів своєї родини фактичної амністії. Представники нового уряду заперечують факт укладення такої угоди.
26 січня в прокуратуру в зв'язку з перевіркою фінансової звітності найбільшої грузинської стільникової компанії «Магтиком» був викликаний зять Шеварднадзе Гія Джохтаберідзе. Компанія «Магтиком», заснована Джохтаберидзе і його дружиною Мананою Шеварднадзе, знаходиться в їх спільній власності з американським телекомунікаційним гігантом Metromedia International, що володіє 49 відсотками акцій фірми. Прокуратура не стала вдаватися в деталі розслідування, відзначивши тільки, що є питання, пов'язані з тим, яким чином створювалася компанія.
Перші успіхи породили і перші опасіння, що без внесення змін в адміністративний апарат, без кадрових змін антикорупційна компанія захлинеться.
Щоб запобігти цьому Саакашвилі і його уряд узялися за скорочення роздутих штатів в органах соцзабезпечення, у митній інспекції і дорожній поліції. Вони збираються підвищити зарплати урядових чиновників, щоб залучити на роботу й утримати на місці досвідчених професіоналів. При цьому підвищення зарплати працівників соціальні служби буде проводитися на кошти антикорупційного фонду в 1 млн. доларів, виділені Програмою розвитку ООН і мережею фондів мільярдера-філантропа Джорджа Сороса.
Аналогічні міри допомоги з метою боротьби з корупцією початі й у військовому відомстві. 13 січня державний міністр Зураб Жванія і посол США Річард Майлз підписали угоду, відповідно до якої Вашингтон вишукає 3 млн. доларів на заробітну плату для тих військовослужбовців, що пройшли підготовку в американських інструкторів.
ЕКОНОМІКА.
У цій галузі поки що можна говорити тільки про задекларовані новим президентом наміри.
Незважаючи на мільярдні вкладення Європи і Америки в грузинську економіку часів Шеварднадзе, її сальдо залишалося негативним. Його – негативне сальдо грузинської економіки унаслідував і Саакашвілі.
За весь період від оксамитової революції і до інавгурації Саакашвілі так і не виклав чіткої економічної програми. Складається враження, що в цій сфері діяльності він вирішив йти шляхом Шеварднадзе – доїти захід. Це поки що дуже добре виходить.
Інтерв”ю “Обозревателю” від 5 грудня 2003 року, чи не єдино за увесь час, Саакашвілі відповів на запитання з економічної тематики. Він повідомив:
“У числі пріоритетних і термінових завдань – економічна стабілізація в Грузії.
На першому етапі ми зайняті налагодженням фінансового порядку в країні, особливо в сфері оподатковування. Ми вже здійснюємо перші конкретні кроки і маємо перші результати. За останні 6 місяців нагромадилися борги по виплаті пенсій і зарплати держслужбовцям. У цьому місяці зарплата більшості держслужбовців буде виплачена. 2 грудня видали першу зарплату армії.
Що стосується більш довгострокових планів, то ми націлені на базові економічні реформи. По-перше, має бути змінена система оподатковування, звільнений малий бізнес від основних податків, що дозволить підприємцям знайти надійний фундамент для своєї діяльності. Ми маємо намір фінансувати розвиток сфер економіки, де застосовуються високі технології, але це питання майбутнього.
Зараз треба терміново стабілізувати ситуацію в країні – це завдання ми в стані вирішити протягом одного місяця.
Після закінчення наступних 5-6 місяців ми повинні будемо довести всю серйозність
своїх намірів у питаннях державного будівництва Грузії.
Ми маємо намір навести серйозний порядок у країні”.
ОБ”ЄДНАННЯ ГРУЗІЇ.
Повертаю Вас до фрази Саакашвілі сказаної в грудні 2003 року про те, що “Зараз треба терміново стабілізувати ситуацію в країні – це завдання ми в стані вирішити протягом одного місяця”.
І “передаю мікрофон” “Голосу Америки”, який розповість Вам про стосунки між Тбілісі і колишніми автономіями станом на 6 лютого 2004 року.
2004-02-06 10:19:16
Гагик ТЕР-АРУТЮНЯНЦ. Голос Армении
ТБИЛИСИ И БЫВШИЕ АВТОНОМИИ
Сегодня новый президент Грузии находится в зените информационной славы. Однако для удержания своих позиций он просто обязан "показать" реальные результаты. Это надо сделать по возможности скорее: ведь авторитет новых властей во многом зависит от того, в какой степени им удастся осуществить свои многочисленные обещания. Поэтому во внутренней жизни М. Саакашвили решительно пытается навести порядок, сочетая непопулярные меры (ликвидицая уличной торговли) с популярными (сдача экзаменов по правилам уличного движения гаишниками).
Последнее понравилось гражданам не только соседней республики. Конечно, наши власти не способны на подобное негуманное отношение к сотрудникам милиции. Но указ о введении весовых ограничений для них (например, не более 100 кг при росте 162) был бы шагом в направлении евростандартов.
Инаугурационные обещания
Вместе с тем известно, что решение социально-экономических вопросов требует кропотливой работы и в итоге оборачивается головной болью. К тому же неофиты - приверженцы либеральных ценностей - готовы перенять у Запада все, кроме самого главного: умения методично и эффективно трудиться. Так что ожидать быстрых успехов на внутреннем грузинском фронте не приходится.
ВДОБАВОК В ГРУЗИИ СУЩЕСТВУЮТ ВНЕШНИЕ ПРОБЛЕМЫ, которые намного более политизированы. В процессе их решения проявление политической воли уже можно отнести к разряду реальных успехов. Во время своей максимально театрализованной инаугурации Михаил Саакашвили (наблюдатели еще до переворота в Тбилиси отмечали преобладание в его штабе персон с "пиарно-артистическим" уклоном) поклялся "объединить Грузию". Естественно, что имелись в виду отколовшиеся автономии. Оставляя в стороне исторический, юридический и нравственный аспекты подобного заявления, попытаемся оценить шансы нового руководства в деле восстановления контроля Тбилиси над автономиями бывшей Грузинской ССР.
Аджария: давление усиливается
Еще осенью прошлого года сложилось впечатление, что если кто-то оказывал не имитационное, а реальное сопротивление М. Саакашвили в его стремлении свергнуть Шеварднадзе, то это был Аслан Абашидзе.
