МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щось буксує в бандюків з реХВормою?

02/26/2004 | Shooter
Чи Задорожній вирішив (з горя? з перепою?) трішки помастурбувати?




Непарадні міркування
Олександр Задорожній, для УП

Проведення політичної реформи стало серйозним іспитом для українських політиків. Іспитом їхнього уміння ставити державні інтереси вище власних і вузькопартійних, прораховувати ситуацію на кілька кроків уперед, вести нормальний демократичний діалог.

На жаль, після подій 24 грудня мені довелося переглянути свої підходи до супротивників реформи, що ще вчора були добрими товаришами і колегами. На жаль, коли аргументація підмінюється політичною доцільністю, а над юрбою, що ще вчора була нормальною, ефективно працюючою фракцією, не вистачає тільки прапора з відповідним моменту гаслом "Ціль виправдує засоби", стає трохи не по собі.

На жаль, багато моїх колег з минулого скликання встигли забути, як у січні 2000 року центристи і націонал-демократи в єдиному пориві домагалися відставки спікера Олександра Ткаченка, погоджували свої дії і пишалися успіхами першого в історії нашої країни постійно діючої парламентської більшості.

На жаль, те, що відбувалася наприкінці 2003 року в сесійній залі парламенту, більше нагадувало балаган, ніж роботу парламенту. Понад те, спроби нахраписто, поза рамками цивілізованого діалогу, заперечувати необхідність проведення політичної реформи викликють неприйняття значної частини представників парламентської більшості, що ще учора вважали "нашоукраїнців" своїми союзниками в справі проведення необхідних для країни перетворень і ухвалення найважливіших законів.

Неконтрольовані керівництвом фракції дії окремих депутатів-радикалів сприймалися в сесійній залі як спроба захоплення влади сотнею людей, яка давно розписала собі позиції в майбутній державній ієрархії.

Зазначу, що присутність у рядах "Нашої України" лідера президентського рейтингу жодного разу не підштовхнула її членів до ведення переговорів про майбутні альянси поза рамками опозиційної "трійки".

У підсумку події 24 грудня зіграли не на користь "нашоукраїнцям", а проти них. По-перше, виборці й еліта побачили, як влучно помітив спікер Володимир Литвин, "звірине обличчя майбутньої влади", по-друге, самі члени "Наший України" загнали себе в "пастку 24 грудня".

Використовуючи тезу про нелегітимність голосування як останній аргумент, вони раз за разом позбавляють себе можливості стати повноправними учасниками внутрішньопарламентського діалогу.

На жаль, моїм колегам часом буває складно зрозуміти прописні для демократичного політика істини. Світовий досвід підказує, що радикалізм не може привести до широкої підтримки. Прагнучи заручитися беззастережною підтримкою фракції БЮТ, що часом складно пояснити інакше, ніж симпатіями до її лідера Юлії Тимошенко, "Наша Україна" втрачає цілком очевидні перспективи досягти компромісів з парламентською більшістю.

Чомусь забулося, що навесні 2002 року можливість створення парламентської більшості на базі фракцій "Єдина Україна" і "Наша Україна" розглядалася цілком серйозно. Але тодішня невдача чи то вчинила гнітючий вплив на лідерів фракції, чи то змусила їх забути про аксіоматичне твердження "Політика – мистецтво можливого".

Замість спроб знайти союзників у центристському середовищі, "нашоукраїнці" роблять ставку на нечисленних радикальних союзників, тим самим розхитуючи і підвалини власного парламентського утворення.

На жаль, на озброєння найбільшої парламентської фракції узята формула "демократії внутрішнього використання", немов солідаризуючись зі словами Леха Валенси "Для мене парламентська демократія – це мирна війна всіх проти всіх".

Хочу застерегти, що подібне однобічне тлумачення демократичних принципів може зіслужити погану службу, створивши фальшивий ореол непогрішності навколо тих, хто прагне словом і справою приватизувати право називатися демократом.

Англійці говорять, що демократія – це процедура. І ця процедура, на моє глибоке переконання, має на увазі підпорядкування інтересів меншості – більшості, а не постійні спекуляції на власній прихильності демократичним цінностям і принципам.

Нехтуючи чужими позиціями і переконаннями, частина депутатського корпусу прагне законсервувати ситуацію "до кращих часів", забуваючи, що усі без винятку партії і блоки, які перемогли на парламентських виборах, йшли до перемоги з написаними на їхніх прапорах гаслами реформування системи влади.

Але коли президент вирішив піти на реформування Конституції, деякі політичні сили вирішили здати назад, почекати, так сказати, "свого" президента. Подібна позиція нагадує мені логіку румунських дипломатів у ході переговорів про долю острова Зміїний: якщо острів український – то це скеля, якщо румунський – то повноцінний острів.

Досвід проведення перетворень у суспільстві за роки незалежності свідчить: здійснити їх протягом місяця-двох неможливо. Це, повторю, було очевидно й у ході виборчої кампанії: політичні сили не йшли на вибори з відверто популістськими гаслами, скоріше навпаки – пропонували системні перетворення.

Демократичні зміни в суспільстві, так само як і подальші перетворення в економіці – потрібні, але настав час відмовитися від шапкозакидацьких настроїв і прагнень зробити їх у тактиці стрімкої кавалерійської атаки.

Я упевнений, що після президентських виборів 2004 рік життя не закінчується, тому нам усім знадобиться уміння прислухатися до порад один одного. Чому ж, у такому випадку, не зробити хоча б перші кроки до зближення вже сьогодні? Не поступаючись принципами, можна вести нормальний, зважений діалог на благо всього суспільства, а не окремих політиків.

Відповіді

  • 2004.02.26 | Максим’як

    присутність у рядах "Нашої України" лідера президентськ.рейтингу

    > Зазначу, що присутність у рядах "Нашої України" лідера президентського рейтингу

    Класний зворот. Треба розуміти, що він хотів сказати: "Майбутнього президента"
    > Використовуючи тезу про нелегітимність голосування як останній аргумент, вони раз за разом позбавляють себе можливості стати повноправними учасниками внутрішньопарламентського діалогу.

    Бояться, що Ющенко все відмінить, як стане президентом. А слово "повноправний" я не можу читати без усмішки. :)
    > Прагнучи заручитися беззастережною підтримкою фракції БЮТ, що часом складно пояснити інакше, ніж симпатіями до її лідера Юлії Тимошенко, "Наша Україна" втрачає цілком очевидні перспективи досягти компромісів з парламентською більшістю.

