МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опозиція повинна підтримувати конструктивні кроки влади

02/27/2004 | Мінор
Інакше вона поставить себе поза інтересами України.
Мені сподобалось, те, що Пинзеник вступився за ІСД у конфлікті довкола приватизації Гути Честонхової.
Водночас опозиція зобов"язана критикувати хибні кроки влади.
У такому разі опозиція ставить себе у завідомо виграшну ситуацію і отримує справді імідж патріотів України, а не маргіналів нацюг.

Панове, чи не здається вам, що Ющенко потребує повернення до своєї традиційної стратегії конструктивної опозиції?

http://www.razom.org.ua/viewnews/news/12233

>“Україна повинна використати всі можливі заходи впливу для захисту інтересів вітчизняних компаній, які беруть участь у міжнародних тендерах”, - зазначив голова партії “Реформи і Порядок”, народний депутат Віктор Пинзеник, коментуючи рішення польського уряду віддати перевагу у приватизації комбінату “Huta Czestochowa” неукраїнській компанії всупереч рекомендаціям тендерного комітету.

>“Я не знаю деталей польського законодавства, проте переконаний, що якщо українська компанія стає переможцем конкурсу за чітко визначеними критеріями, встановленими його організаторами, то жодні інші чинники не повинні впливати на прийняте рішення”, - зазначив Віктор Пинзеник.

>“Переможці будь-якого конкурсу мають визначатися за єдиними правилами для всіх. Для нас важливо, щоб і на українському, і на зовнішньому ринках була забезпечена прозорість правил гри”, - вважає народний депутат.

>За словами Пинзеника, “Наша Україна” відстоює позицію, згідно з якою “тендери на державні закупівлі в Україні мають вигравати ті, хто дає дешевшу і кращу продукцію, хто пропонує кращі економічні умови.” Аналогічні правила, на думку Віктора Пинзеника, повинні діяти, коли мова йде і про участь вітчизняних компаній в міжнародних акціях.

>“Ми проти дискримінації щодо учасників тендерів в Україні, і ми також за відповідне ставлення до українських компаній, що беруть участь у міжнародних конкурсах”, - зазначив народний депутат.

Відповіді

  • 2004.02.27 | Shooter

    "Проблемка" лише в тому, що сьогодні у внутрішній політиці

    ...влада (і бандюки) жодних конструктивних кроків не робить. А виключно кроки, спрямовані на самозбереження/консервування негативного для країни і вигідного для них стану.

    Тому якщо ціною неприйняття реХВорми стане, скажімо, відмова НУ голосувати за пропорційний виборчий закон - я тільки схвалю це рішення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.27 | Мінор

      "Проблемка" лише в голові, у світосприйнятті

      Shooter пише:
      > ...влада (і бандюки) жодних конструктивних кроків не робить. А виключно кроки, спрямовані на самозбереження/консервування негативного для країни і вигідного для них стану.

      17% зростання ВВП за 2003 рік неможливо проігнорувати. Це добре, це просто класно: створюються робочі місця, зменшуються податки, відроджується промисловість. Ющенко мав би всіляко підтримувати, а не критикувати це явище.

      Водночас недофінансування урядом витратної частини бюджету в умовах профіциту - це злочин. І про це потрібно відверто і відкрито говорити також.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.27 | Shooter

        Re: "Проблемка" лише в голові,

        Мінор пише:
        > Shooter пише:
        > > ...влада (і бандюки) жодних конструктивних кроків не робить. А виключно кроки, спрямовані на самозбереження/консервування негативного для країни і вигідного для них стану.
        >
        > 17% зростання ВВП за 2003 рік неможливо проігнорувати.

        ? Міноре, Ви числа не сплутали? 7% і 17%?

        >Це добре, це просто класно: створюються робочі місця, зменшуються податки, відроджується промисловість.

        :)))))

        Гм, гм...а потім дивуєшся, що КОПи 3% відсотки голосів набирають...