ЛИДЕР АДЖАРИИ, УЖЕ МНОГО ЛЕТ ПРИВЫКШИЙ если не к независимости, то по крайней мере к полной самостоятельности, так и не признал законность смены власти. Аджария перекрыла административную границу и ввела в республике чрезвычайное положение. Не удивительно, что Саакашвили, будучи уже кандидатом в президенты, сделал заявление в духе того, что место Абашидзе - в тюрьме. Органично гармонируя с угрозами из Тбилиси, в Батуми зачастил и ныне широко известный посол США Майлс. В итоге Абашидзе уступил и даже согласился на проведение президентских выборов в автономии. Он (по его словам, как рядовой гражданин Грузии) даже промелькнул в телекадрах из избирательного участка. Однако проблемы остались. Во время морского парада в Батуми в день инаугурации дело дошло до уличных столкновений между сторонниками Абашидзе и Саакашвили. Примечательно, что среди последних было немало жителей самой Аджарии, что свидетельствует об определенной потере контроля над ситуацией со стороны аджарских властей.
После этого инцидента в Тбилиси было сформировано политическое движение "Демократическая Аджария", лидером которого стал бывший вице-спикер грузинского парламента Эдвард Сурманидзе. Цель движения - смещение Абашидзе. "Демократическая Аджария" намерена участвовать в парламентских выборах 28 марта и "стать частью аджарского представительства в парламенте Грузии". Выдвигаются также требования об упразднении поста президента в автономной республике. В ответ из Батуми пошли сообщения о раздаче оружия и усилении мер безопасности. "В Аджарии могут повториться события, происшедшие в начале 90-х годов в Абхазии и Южной Осетии", - сказал в своем выступлении Аслан Абашидзе.
ГЕОГРАФИЧЕСКОЕ ПОЛОЖЕНИЕ АДЖАРИИ и то обстоятельство, что большинство ее населения составляют этнические грузины, предопределяет уязвимость позиций Абашидзе. Вдобавок "безумию" Саакашвили присуща "некая система", т. е. Тбилиси будет последовательно наращивать политическое и психологическое давление на автономию. При этом акценты будут делаться на относительно "мирные" технологии в жанре "экспорта революции". Какие-либо масштабные военные акции скорее всего не будут иметь место, во-первых, из-за неопределенности их исхода, а также из-за нежелания быть обвиненным в разжигании гражданской войны. Очередной кризис в отношениях между Тбилиси и Батуми, возможно, назреет ближе к мартовским парламентским выборам. Итоги же выборов предопределят дальнейшие развития в "аджарском направлении".
Южная Осетия: психологическая война
Эта вышедшая из повиновения небольшая горная автономия, возможно, волнует тбилисское правительство скорее из принципа. Вместе с тем нынешнее грузинское руководство в гораздо меньшей степени готово поступиться своими принципами, чем предыдущее.
УЖЕ В ПЕРВЫЕ ДНИ ПОСЛЕ СВЕРЖЕНИЯ ШЕВАРДНАДЗЕ был совершен полуреальный-полувиртуальный рейд грузинского спецназа в сторону Цхинвали. Из последующего за этим потока сообщений следует выделить предложение президента Южной Осетии Эдуарда Кокойты провести совместные учения с вооруженными силами Абхазии, Приднестровья и Нагорного Карабаха.
Заметим, что официальное соглашение о взаимной военной помощи между Абхазией и Южной Осетией существует давно. Летом же 2003 года проводились совместные маневры спецназовцев Южной Осетии и Приднестровья. Как полагает решительно настроенный президент Кокойты (он обещал арестовать Саакашвили при его появлении на территории республики), эти учения заставили "экстремистов, находящихся в Панкисском ущелье, отказаться от идеи войти в Южную Осетию". Но основную помощь Южной Осетии в случае военной интервенции окажут из соседней Северной Осетии.
ПОХОЖЕ, ЧТО НОВЫЕ ВЛАСТИ В ТБИЛИСИ сегодня лишены каких-либо реальных гражданских и политических рычагов воздействия на ситуацию в Цхинвали. Бесперспективными в сложившейся обстановке выглядят и "военные" сценарии. К тому же даже маленькая неудача на этом поприще обернется большим политическим поражением для Тбилиси. Вместе с тем предназначенный Грузии наступательный курс предполагает постоянную активность. Поэтому возможно, что стратегия воздействия на Южную Осетию примет форму перманентных военных угроз в сочетании с элементами информационно-психологических войн. Это позволит Тбилиси владеть инициативой и изматывать противника. Подобный план не исключает возможности вооруженных стычек. Но они должны выглядеть как бы случайными.
Рамки выбранной концепции не предполагают решающих сражений: в таком деле важен не сиюминутный результат, а скорее сам процесс. Наверное, изложенный метод не очень свойственен импульсивному грузинскому характеру. Но он вполне соответствует тем концепциям, которыми руководствуются американские военные советники в Грузии.
Абхазия: превентивный удар
Во время инаугурационных торжеств Михаил Саакашвили заявил, что следующий военно-морской парад будет проведен в Сухуми. Между тем известно, что наиболее крепким орешком среди отколовшихся автономий является Абхазия.
НЕСМОТРЯ НА МАССУ НЕУРЯДИЦ внутреннего характера, эта страна вполне оформилась как независимая единица. Важно отметить, что Сухуми всегда придерживался корректной политической тональности по отношению к бывшей метрополии и это признак скорее силы, нежели слабости.
На днях СМИ сообщили о событиях в зоне грузино-абхазского конфликта, в Цаленджихском районе. Там было совершено нападение на отделение милиции. Освещение этого инцидента, во время которого некая "криминальная группа" расстреляла грузинских милиционеров, а остальных "спасло появление БТР российских миротворческих сил" - весьма туманное. Поэтому нельзя полностью исключить версию, что нападение было совершено косвенным образом с ведома абхазцев.
В такой редакции инцидент можно оценить как некую предупреждающую, превентивную акцию в контексте возможных развитий между Тбилиси и Сухуми. Так или иначе, при нынешней системе взаимоотношений в регионе пока трудно себе представить сценарий с подчинением Абхазии.
======================================================
=================================================
=========================================
P.S. Я виконала обіцянку дану тут http://maidan.org.ua/n/free/1076000739 перед тим, як «хлопнути дверима».
На цьому прощаюсь з Вами, шановні майданівці.
З понеділка про події в Грузії Вам будуть розповідати самі грузини. Принаймні це намагається організувати Михайло Свистович.