    Із слів Задорожного відчувається, що "золота акція" зараз у БЮТ.
    > Я упевнений, що після президентських виборів 2004 рік життя не закінчується

    Як для кого... Здорожний намагається себе у цьому переконати: "Кучма жив, Кучма живе і Кучма буде жити" :)
  • 2004.02.26 | S@nya

    Re: Чергова пастка.

    Чергова пастка. На цей раз для шукача компромісів Ющенка.
    Розсварити опозицію, відколоти СПУ з допомогою реформи, а БЮТ - за допомогою ось таких вже нікому не портірбних "начебто готовностей до діалогу". Ось їх мета.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.26 | DevRand

      цілком можливо (-)

  • 2004.02.26 | Ukropithecus (robustus)

    Буксує чи ні, мені не зрозуміло

    але, як здається, більшість пропонує Ющенку щось типу такого - НУ підтримує реформу, а більшість підтримає Ющенка на президентських виборах.

    > Зазначу, що присутність у рядах "Нашої України" лідера президентського рейтингу жодного разу не підштовхнула її членів до ведення переговорів про майбутні альянси поза рамками опозиційної "трійки".

    > На жаль, моїм колегам часом буває складно зрозуміти прописні для демократичного політика істини. Світовий досвід підказує, що радикалізм не може привести до широкої підтримки. Прагнучи заручитися беззастережною підтримкою фракції БЮТ, що часом складно пояснити інакше, ніж симпатіями до її лідера Юлії Тимошенко, "Наша Україна" втрачає цілком очевидні перспективи досягти компромісів з парламентською більшістю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.26 | Максим’як

      Re: Про підтримку вийшов хороший жарт. Правда безглуздий.

      Ukropithecus (robustus) пише:
      > але, як здається, більшість пропонує Ющенку щось типу такого - НУ підтримує реформу, а більшість підтримає Ющенка на президентських виборах.
      >

      Ви зрозуміли зміст того, що написали? :)

      Якої якості президентом Ющенко буде, якщо підтримає реформу? Для чого йому підтримка більшості на президентських виборах? Він же не Мороз,щоб себе ганьбити перед всім світом і відмовлятися від своїх слів про нелегітимність голосування 24 грудня.

      Ющенко може піти на переговори з більшістю тільки тоді, коли ВОНА ВІДМОВИТЬСЯ ВІД РЕФОРМИ.
    • 2004.02.26 | Shooter

      Вам брати Грімм часом не брати? ;)

      Ukropithecus (robustus) пише:
      > але, як здається, більшість пропонує Ющенку щось типу такого - НУ підтримує реформу, а більшість підтримає Ющенка на президентських виборах.

      Це чи ненайфантастичніша версія яку довелось чути за останній рік - що Мудведчук і Янукович підтримають на виборах Ющенка.

      Проблема, як на мене, може бути зовсім в іншому - рехворма не може задовільнити всіх бандюків, оскільки всі бандюки рехворму бачать виключно як засіб покращити свої власні позиції, (причому, роблять це з прицілом на 2006 рік), що частенько вступає в відверте протиріччя з інтересами інших бандюків. Тому, виглядає, 300 голосів далеко не є гарантованими. І щоб рехворма мала хоч якийсь шанс на проходження, потрібно домовлятися з НУ. А з НУ можна домовилятися ВИКЛЮЧНО про перехід повноважень до нового парламенту, обраного в 2006 році. Що, в принципі, і може бути предметом компромісу, запропонованого Банковою.

      Ну і ще одне. Захід показав однозначно (причому всі), що відверте фальшування виборів-2004 бандюкам і Кучмі так просто не пройде.

      Ось і починаються крутитися навіть "найкрутіші" кучмонавти типу вірного кучминого бровка Задорожнього.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.27 | Ukropithecus (robustus)

        Я розумію, що для НУ компромісів не існує

        бо тоталітарна свідомість виключає компроміс. Проблема для більшості полягає в тому, що їм треба буде сплатити високу ціну за реформу, наприклад у вигляді морозівського пропорційного закону. Проте, може статися і таке, що НУ заплатить ціну ще більшу, пройде і реформа і Ющенко пролетить на президентських виборах. Тому я і не виключаю запропонованого варіанту, хоча він може здаватися дещо фантастичним.
    • 2004.03.01 | Ukropithecus (robustus)

      Схоже, що я не врахував одну обставину

      а саме те, що домовлятися з НУ про реформу нема ніякого сенсу, бо НУ в останній момент здійснить кидок. Це вже очевидно, бо Гавриш сказав, що завтра проголосують пропорційний закон, отже, фактично головна перепона на шляху реформи усувається.
  • 2004.02.26 | Shooter

    І стаття в тему

    «Вышка» для Медведчука
    Виктор Шлинчак, «Главред»

    Чтобы выбрать дорогу, нужно знать, куда хочешь попасть, утверждал кролик Керрола. Кажется, наконец-то становится понятным, зачем Виктор Медведчук два года просидел в Администрации Президента, портя собственный имидж и, как госслужащий, теряя в деньгах…


    Главный антикризисный менеджер главного государственного офиса в ближайшее время, судя по всему, будет добиваться отставки того правительства, что на Грушевского. Виктор Медведчук, длительное время не отвечавший на вопросы, поставленные в лоб: «В каких раскладах он видит себя?», как говорят боксеры, «раскрылся». Планируется, что после удачного проведения политреформы, Виктор Владимирович пересядет в парламентское кресло, освобожденное на днях новым главой ЦИК Сергеем Киваловым. Зачем? Чтобы руководить правительством!..

    Ритуальные танцы
    Главная интрига, как обычно, на днях была вложена в уста Леонида Кучмы. На последней (по времени, а не факту) пресс-конференции Президент заявил, что Виктор Янукович останется премьером, «если не произойдет каких-то катаклизмов». Первую часть ответа можно запросто пропустить мимо ушей. Поскольку уже не одному премьеру сначала была обещана его «неприкасаемость», а потом начиналась операция «секир-башка».

    А вот насчет катаклизмов, нужно бы поразмыслить. О каких таких катаклизмах идет речь? Что это – социальные взрывы или взрывы реальные? Или то, что предсказывал вице-спикер Александр Зинченко в последнем интервью «Галицким контрактам»? Напомним: «Те, кто собирается принять участие в кампании, должны быть готовыми к тому, что их ожидает, образно говоря, очередная «Тузла», - говорит Зинченко. - То есть, появятся новые факторы, новые раздражители, которые на протяжении выборов сильно изменят правила игры».