        Весь "ріст" є виключно екстенсивний. І пов'язаний з тим, що "від дна відбились". Крім того, Ви чомусь "забуваєте", що саме цей режим, ці люди вгробили відносно перспективну економіку, вгробили весь її існуючий на 1991 р high-tech з єдиною метою - побільше накрасти. І що коли Тимошенко була рипнулася реформувати вугільну промисловість (де дєрібаняться десятки мільйонів бюджетних коштів), то відразу опинилася в тюрязі.
        І що завдячуючи саме цим людям/режиму, Україні рочків ще 10 виходити на рівень 1991, в той час, як всі західній сусіди цей рівень вже давно пройшли.

        Доречі, не забудьте похвалити бандюків і персонально Януковича "за стрімке зростання мінімальної зарплати в 2004...

        >Ющенко мав би всіляко підтримувати, а не критикувати це явище.

        Всіляко підтримувати можна реформи - податкову, судову, адміністративну, а не косметичну репрезентацію сьогоднішнього вкрай неефективного для країни режиму.

        > Водночас недофінансування урядом витратної частини бюджету в умовах профіциту - це злочин. І про це потрібно відверто і відкрито говорити також.

        Відверто і відкрито потрібно говорити про те, що з політикою (в т.ч. в сфері економіки), яку сьогодні проводить влада, Україна назавжди цементується в позиції середнячка третього світу/постачальника напівфабрикатів для "першого" світу. Зі всіма відповідними наслідками.

        Не ліжка потрібно в цьому борделі переставляти, і навіть не персонал - бордель потрібно ліквідувати. Щоб оточуючі мали хоч якийсь шанс.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.27 | Мінор

          Опозиція, яка заперечує абсолютно все, що робить влада

          Ризикує разом з водою вихлюпнути і дитя.
          Тим часом позиція вибіркової підтримки кроків влади дає опозиції роль народного судді, який ставить владі оцінку владі. І якщо влада добивається позитивного результату, то це завдяки підтримки опозиції. Якщо негативного - так опозиція ж попереджала, вимагала і засуджувала.
          Мені шкода, що ви не можете зрозуміти цих досить простих речей.
          Тим часом саме такою є поведінка опозиції у більшості країн Європи.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.02.27 | Михайло Свистович

            Re: Опозиція, яка заперечує абсолютно все, що робить влада

            Мінор пише:
            > Ризикує разом з водою вихлюпнути і дитя.
            > Тим часом позиція вибіркової підтримки кроків влади дає опозиції роль народного судді, який ставить владі оцінку владі. І якщо влада добивається позитивного результату, то це завдяки підтримки опозиції. Якщо негативного - так опозиція ж попереджала, вимагала і засуджувала.
            > Мені шкода, що ви не можете зрозуміти цих досить простих речей.
            > Тим часом саме такою є поведінка опозиції у більшості країн Європи.

            Поведінка опозиції у більшості країн Європи є діаметрально протилежною. Навіть у найбільших успіхах влади вона знаходить недоліки і критикує влади, показуючи (хай на словах), що насправді можна було добитися ще більшого успіху. Лише в найважливіших питаннях (національна безпека, участь у конфліктах, суперважливі глобальні рішення) опозиція голосує разом з владою.
          • 2004.02.28 | trick

            Re: Опозиція, яка заперечує абсолютно все, що робить влада

            Minore,

            Jak nazyvajutsya ludy sho pidtrymujut pozytyvni kroky okupantiv?
  • 2004.02.27 | Смогитель Вадим

    Опозиція повинна підтримувати конструктивні кроки банди?(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.27 | Мінор

      Якщо влада працює на користь Україні - підтримувати.

      Безглуздо заперечувати очевидні речі. Слід виступати проти негативу.

      Безглуздо протистояти із завідомо сильнішим супротивником. Потрібно використовувати супротивника, примушувати супротивника діяти на користь Україні.

      Гра на дудочці, свист і сирени, які паралізували роботу парламенту протягом кількох місяців, не пішли на користь народу України.

      Якщо радикалам такий підхід не подобається - хай висувають власного кандидата. У них є вибір.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.27 | S@nya

        Сьогоднішня влада ніколи не працювала на користь України.