А я пішла, бо як каже Роман ShaRP, хто не сприймає правил може йти геть.
Відповіді
2004.02.07 | КП8416
Людмило, куди Ви??!!
Ану ж Ви ще раз зазирнете, то скажіть, куди можна перейти. Мені тут теж перестало подобатися. Але куди ж перейти? Де цікаво і де швидко вантажиться? І де мудератори не лізуть? "Разом" якесь лажове, "УП" теж не теє...2004.02.07 | Mary
Гм... +
Щодо Грузії.Так от неозброїним оком повного профана щодо кавказької ситуації - підозрілим є неоднозначно негативне ставлення до Саакашвілі: він - країну з ж... витягати тре (словами Свистовича), я йому - ти, кака, замість діло робити з корупцією борешся, і з заходом заграєш, та ше й диктатором себе ставиш... Як на мене, то напрям Саакашвілі правильний, враховуючи ситуацію, хоча, повторюю, я не спеціаліст.
Щодо Майдану.
Ну далась вам та реформа - -1 собі поставте в фільтрі.
Щодо "нехороші ви, піду я від вас".
Ви жінка доросла й розумна, та ще й досвідом. Не личить вам в ці підліткові ігри грати. Дістали вас на майдані - то підіть, перевітріться якийсь час, та й вертайтеся назад - допомагає - з власного досвіду знаю.
І ще з серії гумору:
Коли це Вірменія встигла стати Америкою?
2004.02.08 | Свинья на радуге
Так от, щодо Грузії...
Заходжу на головну сторінку, у першому рядку "Сьогодні на форумі" бачу тему "Гм +". Цікаво... Заходжу...Поясніть мені хто-небудь, чому на головну сторінку винесено не ОГЛЯД ПОДІЙ у Грузії, а зауваження його авторці, та ще й не за СУТТЮ допису ("а ви йому - кака" - я до аргументів віднести не можу), а за самий факт критики Саакашвілі, а заодно й обурення Майданом?! І це називається "3. влучно"?? Чи не за наявність ремарки "як каже Свистович" така висока оцінка? Може, грюкати дверима і не кращий метод, але слід замислитись, чому це грюкають дверима мислячі люди.
"А сами давно звонят лишь друг другу
Обсуждая насколько прекрасен наш круг..."
(Борис Гребенщиков)
До цього й рухаєтесь.
2004.02.08 | S@nya
Re: Влучно! (-)
2004.02.08 | Майдан-ІНФОРМ
слушне зауваження щодо першої сторінки
згодом, там будуть лише назви найбільш рейтингових тем. але з іншого боку, корисно привертати увагу і до дискусії що всередині2004.02.10 | Михайло Свистович
Re: Гм... +
Mary пише:>
> Так от неозброїним оком повного профана щодо кавказької ситуації - підозрілим є неоднозначно негативне ставлення до Саакашвілі: він - країну з ж... витягати тре (словами Свистовича)
Де я таке казав?
2004.02.11 | Mary
Свиcтовичу. Перерила весь архів - не знайшла.
Михайло Свистович пише:> Де я таке казав?
Наскільки я пам'ятаю, то було невдовзі після виборів президента Грузії, і ти з якогось приводу сказав, мовляв нема Саакашвілі що робити, - йому ж Грузію з ж... витягати треба. Але оскільки я тоді форум лише поперек читала, то точно не пригадую обставин, і не знайшла в архіві.
А може ти й не казав такого, може то мені з розпуки приверзлося . Але ж звучить як!
Бувай здоров.
2004.02.11 | Михайло Свистович
Re: Так отож
Mary пише:>
> А може ти й не казав такого, може то мені з розпуки приверзлося :-
Сподіваюсь, що все ж попередньо вказана Стусом причина: примарилось
> Бувай здоров.
Буду.
2004.02.08 | пан Roller
Спасибо. Пишите. Вот пуля пролетела и ОГО ..........
Служили два товарища в одном и тем полке.Я Вас поддерживаю. Сколько можно терпеть.
Brgds
2004.02.08 | пан Roller
Место встречи изменить нельзя.
http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_about&trs=0&key=1075299440&first=&last=2004.02.10 | пан Roller
Универсальный солдат
10-02-2004 11:47, пан Roller
Универсальный солдат
переглядів: 2 // URL: http://maidan.org.ua/n/culture/1076406439
Универсальный солдат.
Признаюсь, что события последних дней, как-то акция «Рукописи горят», и в разделе культура, появление некоторых фигурантов писательского ремесла, особенно одного, выдержку из сайта которого я представлял вначале, заставило меня серьезно задуматься о месте роли, нише и всякой прочей требухе относящейся к этому делу.
2004.02.08 | S@nya
Re: Хто не згоден з правилами, намагається їх змінити.
Хто не згоден з правилами, намагається їх змінити. І своєю діяльністю Ви доводите це. А ось на Майдані здрейфували чомусь. Подумайте все ж, що для Вас важливіше: показати свою принциповість та піти геть, чи залишитись і продовжити робити гарну справу, переступивши через принципи. Хоча, в будь-якому разі, спасибі, що Ви є. По-більше б таких жінок, як Ви.2004.02.09 | пан Roller
НЕегрусти в Германии(-)
2004.02.08 | Ukropithecus (robustus)
З наявних повідомлень важко зрозуміти що відбувається в Грузії
З наявних повідомлень важко зрозуміти що відбувається в Грузії, але можливих шляхів існує два: перший - розвиток парламентаризму, і другий - пошуки справедливості. Мені хотілося б щоб Україна пішла по першому, бо чим закінчуються пошуки справедливості українцям вже треба було б почати розуміти. Кучма, до речі, також починав як реформатор, пригадайте що він казав - країна на межі економічного коллапсу, в парламенті ліва більшість, тому треба всі повноваження віддати президенту. Ми пішли на цей варіант і через деякий час весь реформаторський запал Кучми пропав а повноваження залишилися. На Заході також Кучму вважали реформатором, а потім розчарувалися. Не хотілося б погано думати про Саакашвілі, все ж таки він людина нової генерації, просто, як мені здається, він вирішив обрати шлях який обирало багато країн і цей шлях веде в нікуди. Мій прогноз полягає в наступному - боротьба з корупцією закінчиться тим, чим ця боротьба закінчується в авторитарних або напівавторитарних країнах - одних корупціонерів змінять інші, настане народне розчарування і президента скинуть, бо в Грузії це вже добряче навчились робити, коло замикається і по цьому колу країни третього світу ходять дуже довго. Хотілося б помилитися.2004.02.08 | Y Z
Зацькували. А самі дивуються, як то що "Трійка" не в злагоді?