    Зачем Медведчуку отставка правительства?
    Вопрос на самом деле не такой уж интересный для представителей «донецких». Понятно, что президентский рейтинг Януковича во многом удерживается за счет места сидения потенциального кандидата в президенты. Даже в случае неудачного старта на президентской кампании, но при удачном проведении политреформы, Янукович рассчитывает остаться у руля Кабмина до 2006 года, то есть, до избрания нового парламента.

    Именно эта норма записана в новых положениях Конституции, которые вступят в силу через четыре месяца после проведения политреформы (в июле-августе). И именно в этом видели свой интерес большинство представителей донецкого региона. О таких намерениях также свидетельствуют недавние высказывания Януковича.

    Однако для Виктора Медведчука такой сценарий развития событий является заведомо неприемлемым, поскольку личное влияние Виктора Владимировича на «процессы» сводится к нулю. Автор и идейный наставник политреформы столько времени, сил и энергии потративший на переформатирование центров влияния (на обрезание полномочий Президента, которым может стать Ющенко, на усиление роли премьера и парламента) вряд ли согласится с отведенной ему ролью стороннего наблюдателя. И вряд ли Медведчук будет спокойно наблюдать, как президентские полномочия медленно перетекают премьер-министру Януковичу.

    Поэтому отставка Януковича для Медведчука является если не вопросом жизни-смерти, то, по крайней мере, самым принципиальным.

    Задача, поставленная на «сжигание» Януковича, выполняется в лучших технологических традициях. Вначале эсдеки сами специально начали вести разговоры о нынешнем премьере как о «кандидате от власти» (вспомним, например, высказывания Леонида Кравчука).

    Дальнейший ход тоже можно спрогнозировать. Следует ожидать, что при внешней публичной (якобы искренней) поддержке, на Виктора Федоровича будет оказываться давление и вестись (поощряться) планомерная работа по его дискредитации. Обострение отношений скорее всего намечено на май месяц.

    Самый примитивный способ объяснения ухода «единого кандидата от большинства» с должности премьера – заявить, например, о «демократических» подходах к ведению президентской кампании. О честной игре. О честной власти. О принципиальном Президенте Кучме, не вмешивающемся в кампанию («Хай змагаються, хлопці»). Запад будет просто аплодировать таким изощрениям. Может, даже поверит в «не использование админресурса и должностей».

    А тем временем…
    Даже гадать не следует, кого будет пропихивать Виктор Медведчук в премьерское кресло. Это будет лояльная к СДПУ(о) или чисто «техническая» фигура, которой предоставится шанс премьерствовать до 2006 года. «Счастливчиком» может оказаться как министр транспорта Кирпа, так и министр обороны Марчук.

    Таким образом, Виктор Медведчук получит шанс продемонстрировать «высший пилотаж», устранив главных конкурентов (то есть «донецких») из правительства, параллельно «подвесив» следующего президента (кем бы он ни был).

    …А пока Медведчук идет в парламент
    По информации, которой располагает «Главред», уже состоялся разговор Виктора Медведчука с Сергеем Киваловым относительно одесского округа, который должен освободиться. Правда, руководитель ЦИК еще не подал официального заявления о снятии депутатских полномочий. И есть основания предполагать, что он максимально будет «тянуть» с этой процедурой. Затем Центризбирком назначит дату выборов по 136 округу (август-сентябрь). А там уже и президентские выборы не за горами. Медведчук спокойно уходит в парламент, параллельно создавая «проправительственное» большинство под своего протеже. И уже из парламента проводя знаменитые «антикризисные действия», направленные можно догадаться против кого.

    Хеппи энд?
    Леониду Кучме в этих раскладах места нет.

    Но…
    Все ли гладко как по маслу? На первый взгляд выглядит именно так. Однако в некоторых донецких штабах уже идет серьезная работа, чтобы удержать в руках то, что они схватили и вкус чего попробовали. Вариантов всего три:
    · идти и падать в ноги Президенту, дабы тот указывающим перстом «не допустил…»;
    · договариваться с оппозицией о поддержке премьера, если будет поднят вопрос о его отставке;
    · проигнорировать политреформу.

    В зависимости от того, что выберут «донецкие», решится и вопрос об их весе в будущем.

    Каких союзников имеет Виктор Медведчук? Если играть «в темную», многих. Если же карта за картой будет раскрываться, кроме фракции СДПУ(о) в парламенте и десятков два примкнувших депутатов, ему опереться будет не на кого. Что нужно придумать? Правильно, очередной кризис. Как там, кстати, погода на Тузле?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.26 | Shooter

      І така коротенька есенція

      Мудвудчук попав в пастку на ім'я Янукович. Протиставляючи Януковича Ющенку, він його "вивів" на фінішну пряму, де приз - ось-ось.

      Себто якщо рехворма пройде, Янукович залишиться ПМ-ом, а Ющенко стане президентом, після чого Мудведчук стане "третім зайвим".

      Якщо рехворма не пройде, то президентом стане або Ющенко ("смертельно" для Мудведчука), або Янукович (теж нічого доброго).

      І логічно припустити, що данєцкі пов'язуватимуть свою підтримку реХВормі, і причому однозначно, з Януковичом-прем'єром до 2006.

      От абрєзано-кієвскія братва(пєром бровка Задорожнього) і подає маячки...
  • 2004.02.29 | Shooter

    Усе цікавішає:

    Як і передбачалось, після успішної реХВорми Мудведчук хоче випхати Януковича в "символічні президенти". Натомість, ПМ-ом (з великими владними повноваженнями) може стати...тов. Мудведчук.




    Кравчук: Януковича – в президенти, а Медведчука, Тігіпка чи Кінаха – в прем`єри
    www.ПРАВДА.com.ua,

    Лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук вважає, що в разі проведення політреформи якості для того, щоб посісти посаду прем'єр-міністра, мають Сергій Тігіпко, Анатолій Кінах та Віктор Медведчук.

    Про це Кравчук заявив у ефірі каналу "Тоніс".

    На питання, хто, виходячи з внутрішніх розкладів у парламенті, міг би бути серед кандидатів на прем'єра, Кравчук сказав: "Я можу назвати Тігіпко, можу назвати Кінаха, можу назвати Віктора Медведчука".

    Кравчук окремо зупинився на характеристиці Медведчука: "Він справді в бізнесових структурах працював. Зараз був віце-спікером, першим віце-спікером, глава адміністрації – при таких повноваженнях, скажімо, які він виконує, він безпосередньо займається і проблемами виконавської влади, тобто, я не думаю, що це буде проблема".

    Загалом, на думку Кравчука, не буде проблеми знайти кандидатуру на посаду прем'єра – "проблема буде в тому, як її затвердити".

    Говорячи про кандидата на посаду президента, Кравчук знову назвав найбільш оптимальним Віктора Януковича.