Вперед, Майдан! Паровозом! Скажемо "НІ!" - плюралізму думок!Гей, ви там хоч інколи пригадуєте, що люди - таки є різними, а не "зліплені за образом і подобієм" "всезнайки" Свистовича?
...Ні, якщо ви хочете залишитися тут самі з вашим гонором наодинці - то ... мілості просім!...
Відтепер лиш спробуйте пригадати, що в трійці сидять ідіоти, які не можуть дійти згоди - одразу буду тикати вас писком в цей випадок.
2004.02.08 | Franko
UVMOD - це здається крадіжка ніку
я знаю Y_Z (який пишеться, до речі, з підкресленням), він таких дурниць не верзе.2004.02.08 | YZ
Ні
Хоча б що там не було, те, що привели Коваль до самовиходу - ні за яких умов не може бути виправдання цьому.Ні_за_яких_.
Я, може, і не до кінця розібрався в ситуації, але це не має значення, бо, коли такі, як Л.Коваль уходять - це серйозний сигнал про недоробки.
ПС.
Я інколи не реєструюся тому, що після реєстрації знову вилітаєш в головну сторінку, а не звідки залогінився. Дрібниця, але час відбирає. Вибачаюсь.
2004.02.09 | Franko
OK (-)
2004.02.08 | Максим’як
Re: Людмило, якщо не ми, то хто?
Я дуже Вас поважаю за дописи. Я, взагалі, маю тут статус гостя, оскільки позбавлений права відкривати власні теми. Але я приходжу тут, щоб час від час розповісти про свою позицію. Я не хочу вдаватися у деталі, а ми тут, щоб висловити свою позицію, навіть коли з нею не має жодної людини згодної. Це є важливо.Стосовно Грузії, то можу тільки зауважити, що Саакшіві отримав просто феноменальну довіру грузинського народу. Я не можу зараз сказати чи він на праведному шляху чи ні. Диктатура може породити тільки диктатуру. Але, наберемося терпіння. Тут головне питання грошей, які потребує Грузія для відбудови, а саме, чи зможе Саакашвілі, використавши західну поміч не впасти у західну залежність і стати васалом. мені здається, що грузинам, як і українцям все є байдуже, їх цікавить власний добробут, а хто його приноситиме і як, то зараз цікавить найменше.
Вливання мільярду у таку дрібну економіку принесе достаток великій частині грузинського народу, якщо він не буде розкрадений і вивезений на офшорки. Чи допустить Саакашвілі чергове пограбування грузин. Якщо ні, тоді, а що ще потрібно грузинському народу?!
2004.02.08 | Горицвіт
який ще статус гостя?
Максим’як пише:> Я, взагалі, маю тут статус гостя, оскільки позбавлений права відкривати власні теми.
2004.02.09 | пан Roller
Re: Людмило, якщо не ми, то Му-МУ
04-02-2004 11:54, пан RollerДДД
Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 22 // URL: http://maidan.org.ua/n/about/1075888455
2004.02.09 | пан Roller
http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_about&trs=0&ke
http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_about&trs=0&key=1075505420&first=1076280682&last=10757189832004.02.09 | НеДохтор
пане Максим'як, поясніть ...
Максим’як пише:> Я, взагалі, маю тут статус гостя, оскільки позбавлений права відкривати власні теми. Але я ...
будь ласка
1. яким чином (технічно), як це виглядає, коли ви намагаєтесь додати нову тему?
2. і ким?
ви позбавлені права відкривати власні теми.
Поки виглядає , що Вам просто приємно почувати себе позбавленим, але це не відповідає дійсності.
2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ
Re: пане Максим'як, поясніть ...
НеДохтор пише:> Максим’як пише:
> > Я, взагалі, маю тут статус гостя, оскільки позбавлений права відкривати власні теми. Але я ...
>
>
> будь ласка
>
> 1. яким чином (технічно), як це виглядає, коли ви намагаєтесь додати нову тему?
>
> 2. і ким?
>
> ви позбавлені права відкривати власні теми.
Звичайно ніким не позбавлений. В нього і повноваження на рейтинги є, як у всіх, хто відповідає викладеним крітеріям.
>
> Поки виглядає , що Вам просто приємно почувати себе позбавленим, але це не відповідає дійсності.
Можливо це через нерозуміння того, як працюють фільтри. А також через технічні глюки, які я повиправляв. Я вже пишу новий великий пост про це.
2004.02.09 | пан Roller
повноваження на рейтинги є, як у всіх, хто відповідає критериям
Майдан-ІНФОРМ пише:>
> Звичайно ніким не позбавлений. В нього і повноваження на рейтинги є, як у всіх, хто відповідає викладеним крітеріям.(Му-МУ)
>
> >
> >НЕдавно М.Свистович утыверждал, что я відповідає викладеним крітеріям.И у меня должно быть повноваження на рейтинги є, як у всіх.
Он даже сам решил делать промоушен моей темы и пригласил для ее обсуждения издателей, писателей и участников форума.
Но у меня опять не подключена выделенная мне Свистовичем голосовалка.
Объясните в чем дело?
Или каждый раз когда кто-то решит что я не видповидаю ее будут выключать, а когда видповидаю включать?
Или в чем дело? Или это дел в глюках?
Хотелось бы,что бы вы сообщали о том, когда будете в следующий раз лишать меня прав об этом заранее.А так же с каким перевесом голосов было принято такое решение.
Или крешение принимается кем-то единолично?
Brdgs
2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ
Писатель, читайте відповіді вам.
Вдруге повторюю - залогіньтеся. Ви що не бачите навіть те, що ви незалогінені?2004.02.09 | пан Roller
Re: Писатель, читайте відповіді вам.
Майдан-ІНФОРМ пише:> Вдруге повторюю - залогіньтеся. Ви що не бачите навіть те, що ви незалогінені?
Я не читал вашего первого сообщения, перепрошую.
Вижу новый дизайн в оценках. Раньщше я получал доступ без предварительной регистрации просто по паролю который вставлял в ответ кому-то.
Теперь видимо треба делать вначале регистрацию. Это не совсем удобно, но терпимо.
2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ
Не міняв нічого
пан Roller пише:> Майдан-ІНФОРМ пише:
> > Вдруге повторюю - залогіньтеся. Ви що не бачите навіть те, що ви незалогінені?
>
> Я не читал вашего первого сообщения, перепрошую.
>
> Вижу новый дизайн в оценках. Раньщше я получал доступ без предварительной регистрации просто по паролю который вставлял в ответ кому-то.
>
> Теперь видимо треба делать вначале регистрацию. Это не совсем удобно, но терпимо.
Я перевірю.
2004.02.09 | YZ
Я залишаю "Майдан".
Причини ті самі, що виклали Л.Коваль та Максим"як.Може, хтось випадково візьме собі нік з комбінацій літер Y та Z.
Відсьогодні ті повідомлення будуть не від мене.
Всім щасливо.
2004.02.09 | пан Roller
Спасибо за участие в работе и развитие майдана .Оставьте адрес.
Помните , что в беспределе есть еще возможность встречи для тех, кто покинул майнан по тем или инфм причинам.
Главное люди, а не цели. Гловное -это вы.
Не позвольте себе потеряться в этом мире.
Помните, любое доброе дело наказуемо.
Бог накажет вас за вашу доброту талантом.
Brgds
2004.02.11 | Михайло Свистович
Re: Щось Ви швидко відмовились від своїх слів.
http://maidan.org.ua/n/free/1075489805Не стало?
2004.02.12 | YZ
"Заїхати" при всіх?
Ви ж нічого не знаєте про мою участь, хоч і малу (бо на більше я просто не здатен - бо не програмер).До речі, воно Вам і ні до чого - знати, що я там роблю.
До речі-2, я лиш чітко дав зрозуміти, що йду з форуму.
Сюди навіщо бруд і міжособову лайку зливати? Тицьнути мене в писок моїми обіцянками? Прочитайте ще раз назву топіку.
Маєте моє мило? - От і надсилайте свої в"їдливі запитання. А ще краще, утримайтеся.
2004.02.12 | Михайло Свистович
Re: "Заїхати" при всіх?
YZ пише:> Ви ж нічого не знаєте про мою участь
Знаю. Дуже конкретна участь. Якби всі бради таку участь, вже б у нас Кучми не було.
>
> До речі-2, я лиш чітко дав зрозуміти, що йду з форуму.
Ні, Ви написали, що йдете з "Майдану".
>
> Сюди навіщо бруд і міжособову лайку зливати?
Я не лаявся з Вами і бруду тут немає, я дав лінк на Ваші ж слова, а не писав про Вас якихось маразмів, які, наприклад, про мене пише на "Без правил" такий собі закомплексований тіпок Мир Жесток, я Вам нагадав те, що постійно пропагую: емоції, образи, особисте невдоволення не має бути підставами для нічогонероблення. Шукати треба, що об"єднує, а не що роз"єднує. У випадку з Вами про нічогонероблення, як я бачу, не йдеться. І цим я дуже втішений.
2004.02.12 | Y Z
-__--__
Може, хтось випадково візьме собі нік з комбінацій літер Y та Z.Відсьогодні ті повідомлення будуть не від мене.
Де тут написано щось окрім того, що я не буду дописувати на форум?
Взагалі, наші відносини десь дуже близько до цього:
http://lib.nexter.ru/vie.php?i=18845&k=OGENR104.txt&b1=&ff=&s=
І навіть ще гостріші. І про покращення і мови бути не може.
Без мила більше не приймаю.
Наразі.
2004.02.14 | Yz
Re: -__--__
З запізненнямСаме випадково з'явились "кляті" Yz, добре, що хоч "z" з маленької
2004.02.12 | Y Z
PS. І взагалі, краще б повернули Л.Коваль на форум
ніж свідомо/несвідомо підримувати лайки.Думаю, якщо вона читає "нашу війну", то, може, зрозуміє, що так просто здаватися (хоча б і Майдану) не варто.
А Вам зробило б дуже велику честь(оскільки, "Ви - ніщо, а справа - все") стати на коліно(як лицарю), попросити в неї пробачення (навіть, якщо то не Ви персонально у чомусь там були задіяні, що вона пішла) і запросити на Форум.
Наразі
2004.02.12 | Людмила Коваль
Re: Для Y Z та тих, хто думає як Y Z.
Y Z пише:> І взагалі, краще б повернули Л.Коваль на форум ніж свідомо/несвідомо підримувати лайки.
> Думаю, якщо вона читає "нашу війну", то, може, зрозуміє, що так просто здаватися (хоча б і Майдану) не варто.
>
> А Вам зробило б дуже велику честь(оскільки, "Ви - ніщо, а справа - все") стати на коліно(як лицарю), попросити в неї пробачення (навіть, якщо то не Ви персонально у чомусь там були задіяні, що вона пішла) і запросити на Форум.
>
> Наразі
Шановний Y Z, звичайно дякую, за палку підтримку, але я пішла не тому, що мене хтось образив.
Щоб довго не пояснювати я перекину сюди листа відправленого Rollery. Він теж думав, що справа в особистій образі.
Це не так.
9.02.04.
Добрий вечір, Валентине!
Я вже трохи оклигала і здається можу говорити на болючу для мене тему - про Майдан.
Ви кажете, що не розумієте що сталося і хто мене образив.
Ніхто мене не ображав. Зносити особисті образи давно навчилася. Роблю це приблизно так, як радить Мері - провітрюю мізки і на спокійно відповідаю.
Крім того, ніколи не була імпульсивною. Вивести мене із стану рівноваги майже неможливо, а тому проста особиста образа ніяк не могла стати причиною покинути Майдан. Ви ж знаєте як я його люблю (любила).
Пам"ятаєте, ми не раз намагалися знайти пояснення своєї прив"язоності до Майдану. Висували різні версії. Кожна з них була фрагментом цілого, але загальна картина так і не складалася. Нескладалася, аж поки на Майдані не знищили те, що було самим цінним, вірніше, БЕЗЦІННИМ в ньому - СВОБОДУ.Свободу думки і слова, Свободу вибору, свободу спілкування. Зато тепер я точно знаю за що любила Майдан. Я любила його за свободу.
СВОБОДА - це те, без чого не можу існувати. Думаю мені не треба пояснювати Вам, що це не пусті високопарні слова, не гасло, а насправді - зміст мого життя. Ви знаєте чим я займаюсь в реалі. Все що роблю підпорядковано єдиній мені - відновленню справедливості і свободи для тих, хто її несправедливо втратив.