    "Я подивився на тих людей, які зараз на поверхні, скажімо, політичного життя і яких часто називають, що, мовляв, можуть бути кандидатами на пост президента. Моя думка і сьогодні полягає в тому, що реальні шанси є у Януковича", - сказав Кравчук.

    На питання, якщо президентом стає Янукович, наскільки реальне прем’єрство Медведчука, Кравчук сказав: "Такого сценарію ніхто передбачити не може, і я навіть не хочу зараз про це говорити в деталях. Реально все буде залежати вже від президента і Верховної Ради. Тобто, президент, якщо домовиться з більшістю – то це реально, не домовиться – це нереально".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.01 | Михайло Свистович

      Re: Усе цікавішає:

      Shooter пише:
      > Як і передбачалось, після успішної реХВорми Мудведчук хоче випхати Януковича в "символічні президенти". Натомість, ПМ-ом (з великими владними повноваженнями) може стати...тов. Мудведчук.

      Це нереально.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.01 | Shooter

        Re: Усе цікавішає:

        Михайло Свистович пише:
        > Shooter пише:
        > > Як і передбачалось, після успішної реХВорми Мудведчук хоче випхати Януковича в "символічні президенти". Натомість, ПМ-ом (з великими владними повноваженнями) може стати...тов. Мудведчук.
        >
        > Це нереально.

        :) Ладно, тов. Кирпа. ;)

        Проте суть тут: Януковича (данєцких) в разі успішної рехворми хочуть (шляхом президенства, та ще й під великим питанням) позбавити владних повноважень.

        Що, в принципі, відчутно підвищує шанси на непроходження реХВорми.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.02 | Михайло Свистович

          Re: Усе цікавішає:

          Shooter пише:
          >
          > Що, в принципі, відчутно підвищує шанси на непроходження реХВорми.

          Вже досить тривалий час купа людей, і Ви серед них, пророкують непроходження рехворми через протиріччя між олігархами. А вона все просувається і просувається.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.02 | Shooter

            Re: Усе цікавішає:

            Михайло Свистович пише:
            > Shooter пише:
            > >
            > > Що, в принципі, відчутно підвищує шанси на непроходження реХВорми.
            >
            > Вже досить тривалий час купа людей, і Ви серед них, пророкують непроходження рехворми через протиріччя між олігархами. А вона все просувається і просувається.

            Я ставлю певні крайові умови. :)
            Себто, при певних (інших) умовах я не виключаю проходження реХВорми в чисто бандюківському варіанті (головна, бай зе вей, - згода СПУ на передачу повноважент урядові вже в цьому році). Проте я сильно сумніваюсь, що Янукович після цього погодиться балотуватися на президента, ризикуючи при цьому втратити владу (уряд). Себто пост президента для Юща у цьому випадку є 100% гарантований (якщо не буде якогось відвертого "форс-мажору")

            Мені більше цікаво: як в цьому випадку будуть діяти абрєзані. Бо пара "Ющ - президент, Янукович - ПМ" для них явно "сильно проблематична".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.03.02 | Михайло Свистович

              Re: Усе цікавішає:

              Shooter пише:
              >
              > Мені більше цікаво: як в цьому випадку будуть діяти абрєзані. Бо пара "Ющ - президент, Янукович - ПМ" для них явно "сильно проблематична".

              А от мені це нецікаво. Мене якось не хвилює, як переживуть це обрізані. А от як переживе Україна бандюка-прем"єра, хвилює і дуже.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.03.02 | Shooter

                Re: Усе цікавішає:

                Михайло Свистович пише:
                > Shooter пише:
                > >
                > > Мені більше цікаво: як в цьому випадку будуть діяти абрєзані. Бо пара "Ющ - президент, Янукович - ПМ" для них явно "сильно проблематична".
                >
                > А от мені це нецікаво. Мене якось не хвилює, як переживуть це обрізані. А от як переживе Україна бандюка-прем"єра, хвилює і дуже.

                Краще президент Ющ і бандюк-ПМ, чим президент-бандюк і ПМ-бандюк.

                В разі проходження реХВорми бандюка-ПМ не уникнути. Відсотків на 90%.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.03.02 | Михайло Свистович

                  Re: Усе цікавішає:

                  Shooter пише:
                  >
                  > Краще президент Ющ і бандюк-ПМ, чим президент-бандюк і ПМ-бандюк.

                  Не маю що заперечити :)

                  >
                  > В разі проходження реХВорми бандюка-ПМ не уникнути. Відсотків на 90%.

                  Можна уникнути. Якщо працювати з народом, а не в парламенті дебоширити та в інтернеті піаритись.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.03.03 | Zy

                    Re: Усе цікавішає:

                    Пояснить, будь ласка, про що йдеться - "...не в парламенті дебоширити" ?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                      Re: Не скакати по столах, не ламати систему "Рада",

                      не обливатися водою, не кидатися квітами та паперами, не одягати презервативи на мікрофони.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2004.03.03 | Zy

                        Re: Не скакати по столах, не ламати систему "Рада",

                        Дійсно, такий "жах", така "ганьба"..., як кажуть не дуже добрі виховательки у дитячому садку: "Сидить тихо, щоб було чутно, як муха летить" (або щось розумове подібне)
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                          Re: Не скакати по столах, не ламати систему "Рада",

                          Zy пише:
                          > Дійсно, такий "жах", така "ганьба"..., як кажуть не дуже добрі виховательки у дитячому садку: "Сидить тихо, щоб було чутно, як муха летить" (або щось розумове подібне)

                          А ще так каже більшість народу, в т.ч. й ті, хто голосував за опозицію. А результат скакання - нуль. А з народом працювати не хоче ніхто. По столах скакати легше. От і доскакались до реформи.
                  • 2004.03.03 | Shooter

                    Re: Усе цікавішає:

                    Михайло Свистович пише:
                    > Shooter пише:
                    > >
                    > > Краще президент Ющ і бандюк-ПМ, чим президент-бандюк і ПМ-бандюк.
                    >
                    > Не маю що заперечити :)

                    Радий. :)

                    > > В разі проходження реХВорми бандюка-ПМ не уникнути. Відсотків на 90%.
                    >
                    > Можна уникнути. Якщо працювати з народом, а не в парламенті дебоширити та в інтернеті піаритись.

                    Розкажіть - як, Михайле. Як працею з народом сьогодні можна змінити розклад сил в парламенті.

                    Я Вам навіть більше скажу: якщо в разі ризику відставки уряду Януковича в травні (вважаєм, що реХВорма пройшла) НУ його підтримає - я повністю розумітиму і підтримуватиму їх цей крок.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                      Re: Усе цікавішає:

                      Shooter пише:
                      >
                      > Розкажіть - як, Михайле. Як працею з народом сьогодні можна змінити розклад сил в парламенті.

                      Працею з народом можна завоювати його довіру та підняти народ на протести, якими тиснути на парламентарів. У совкові часи ми, не маючи жодного парламентаря у ВР, добивалися значних успіхів. А коли з"явилися там наші - то ще більших. Причому тоді парламентарі голосували всупереч свому бажанню, а тут багато хто проти реформи, але голосують за. Підперти б їх народом - такого б не було.

                      >
                      > Я Вам навіть більше скажу: якщо в разі ризику відставки уряду Януковича в травні (вважаєм, що реХВорма пройшла) НУ його підтримає - я повністю розумітиму і підтримуватиму їх цей крок.

                      А я - ні. І більшість виборців НУ також ні.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2004.03.03 | Shooter

                        Re: Усе цікавішає:

                        Михайло Свистович пише:
                        > Shooter пише:
                        > >
                        > > Розкажіть - як, Михайле. Як працею з народом сьогодні можна змінити розклад сил в парламенті.
                        >
                        > Працею з народом можна завоювати його довіру та підняти народ на протести, якими тиснути на парламентарів. У совкові часи ми, не маючи жодного парламентаря у ВР, добивалися значних успіхів. А коли з"явилися там наші - то ще більших. Причому тоді парламентарі голосували всупереч свому бажанню, а тут багато хто проти реформи, але голосують за. Підперти б їх народом - такого б не було.

                        Cлова і наміри - благородні, проте нездійснені (саме сьогодні в питанні реХВорми). Доречі, нагадаю Вам одну Вашу недавню помилку про те, що щодо голосування 24 січня потрібно було "бити" лише в одну точку - в народу забрали право вибирати президента. Цього "цапа" забрали - і антиреХВормні цілі (для "простого виборця") зішли на пси. Так само я не бачу реальної перспективи яким чином "вулиця" може "ліквідувати" сьогоднішню більшість. Трохи більше є шансів щодо впливу на проходження реХВорми, проте і тут вони - незначні.

                        > > Я Вам навіть більше скажу: якщо в разі ризику відставки уряду Януковича в травні (вважаєм, що реХВорма пройшла) НУ його підтримає - я повністю розумітиму і підтримуватиму їх цей крок.
                        >
                        > А я - ні. І більшість виборців НУ також ні.

                        Ну то восени отримаємо те, проти чого Ви заперечували в своєму попередньому постингу: бандюка-ПМа і бандюка (Януковича) Президента (останнє, правда, "не гарантоване" :().
                        Бо якщо Янукович піде у відставку в травні, на його місце прийде інший бандюк, а Янукович, як владний кандидат з найвищим рейтингом, подасться балотуватися в президенти.
                        Якщо ж Янукович у відставку в травні не піде, то балотуватися на президента (95%) він не буде, що значно полегшує завдання для Ющенка восени на президентських виборах.
                        Реал політік, так би мовити.

                        І ще. Як Ви думаєте - якби навесні-2002 Ющенко вступив в коаліцію з Єдою (причому, в ПМ-и би не йшов, проте сильний вплив на уряд би мав), а сьогодні, де-факто, був би безальтернативним кандидатом на президента (причому, реХВорму би ніхто не проводив) - чи підтримали би його абсолютна більшість виборців НУ з березня-2002?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                          Re: Усе цікавішає:

                          Shooter пише:
                          >
                          > Cлова і наміри - благородні, проте нездійснені (саме сьогодні в питанні реХВорми).

                          Здійсненні. Тільки треба щось робити не лише в інтернеті.

                          >
                          > Доречі, нагадаю Вам одну Вашу недавню помилку про те, що щодо голосування 24 січня потрібно було "бити" лише в одну точку - в народу забрали право вибирати президента. Цього "цапа" забрали - і антиреХВормні цілі (для "простого виборця") зішли на пси.

                          Я писав трошки не так. Це йшлося про роботу з наролдом про цю точку. На пси нічого не зійшло. З"явилася нова точка: право повернули, але повноваження президента обрізали. Народу це теж не подобається.

                          >
                          > Так само я не бачу реальної перспективи яким чином "вулиця" може "ліквідувати" сьогоднішню більшість. Трохи більше є шансів щодо впливу на проходження реХВорми, проте і тут вони - незначні.

                          Я і мав на увазі вплив на проходження рехворми.

                          >
                          > Ну то восени отримаємо те, проти чого Ви заперечували в своєму попередньому постингу: бандюка-ПМа і бандюка (Януковича) Президента (останнє, правда, "не гарантоване" :().

                          Підтримка НУ Януковича наблизить бандюка-ПМа і бандюка (Януковича) президента.

                          > Бо якщо Янукович піде у відставку в травні, на його місце прийде інший бандюк, а Янукович, як владний кандидат з найвищим рейтингом, подасться балотуватися в президенти.

                          Він і так піде з великою долею імовірності.

                          > Якщо ж Янукович у відставку в травні не піде, то балотуватися на президента (95%) він не буде

                          Сумніваюсь.

                          > Реал політік, так би мовити.

                          Це не реал політик. Це - гадань на кавовий гущ політик.

                          >
                          > І ще. Як Ви думаєте - якби навесні-2002 Ющенко вступив в коаліцію з Єдою (причому, в ПМ-и би не йшов, проте сильний вплив на уряд би мав), а сьогодні, де-факто, був би безальтернативним кандидатом на президента (причому, реХВорму би ніхто не проводив) - чи підтримали би його абсолютна більшість виборців НУ з березня-2002?

                          Ні, не підтримали би. Бо не мав би він сильного впливу на уряд. Не для того бандюки створювали б цю коаліцію.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2004.03.03 | Shooter

                            Re: Усе цікавішає:

                            Михайло Свистович пише:
                            > Shooter пише:
                            > >
                            > > Cлова і наміри - благородні, проте нездійснені (саме сьогодні в питанні реХВорми).
                            >
                            > Здійсненні. Тільки треба щось робити не лише в інтернеті.

                            Як здійсните - розповісте. ;)

                            > > Ну то восени отримаємо те, проти чого Ви заперечували в своєму попередньому постингу: бандюка-ПМа і бандюка (Януковича) Президента (останнє, правда, "не гарантоване" :().
                            > Підтримка НУ Януковича наблизить бандюка-ПМа і бандюка (Януковича) президента.
                            > > Бо якщо Янукович піде у відставку в травні, на його місце прийде інший бандюк, а Янукович, як владний кандидат з найвищим рейтингом, подасться балотуватися в президенти.
                            > Він і так піде з великою долею імовірності.