Не мені Вам розповідати наскільки мало свободи в реалі. Ще менше в реалі справедливості. Саме тому, що цих речей катастрофічно бракує я чепляюсь за кожну їх крихту, як утопаючий чепляється за соломинку. Такою крихтою, такою соломинкою був для мене Майдан. На Майдані була не тільки свобода, але й однодумці з якими можна було не лише розмовляти, але і робити спільні справи. Так було на Майдані, поки там не розпочали цей клятий експеримент.
Відфільтровування дописувачів у "-1", як на мене, є нічим іншим, як приниженням людської гілності.
Адмін пояснює, що фільтри встановлені з ментю боротьби зі спамом, офтопіком і тролями і що самі відвідувачі виставляють оцінки дописувачам. Але я звикла читати між рядками і, наприклад, з того, що у "тролі" записали Ігоря Немашкала, який висловив свою думку про Ющенка, я розумію, що крім тролів і спаменів обмежується вільнодумство. Помилка? Якби один раз, то можна списати на помилку. Але наведу ще один приклад.
Вчора, не вичитавши, розмістила пост про Грузію. Ну той свій останній. Вичитавши його уважно побачила, що там море помилок. Виправила і зайшла ще раз на Майдан, щоб замінити текст з помилками на поправлений. На той час в темі було вже чотири відгуки: два від Небайдужого, один від КП... і від Мері. Проти Меріного вже стояла позначка "влучно". Небайдужий в одному пості питав мене чи не могла б я залишитись хоч для обговорення теми, а у другому питав, здається, на який форум можна перебратися. Відповідати не стала, щоб не уподобитись людині, що застряга в дверях на виході. (Уходя - уходи).
Сьогодні в темі вже нема постів Небайдужого навіть в режимі "-1", а Бабай Майдан -ІНФОРМ стверджує у своїх доповненнях до новації, що адмін нічого не стирав крім лайки. Питається куди ділися дописи Небайдужого? Там лайкою і не пахло. Небайдужого стерли, бо до його дописів неможливо було привісти ані лайбу "троль", ані лайбу "спам", щоб загнати у "-1". І ще запитання. Чому, стерши Небайдужого, залишили Світланану істерику?
Мала брехня породжує велику недовіру.
Груба корекція дописів в темі до невпізнаваємості змінює лице дискусії. В режимі "0" дискусія перетворюється на суцільний одобрямс генеральної лінії адміну. Звичайно можна прогнутися під нові правила, ставши в позу мами, що миє підлогу (Коробова), але ця поза стає дуже привабливою для гвалтівників.
Оцінки.
Оцінки дописів - це наступний жах який я не можу сприйняти.
Оцінки ненавиджу ще зі школи. Мої низькі оцінки з математики сформували в мені на довгі роки комплекс неповноцінності. Мені знадобилося отримати дуже багато перемог, щоб нарешті повірити в себе. Тільки після того, як стала впевненою в собі в мене почали вірити інші. ДорогА плата.
Ще більше я зненавиділа оцінки працюючи викладачем. Оцінюючи знання інших до мене прийшло усвідомлення, що публічне оцінювання учня впливає на суспільну думку про нього і так чи інакше закріпачує людину, блокує розвиток здібностей.
Тепер ось Майдан вирішив побавитись у вчителів і учнів.
Так в школі і у вузі хоч відомий критерій оцінювання. Там бали виставляють відповідно до рівня знань предмету. А тут? Тут бали виставляються хіба згідно відповідності майданівському політичному курсу. Тобто оцінювання відбувається вкрай суб"єктивно. Оцінщик може поставити "-1. Офтопік/спам" тільки тому, що сам він "не догнав" думки того, кого оцінює, або у нього просто алергія на оцінюваного. Іншим же , щоб змінити оцінку доведеться читати тему у режимі "-1", бо читаючи її в режимі "0" він того допису просто не побачить.
Та що я Вам розповідаю. Ви й самі усе знаєте.
Одним словом, я пішла геть не через особисту образу, а через задушну атмосферу, що створилася внаслідок експерименту.
Бабай сказав, що впроваджена система видалить з форуму болотний газ. Але в очищеному кисні мають потребу тільки люди з хворими легенями.
Ось так усе виглядає.
Дякую, що запитали і дали змогу поговорити.
Для немайданівців усе це видається маячнею і їм не поясниш, чому у тебе таких хріновий настрій.
===================================
І не здалась я, а просто цілковито перемістилась в реал. Там продовжую робити те, що й робила.
На Майдані майже не буваю. Нема часу. Та й мазахізмом займатись не хочеться.
Вам же раджу. Якщо можете прийняти нові правила - прийміть, а ні то зробіть як я. - підіть геть.
Бабай &... - не Тарас Бульба і своє дітище, навіть якщо воно монстр, не заб"є. Тим більше, що більшість сприймає новації за благо.
2004.02.12 | Y Z
Ви ж знаєте, що людям потрібні ідоли
Як не вийшло в Природі їм бути,то треба їх створити.
Вся історія - релігія.
Людям потрібно у щось вірити.
І якось пристосовувати або релігію до життя, або життя до релігії.
Ті, хто вважають себе живими богами - ті пристосовують релігію під себе.
Але іншим(народу) вони "пристосовують" зміни життя під релігію. Під ту релігію, яку самі пристосовують під себе.
І людям - як скоту лишається. Що перепаде з-під пристосованої до живих богів релігії - те і їжте.
Майдан - не виключення. Тут також - віра у свою нехибність. Як і у тих, кого Майдан лає по черзі: то Юлю, то Юща, то СПУ, то КПУ.
Як там казав Войнович, кругооберт чого-сь там в Природі?
Ну, а ми - ті шо в самому низу - тільки рота роззявляємо та дивуємося їхньому "уму". А ум то весь - штучний. Пристосував релігію під власні інтереси, а людей під релігію - і все, живи-не-тужи.
Ось таке в мене пояснення походження оцінок як ідола. Ідола для нас. На наше ж замовлення. Аби вірили краще. У їхню нехибність.
Людям потрібно у щось вірити.
2004.02.13 | пан Roller
Уходишь счастливо. Приходишь -привет.
Y Z пише:>
> Ну, а ми - ті шо в самому низу - тільки рота роззявляємо та дивуємося їхньому "уму". >
> Людям потрібно у щось вірити.