                            :)
                            В разі проходження реформи - зачєм то йому? Він хоче корита, а не "маловладного" місця. Про що він вже й публічно заявляв: в разі проходження реХВорми він себе бачить ПМ-ом до 2006 року.

                            > > Якщо ж Янукович у відставку в травні не піде, то балотуватися на президента (95%) він не буде
                            >
                            > Сумніваюсь.

                            :) Побачите.

                            > > І ще. Як Ви думаєте - якби навесні-2002 Ющенко вступив в коаліцію з Єдою (причому, в ПМ-и би не йшов, проте сильний вплив на уряд би мав), а сьогодні, де-факто, був би безальтернативним кандидатом на президента (причому, реХВорму би ніхто не проводив) - чи підтримали би його абсолютна більшість виборців НУ з березня-2002?
                            >
                            > Ні, не підтримали би. Бо не мав би він сильного впливу на уряд. Не для того бандюки створювали б цю коаліцію.

                            Він би мав ДУЖЕ сильний вплив на уряд, маючи 120-130-150 членну фракцію в більшости (і, ймовірно, Мудведчука в опозиції). Так, для цього би довелося 2 роки "дружити з Кучмою". Проте, погодьтеся, це не найгірша ціна за усунення загрози 10-20 років бандитського панування латиноамериканського гатунку.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                              Re: Усе цікавішає:

                              Shooter пише:
                              >
                              > В разі проходження реформи - зачєм то йому?

                              Спитпйте у нього, якщо не розумієте. Я вже стомився пояснювати, що, на відміну від опозиції, бандюки здатні до згуртування в критичний момент і на певні жертви.

                              >
                              > :) Побачите.

                              Побачимо.

                              >
                              > Він би мав ДУЖЕ сильний вплив на уряд, маючи 120-130-150 членну фракцію в більшости (і, ймовірно, Мудведчука в опозиції). Так, для цього би довелося 2 роки "дружити з Кучмою".

                              Не робіть із Кучми ідіота.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2004.03.03 | Shooter

                                Re: Усе цікавішає:

                                Михайло Свистович пише:
                                > Shooter пише:
                                > >
                                > > В разі проходження реформи - зачєм то йому?
                                >
                                > Спитпйте у нього, якщо не розумієте. Я вже стомився пояснювати, що, на відміну від опозиції, бандюки здатні до згуртування в критичний момент і на певні жертви.

                                Хе-хе :D Не смішіть про "жертви". Для Януковича варіант він ПМ - ЮЩ президент є приємливішим, ніж він Президент - ставленик абрєзаних - ПМ. Особливо в світлі виборів-2006.

                                І, доречі, Янукович вже про це публічно говорив: в разі проходження реХВорми він планує/хоче очолювати уряд до наступних парламентських виборів. А не йти на вибори, де його перемога є далеко не гарантованою.

                                > > Він би мав ДУЖЕ сильний вплив на уряд, маючи 120-130-150 членну фракцію в більшости (і, ймовірно, Мудведчука в опозиції). Так, для цього би довелося 2 роки "дружити з Кучмою".
                                >
                                > Не робіть із Кучми ідіота.

                                Я не роблю. Ідіотизмом було бажання позбавити його влади, не маючи на то жодних важелів.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                                  Re: Усе цікавішає:

                                  Shooter пише:
                                  >
                                  > Хе-хе :D Не смішіть про "жертви". Для Януковича варіант він ПМ - ЮЩ президент є приємливішим, ніж він Президент - ставленик абрєзаних - ПМ. Особливо в світлі виборів-2006.

                                  Це він Вам особисто сказав?

                                  >
                                  > І, доречі, Янукович вже про це публічно говорив: в разі проходження реХВорми він планує/хоче очолювати уряд до наступних парламентських виборів. А не йти на вибори, де його перемога є далеко не гарантованою.

                                  Мало що він планує. Один указ Папіка, і буде він планувати за порогом Кабміну

                                  >
                                  > Я не роблю. Ідіотизмом було бажання позбавити його влади, не маючи на то жодних важелів.

                                  Важелі завжди є. Народ. Тільки треба щось робити, а не лежати на канапі та малювати схеми, за якими потім в лазнях домовлятися. Так легше, звичайно, але так гірше.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2004.03.03 | Shooter

                                    Re: Усе цікавішає:

                                    Михайло Свистович пише:
                                    > Shooter пише:

                                    > > І, доречі, Янукович вже про це публічно говорив: в разі проходження реХВорми він планує/хоче очолювати уряд до наступних парламентських виборів. А не йти на вибори, де його перемога є далеко не гарантованою.
                                    >
                                    > Мало що він планує. Один указ Папіка, і буде він планувати за порогом Кабміну

                                    І що він втрачає? нічогісінько. Бо президентські вибори виграє або Ющ, або він, що дозволить без напрягів сформувати вже восени "неабрєзану" більшість - НУ+БЮТ+РУ+СПУ+бандюківське болото. Крім того, флер "опозиційности" (Янукович пішов "проти" папіка!!!!) - не так вже і зле для успіху для виборів восени.
                                    Крім того, Папік нікуди не буде "указувати" - без данєцкіх "бандюкобільшість" є нездатна (нагадую - 230 осіб згруба). Натомість, може виникнути і інша.
                                    Ніхто нікого до виборів-2004 (до реХВорми - 100%) не буде чіпати. І папік після реХВорми вже буде лише символом. Котрий не зачіпатимуть, проте і особливої уваги звертати не будуть.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                                      Re: Усе цікавішає:

                                      Shooter пише:
                                      >
                                      > І що він втрачає? нічогісінько. Бо президентські вибори виграє або Ющ, або він, що дозволить без напрягів сформувати вже восени "неабрєзану" більшість - НУ+БЮТ+РУ+СПУ+бандюківське болото. Крім того, флер "опозиційности" (Янукович пішов "проти" папіка!!!!) - не так вже і зле для успіху для виборів восени.

                                      Повторюю, я не займаюся гаданням на кавовій гущі і влізанням в голови інших. Я прихильник таких власних дій, коли б все залежало від нас, а не від якихось розкладів, про які ми можемо лише гадати.
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2004.03.03 | Shooter

                                        Re: Усе цікавішає:

                                        Михайло Свистович пише:
                                        > Shooter пише:
                                        > >
                                        > > І що він втрачає? нічогісінько. Бо президентські вибори виграє або Ющ, або він, що дозволить без напрягів сформувати вже восени "неабрєзану" більшість - НУ+БЮТ+РУ+СПУ+бандюківське болото. Крім того, флер "опозиційности" (Янукович пішов "проти" папіка!!!!) - не так вже і зле для успіху для виборів восени.
                                        >
                                        > Повторюю, я не займаюся гаданням на кавовій гущі і влізанням в голови інших. Я прихильник таких власних дій, коли б все залежало від нас, а не від якихось розкладів, про які ми можемо лише гадати.

                                        Це добре.
                                        Проте це іррелевантне до теми нашої суперечки "Янукович - ПМ чи кандидат в президенти".
                                        А все лише від нас, на жаль, не завжди залежить.
                                        Але то таке...Діяти (і в цьому я з Вами погоджуюсь) потрібно в будь-якому випадку.
  • 2004.03.01 | Олександр

    Невже почалося ? ;)

    Неважко було передбачити, що коли спроби нейтралізувати Ющенка не будуть мати успіху, то з ним спробують домовитися хоча б про ненапад не лише частина єдунів, а й "силовики", що є куди важливішим.

    Зараз, думаю, всім очевидно, що авантюра Медведчука-Симоненка-Мороза закінчилася провалом, причому більшим, ніж можна було сподіватися. :) Основною причиною мені видається їхня просто неймовірна недооцінка як внутрішньої опозиції, так і впливу Європи. Отже, варто було сподіватися на "сигнали" Ющенку.

    Першим я вважаю демарш генерала Кравченка: частина еліти СБУ показала, що однозначно Кучму підтримувати не буде. А лояльність МВС, армії та податкового відомства через їхню більшу відкритість ще менша...

    Другий - ось цей заклик доморощеного психіатра Задорожнього...

    Будемо чекати інших сигналів. Довзолю собі висловити припущення, що безкомпромісна стратегія, обрана Ющенком, вже дає свої плоди...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.02 | Максим’як

      Re: Якщо кагебіст буде кандидатом, то будуть підтримувати (-)

    • 2004.03.02 | Михайло Свистович

      Re: Невже почалося ? ;)

      Олександр пише:
      >
      > Зараз, думаю, всім очевидно, що авантюра Медведчука-Симоненка-Мороза закінчилася провалом

      Мені чомусь не очевидно.

      >
      > Першим я вважаю демарш генерала Кравченка: частина еліти СБУ показала, що однозначно Кучму підтримувати не буде.

      Сильно сумніваюсь щодо такого "глибокого" плану частини еліти, на вістрі якого нібито виступив Кравченко.

      >
      > А лояльність МВС, армії та податкового відомства через їхню більшу відкритість ще менша...

      Теж сильно сумніваюсь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.03 | Олександр

        Re: Невже почалося ? ;)

        Михайло Свистович пише:
        > Олександр пише:
        > >
        > > Зараз, думаю, всім очевидно, що авантюра Медведчука-Симоненка-Мороза закінчилася провалом
        > Мені чомусь не очевидно.
        Піврічну роботу кучманоїдів зірвано. Увагу Європи до українських неподобств привернуто. Опозицію конслодівано: Ющенко і Тимошенко тепер діють разом, а репутації Симоненка і Мороза мокрі - далі нікуди. ( Та й яка тепер опозиція - коміки і социки ? Пілся їхнього лизання з Кучмою... )

        Більше того, під "рехворму" закладено величезну юридичну міну...

        >Сильно сумніваюсь щодо такого "глибокого" плану частини еліти, на >вістрі якого нібито виступив Кравченко.
        А я сумніваюся в раптовому пробудженні совісті чи бажанні кар'єрної помсти з таким ризиком одинака-генерала СБУ з 40-річним стажем...

        >>А лояльність МВС, армії та податкового відомства через їхню більшу >>відкритість ще менша...
        > Теж сильно сумніваюсь.
        Згадайте Грузію. :) І врахуйте, що Шеварнадзе був там величиною і фігурою...

        А я думаю, що і до того не дійде. Навіщо СБУ, армії, міліції і податківцям вляпуватися у війну з власним народом ? Що вони з того матимуть ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.03 | Михайло Свистович

          Re: Невже почалося ? ;)

          Олександр пише:
          >
          > Піврічну роботу кучманоїдів зірвано.

          Чому зірвано? Рехворма уже провалена?

          >
          > А я сумніваюся в раптовому пробудженні совісті чи бажанні кар'єрної помсти з таким ризиком одинака-генерала СБУ з 40-річним стажем...

          Можуть бути й інші причини. Тут треба знати, а не гадати.

          >
          > Згадайте Грузію. :) І врахуйте, що Шеварнадзе був там величиною і фігурою...

          Згадав. І помітив маленьку різницю: там опозиція була значно більш структурована, організована, об"єднана, близька до народу, технологічна. А як вона починала? Вивчала досвід УБК, в т.ч. й негативний. А наша опозиція чомусь не прагне вивчати досвід Грузії, все кричить, що Україна - не Грузія.

          >
          > А я думаю, що і до того не дійде. Навіщо СБУ, армії, міліції і податківцям вляпуватися у війну з власним народом ? Що вони з того матимуть ?

          Це Ви у них запитайте. Під час УБК чомусь вляпалась, і зараз продовжує успішно воювати з народом та опозицією. І жодних питань у них при цьому не виникає.
    • 2004.03.03 | S@nya

      найбезкомпромісніша стратегія

      Олександр пише:
      > Будемо чекати інших сигналів. Довзолю собі висловити припущення, що безкомпромісна стратегія, обрана Ющенком, вже дає свої плоди...

      Угу, чекати сигналів - це найбезкомпромісніша стратегія.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.03 | Олександр

        Я ж не уточнював, що з тими сигналами робити при отриманні...

        Їхня наявність - вже ознака слабкості опонентів. :)
        Тому очевидно, що в жодному разі не можна піддаватися і йти на компроміси зараз...

        Ви, тезко, ліпше за своїм кумиром Морозом О.О. приглядайте. Ото вже зразок безкомпромісності, послідовності, честі та непримиренності ... на словах. А на ділі виконує будь-які бажання навіть не Кучми - кучминого лакея Медведчука... Добре, що цей діяч вже всейроз нашкодити не здатен.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.03 | S@nya

          черговий привід для розколу опозиції

          Олександр пише:
          > Їхня наявність - вже ознака слабкості опонентів. :)
          > Тому очевидно, що в жодному разі не можна піддаватися і йти на компроміси зараз...
          >

          Йти на компроміси не можна. Але ВАЮ не з тих, хто відмовляється від компромісів.
          Думаю, ці сигнали можить означати шо завгодно, але не слабкість опонентів. Скоріше, їх ціль - створити черговий привід для розколу опозиції.