Вот именно, уму «МУ-МУ». Я рад, что Людмила Коваль и Вы нашли возможным изложить свои доводы.
Открою Вам секрет, Людмила была очень раздражена тем, что я сбросил свое письмо по которому можно понять, что это мой ответ ей. Но, там было только одно ее имя, вначале. Имя которого ВЫ ждали.
Но, здесь я о другом. Я хотел бы, что бы разобраться с тем, что мы вкладываем в понятие уйти с майдана. Оказывается люди вкладывают в это разные вещи.
Но очевидно одно, уйти не означает не читать.
Тогда что означает? Не писать на майдан?
Вряд ли.
Уж очень много людей уходило с майдана, и возвращалось на майдан и всегда это сопровождалось нашими маленькими трагедиями.
И хотя это грустно , это и хорошо, потому, что люди вкладывают в дело душу. И вырывая себя из среды, в которой они находили хоть какую-то себе отдушину, они физически ощущают утрату.
Нас все время пытаются убедить в том, что майдан не модель нашего общества.
Но майдан это люди. И если с майдана хотят сделать не модель нашего общества, то все равно получится модель из людей, только не нашего общества. Не нашего , значит чуждого нам.
Обратите внимание на список участников. Среди них все меньше остается наших, тутешних. Им бы участвовать в обсуждениях диаспоры, форумах Бельгии, Голландии. Но, я ни в коей мере не против присутствия этих людей. Я против того, что они нам диктуют правила, по которым мы должны жить здесь , жить у себя на майдане.
Вспомните, откуда пошла инициатива по упорядочению «законопослушания». Некий Саня был ее инициатором, из Бельгии.
Тоже «Новая листовка». Я что-то очень подозреваю и это подтверждается не нашей стилистикой, что это канадская утка известной нам мадам М. Ее почерк.
Но, что же вкладывает Людмила , когда говорит, что она уходит с Майдана?
Нам открываются совсем уж интересные вещи. Оказывается она выполняла ответственное задание Админа, она готовила целую рубрику по Грузии.
И делала это на общественных началах, бесплатно. Кроме того, известно , что она занимается правозащитной деятельностью. И это ее профессиональный даже долг, если хотите долг чести- свобода совести..
И как же поступают с ней? Да никак. Ей позволяют говорить вещи те, что говорят нам.
«Не нравится уходи».
И она уходит. И кто ей говорит? Да те, кто сами не сделали какого -то вклада в развитие майдана. Посмотрите внимательнее, ее тема висит на главной странице. Она представляла книгу Марички. И это далеко не все ее проекты.Она рабоата и в реале на Майдан. Свистович заявлял ей что она пиходит сюда отдыхать. Пусть бы он так пиходил.
Словом, интересным выглядит сегодня "на жаль" Свистовича. Временно, новости с Грузии не поступают, виноват Авас. Что такое временно, вас учить не треба.
А что же сам редактор? Как письма писать в Грузию на Кучмы, так он горазд. А как выполнить рядовую работу, так и некому. Все начальники большие.
Я считаю Людмила поступила правильно. И я бы даже так сказал, для нее уйти с майдана это сделать отказ от той работы которой она выполняла в адрес админа. Пормать с Админом. И перейти на нашу сторону.
Это наша победа. УРА!
Но, это вовсе не означает , что ей нет смысла участвовать в каких-то других проектах.
Собственно, это тот мостик через который всегда можно сделать логичный возврат. И никто на нее и на Вас не будет показывать пальцем. Майдан это модель, потому что это люди и их отношения.
Теперь о тех кто не ушел, остался. К ним отношусь и я.
И я должен пояснить нашу позицию. Сегодня меня практически можно увидеть только под грифом « совершенно секретно» -1.
Но я не одинок. Таким же активны противником я вижу Навигатора. Как видите, нет вечных врагов, есть вечные интересы. И я оценил по достоинству тот вклад в сопротивление, который делает Навигатор. Его , как и меня не смущает наш сегодняшний уровень-1. Кто знает, а может завтра поменяют полярность на майдане, и те кто бы с плюсами окажутся в минусах, в глубокой попе.
Скажу так же, что кроме уровня-1,как и обещалось продолжается обрезание постингов. В этой связи мое предложение об организации в беспределе остается в силе.
К примеру, наше обсуждение с Навигатором вывело нас на представление концентрационного лагеря на майдане. Его можно основать в беспределе.
Да, все что ниж ватерлинии, это концтабор. И мы оказываемся заложниками, невольниками, узниками, все это конечно условно, как хотите. Дело не в словах.
Считайте, что вы «сбежали с концлагеря». Вам повезло, а нам нет. Я его назвал, а они его вырезали МАЙДАНЕК-1.
Вы на свободе в реале , как говорит ЛК продолжаете начатое дело.
Но, разве можно оставить на произвол судьбы наше информационное пространство Украины.. Кто его защитит, как говорит Максимьяк, кроме нас?
Обратите внимание, как нас пытаются подставить и подвести к виду не отвечающему нашей модели. Впрочем, каждый вправе сам наполнять смысл своим содержание.
Для меня майдан это реальные люди, они живут в реальном, нашем мире. А мне и не нужно все общество. Что я с ним буду делать со всем. Мне интересны просто люди, каждый в отдельности.
А кому-то интересны массы. Ну пусть работает с массами, если могут, но не с нами, мы не позволим себя превратить в массу. Мы из заземлим.
Еще раз хочу поприветствовать Вас за ваше участие и разумение ситуации.
Вы должны понять, что люди , и я в их числе, , хотели услышать ваше слово. И услышать его здесь на миру. На миру и смерть красна.
Именно этим и поясняется мое желание, которого я не говорил ЛК, а к которому она пришла сама. Желание не просто хлопнуть дверью. А честно и прямо сказать об этом все, что она думает.
И не треба делать из нее глупую женщину.
Вы умнее? Вы мужчины?Так что вам мешает? Делайте как она Грузию. Я обращал внимание форума, что ее новости опережали новости майдана. Вы так сможете?
Так если да? То чего же вы разводите руками, сожалеете.
А если нет? То, пардон, заткнуться треба Вам , а не ей.
Делайте господа вашу справу. Или вы будите только все разрушать?
А кто созидать будет.
Люда Коваль будет ваши срачки убирать?
Найдите себе другую дурочку, уборщицу возьмите.
Поэтому я и говорю.