          > Ви, тезко, ліпше за своїм кумиром Морозом О.О. приглядайте. Ото вже зразок безкомпромісності, послідовності, честі та непримиренності ... на словах. А на ділі виконує будь-які бажання навіть не Кучми - кучминого лакея Медведчука... Добре, що цей діяч вже всейроз нашкодити не здатен.

          Чиї бажання виконує Мороз казати важко. Моїм куміром він не є. Але й зрадником я його поки шо не вважаю. Скоріше впертим до дурості (бачите, я вже навіть на "дурість" погоджуюся:)
          Просто я переконаний, шо без СПУ опозиція приречена на поразку.
          А недоліків по горло не тільки в Мороза, але й у Юлі з Вітєй теж. Просто морозівські глюки чомусь сприймаються набагато більш агресивно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.03 | Михайло Свистович

            Re: ну не треба вже аж так згустяти фарби

            S@nya пише:
            >
            > Просто я переконаний, шо без СПУ опозиція приречена на поразку.

            І без Мороза, і навіть без Юлі опозиція на поразку все ж не приречена. Інша справа, що ймовірність перемоги зменшується. Але все ж залишається.


            > А недоліків по горло не тільки в Мороза, але й у Юлі з Вітєй теж. Просто морозівські глюки чомусь сприймаються набагато більш агресивно.

            Це точно. Не можуть йому пробачити його совкове минуле.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.03.03 | S@nya

              Re: ну не треба вже аж так згустяти фарби

              Михайло Свистович пише:
              > S@nya пише:
              > >
              > > Просто я переконаний, шо без СПУ опозиція приречена на поразку.
              >
              > І без Мороза, і навіть без Юлі опозиція на поразку все ж не приречена. Інша справа, що ймовірність перемоги зменшується. Але все ж залишається.
              >

              Згоден, шанси залишаться, але мізерні. Без СПУ опозицію буде легко представляти як "купку нацюків", Східні області майже повністю буде втрачено.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                Re: ну не треба вже аж так згустяти фарби

                S@nya пише:
                >
                > Згоден, шанси залишаться, але мізерні. Без СПУ опозицію буде легко представляти як "купку нацюків", Східні області майже повністю буде втрачено.

                Хай спробують це представити в Ірпені. А я подивлюсь і посміюсь. А чим Ірпінь відрізняється від решти Сходу? Та практично нічим.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.03.03 | S@nya

                  Re: ну не треба вже аж так згустяти фарби

                  Михайло Свистович пише:
                  > S@nya пише:
                  > >
                  > > Згоден, шанси залишаться, але мізерні. Без СПУ опозицію буде легко представляти як "купку нацюків", Східні області майже повністю буде втрачено.
                  >
                  > Хай спробують це представити в Ірпені. А я подивлюсь і посміюсь. А чим Ірпінь відрізняється від решти Сходу? Та практично нічим.

                  Ну не треба порівнювати Ірпінь, в якому ведеться постійна систематична робота з людьми із іншими східними регіонами, де такої роботи не ведеться майже взагалі. (приміром, в моєму рідному місті за останній рік можна було побачити лише 1 намет "НУ", який збирав підписи проти відміни виборів Президента, а це - обласний центр...)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.03.03 | Михайло Свистович

                    Re: ну не треба вже аж так згустяти фарби

                    S@nya пише:
                    >
                    > Ну не треба порівнювати Ірпінь, в якому ведеться постійна систематична робота з людьми із іншими східними регіонами, де такої роботи не ведеться майже взагалі.

                    Хто їм заважає її вести? Обставини непереборної сили?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.03.03 | S@nya

                      Re: ну не треба вже аж так згустяти фарби

                      Михайло Свистович пише:
                      > S@nya пише:
                      > >
                      > > Ну не треба порівнювати Ірпінь, в якому ведеться постійна систематична робота з людьми із іншими східними регіонами, де такої роботи не ведеться майже взагалі.
                      >
                      > Хто їм заважає її вести? Обставини непереборної сили?

                      Дик, в тому й проблема. Я б теж хотів почути відповідь на це питання.
          • 2004.03.03 | Олександр

            Re: черговий привід для розколу опозиції

            S@nya пише:
            >Йти на компроміси не можна. Але ВАЮ не з тих, хто відмовляється від >компромісів.
            Ющенко не з тих, хто відмовляється від компромісів - а під кучмину дудку танцює не він, а Мороз...

            >Думаю, ці сигнали можить означати шо завгодно, але не слабкість >опонентів. Скоріше, їх ціль - створити черговий привід для розколу >опозиції.
            Опозиція - це НУ і БЮТ. Їхній єдності гавкіт кучминого Бровка не загрожує ніяк, швидше навпаки. :) А СПУ і КПУ - то не опозиція. Хто не згоден - заперечте.

            >Чиї бажання виконує Мороз казати важко.
            А Ви подумайте. Загляніть в кучмин дебілізатор, замисліться, чому раптом Мороз став тамтешнім шавкам таким добрим...

            Китайці недаремно рекомендують остерігатися, коли тебе починає хвалити ворог.

            >Але й зрадником я його поки шо не вважаю.
            Типу "один раз - не п...рас" ? ;) Чорт з ним, звісно, з п...расом, але ж то навіть не один раз...

            >Скоріше впертим до дурості (бачите, я вже навіть на "дурість" >погоджуюся :)
            Я зовсім не вважаю Мороза дурним і впертим. Але справа зовсім не в означеннях. Справа - у доцільності співробітництва із цим персонажем. Я вважаю, що опозиція - не місце ні для дурних і впертих, ні для продажних. Ви ж, певно, чекаєте ще якоїсь капості, яку пан Мороз утне разом з кучманоїдами (як в анекдоті про шофера і ще один шанс)...
            :)

            >Просто я переконаний, шо без СПУ опозиція приречена на поразку.
            Згідно даних останніх опитувань, із 6% Мороза всього 2% готові підтримати Ющенка. Як на мене, це зовсім не критична величина.
            Питання: а що Мороз зробив за 2 роки, аби переконати своїх людей прислухатися до здорового глузду ? :)


            >А недоліків по горло не тільки в Мороза, але й у Юлі з Вітєй теж. >Просто морозівські глюки чомусь сприймаються набагато більш >агресивно.
            1) Ющенко і Тимошенко свої помилки виправляють і чомусь учаться, а Морозу хоч кілок на голові теши.
            2) Та й у Мороза не глюки - ГЛЮЧИЩА. Один антисемітський смердюх в "СВ" чого вартий...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".