-Я поддерживаю Люду
Brgds
2004.02.13 | Y Z
І останнє. Головне.
Ми так само когось оцінюємо, як на оцінюють. І це - нормально. Мене (персонально) система оцінок ніяк "не чіпляє" за "живе" - хто хоче, той прочитає, а як хтось там виставляє якусь оцінку, то і флаг йому в руки. Тобто, система з оцінками мені(персонально) - до лампочки. Якби я звертав увагу на всіляку дурню що-кому-заманеться (зараз я не кажу про оцінювання, а загалом), то вже помер би від інсульту або інфаркту.У мене проблема уходу трохи інша - про відношення Майдану до тих, хто уходить.
Тобто, причин для уходу є багато. І в кожного вони свої. Але всі вони йдуть від одного - від байдужості адміністраці Майдану.
Але я впевнений, що лавина уходів не подобається і самій адміністрації.
Думаю, Майдану треба трохи розібратися у взаємовідносинах-поважанні відвідувачів-патріотів-націоналістів.
Інакше - знову бігтемо за потягом, що їде від України в бік Росії, і яким керуватиме "КУ-ПУ". Але бігтемемо вже востаннє.
Бо за наступний термін він таки туди встигне доїхати. Без надії на повернення.
2004.02.13 | Роман ShaRP
Re: Для Y Z та тих, хто думає як Y Z.
Людмила Коваль пише:> Сьогодні в темі вже нема постів Небайдужого навіть в режимі "-1", а Бабай Майдан -ІНФОРМ стверджує у своїх доповненнях до новації, що адмін нічого не стирав крім лайки. Питається куди ділися дописи Небайдужого? Там лайкою і не пахло. Небайдужого стерли, бо до його дописів неможливо було привісти ані лайбу "троль", ані лайбу "спам", щоб загнати у "-1". І ще запитання. Чому, стерши Небайдужого, залишили Світланану істерику?
"Небайдужий" - новий нік троля Миколи Козака. Ви просто пропустили цю тему. А, як відомо, за зміну ніка амністія не надається.
> Мала брехня породжує велику недовіру.
> Груба корекція дописів в темі до невпізнаваємості змінює лице дискусії. В режимі "0" дискусія перетворюється на суцільний одобрямс генеральної лінії адміну. Звичайно можна прогнутися під нові правила, ставши в позу мами, що миє підлогу (Коробова), але ця поза стає дуже привабливою для гвалтівників.
Ну, це же не Ви, пані, даруйте, сиділи за компом і забивали мінусами тролячі пости у ніч після введення рейтингів. 40? Чи скільки їх там було? Одна тамуча чи мучача, чи тамагоча, чи як її тамича, перепрошую, залишала своє "останнє повідомлення" разів зо 20, не менше.
Аби Ви бачили то всьо - Ви бачили б і інші пози, але Ви, як і багато інших людей, бачите лише те, що хочте бачити.
> Одним словом, я пішла геть не через особисту образу, а через задушну атмосферу, що створилася внаслідок експерименту.
Кому як. Це, точно не перша спроба в світі заохотити відвідувачів до адміністрування сайту, а от в Україні, - я не знаю ... кажуть, перший млинець - ну, Ви знаєте.
І, як на мене - то краще така система, ніж ніякої.
> Для немайданівців усе це видається маячнею і їм не поясниш, чому у тебе таких хріновий настрій.
Різні люди дивляться на світ по різному.
2004.02.14 | Михайло Свистович
Re: Згоден з Романом, окрім одного
Роман ShaRP пише:>
> Кому як. Це, точно не перша спроба в світі заохотити відвідувачів до адміністрування сайту, а от в Україні, - я не знаю ... кажуть, перший млинець - ну, Ви знаєте.
На відміну від млинця, який треба викидати, коли він став комо, наша система придатна до вдосконалення і навіть до повної заміни на іншу, але не раніше, ніж інша буде створена. Бо дійсно, краща така, ніж ніякої. Опробувати ж систему можна тільки на практиці, бо немає такого полігону, де б можна було її прогнати перед застосуванням.
2004.02.14 | Роман ShaRP
А от Роман з тобою не згоден.
Михайло Свистович пише:> На відміну від млинця, який треба викидати, коли він став комом,
А що, і такий можна з*їсти
>наша система придатна до вдосконалення і навіть до повної заміни на іншу, але не раніше, ніж інша буде створена. Бо дійсно, краща така, ніж ніякої.
Так отож - не з*їси такого - лишишся голодним.
2004.02.10 | Михайло Свистович
Re: Будьмо уважні!!! ГРУЗІЯ. (останнє).
Людмила Коваль пише:>
> Внесені зміни до грузинської Конституції запроваджують чисту президентську модель правління. (Прошу на це звернути увагу тих, хто одночасно гаряче підтримує парламентську модель управління державою і ,симпатизуючи Саакашвілі, прагне грузинського варіанту для України).
Навпаки, повноваження президента у новій Конституції Грузії зменшено. Варто було б навести всі зміни.
>
> вона прийшлась не до смаку опозиційним партіям. Треба сказати, що теперішня опозиція Грузії складається в основному з прибічників Шеварднадзе.
Ні. Ні лейбористи, ні "Нові праві", ні "Промисловці", ні "Агордзінеба" не є прибічниками Шеварднадзе. Скоріше навпаки. А прибічники Шеварднадзе (СГГ) розлетілися як наша "Єда".
>
>
> Насторожує і те, що всенародно обраний президент не має наміру запитати у того ж народу, чи згідний він із розширенням президентських повноважень.
В цьому немає сенсу. І на це немає грошей. Це саме головне. А то б Саакашвілі з радістю запитав би. Бо народ згідний. Не сумнівайтеся. Подивіться підсумки президентських виборів.
>
> Це прямо як новації на Майдані, які порушили наше право рівності (конституційне між іншим право) з метою збільшити ефективність боротьби з владою.
Некоректне порівняння. Не можна порівнювати Гайд-парк зі столярною майстернею. Майдан - столярна майстерня.
> З часом ми побачимо і в Грузії і на Майдані чи мета виправдає засіб, чи обраний засіб викличе мутацію мети.
Ніхто нічого не побачить, бо Майдан - не держава. Тут ніхто не приходить до влади.
>
> На цьому прощаюсь з Вами, шановні майданівці.
> З понеділка про події в Грузії Вам будуть розповідати самі грузини.
На жаль, це поки що відкладається