        Ну Ви ж чули розмови в кабінеті Кучми. Ви там хоч одне слово про інтереси держави почули? Я - ні.
        Сьогоднішня влада ніколи не працювала на користь України. Всі корисні для України рішення були прийняті у ресультаті випадкового збігу таких інтересів з інтересами банди.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.27 | Мінор

          "Тільки шайтан ходить прямо", - народна іракська приказка

          Найбільший збіг обставин, коли банда працювала на користь України - утворення парламентської більшості у 2000 році і підтримка нею прем"єр-міністра Віктора Ющенка. Результати - просто блискучі. Маєте щось запаречити?
          Тим часом послідовний "борець" Степан Хмара, якого так люблять у нас на форумі від першого дня таборів до справи полковника Григорьєва і до теперішніх днів увесь час послідовно і затято боровся з владою, називаючи її: бандою, худобою (1992 р) бандократією ... тощо. Так у мене питання - хто більше зробив користі для українців? Хмара чи Ющенко?

          Не треба бути настільки твердолобими. Бо колись натрапите на металеву стінку і лусне не стінка, а голова.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.02.27 | S@nya

            Re: І Ви.

            Ось тільки не треба ВАЮ до влади відносити. Він тоді був поставлений керувати урядом з єдиною метою - врятувати країну від дефолту.
            Він був не частиною влади, а механізмом, який використала влада для досягнення власної мети. Дефолт загрожував збитками українським олігархам, ось і все пояснення прем'єрства ВАЮ

            А твердолобий - Ви. Бо не можете від впертості сприйняти думку опонента.

            П.С. Вибачте, але ніякого права мене ображати Ви не маєте.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.02.27 | Мінор

              Re: І Ви.

              S@nya пише:
              > Ось тільки не треба ВАЮ до влади відносити. Він тоді був поставлений керувати урядом з єдиною метою - врятувати країну від дефолту.

              Це абсолютно не виключає того, що я написав. Ющенко йшов на компроміс і саме тому був поставлений щоб врятувати країну від дефолту. З чим прекрасно справився. А от тепер, Ющенко все далі перетворюється на Степана Хмару. А в нього інше прізвище і інші прихильники.

              > Він був не частиною влади, а механізмом, який використала влада для досягнення власної мети. Дефолт загрожував збитками українським олігархам, ось і все пояснення прем'єрства ВАЮ

              Дефолт загрожував втратою роботи сотням тисяч людей, які працюють на підприємствах олігархів. Дефолт загрожував знеціненням гривні (перепрошую не знаю чи пам"ятаєте Ви купівельну паніку через жахливу інфляцію 93 року)і знеціненням заощаджень мільйонів українців. Дефолт загорожував Україні.

              > А твердолобий - Ви. Бо не можете від впертості сприйняти думку опонента.

              А я не писав "Ви", я писав "ви". :-)

              > П.С. Вибачте, але ніякого права мене ображати Ви не маєте.

              І не збираюся. Ви самі це щойно зробили.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.02.27 | S@nya

                Re: І Ви.

                Мінор пише:
                > Дефолт загрожував втратою роботи сотням тисяч людей, які працюють на підприємствах олігархів. Дефолт загрожував знеціненням гривні (перепрошую не знаю чи пам"ятаєте Ви купівельну паніку через жахливу інфляцію 93 року)і знеціненням заощаджень мільйонів українців. Дефолт загорожував Україні.
                >
                Так, але це не були причини, які змусили владу зробити позитивні речі.
                На країну і на мільйони українців їм було глибоко начхати. Вони рятували власну шкуру. Звичайно, це мало й позитивні наслідки для країни, але треба дивитися й на мотиви. І хто знає, чи довго б ше протримався режим, якби ВАЮ тоді пішов з уряду і приєднався до народу, який занходився по той бік барикади.

                > > А твердолобий - Ви. Бо не можете від впертості сприйняти думку опонента.
                >
                > А я не писав "Ви", я писав "ви". :-)
                >
                > > П.С. Вибачте, але ніякого права мене ображати Ви не маєте.
                >
                > І не збираюся. Ви самі це щойно зробили.

                Ви не писали ні "ви", ні "Ви", але відповідали мені і зверталися до мене. Проте, якшо я хибно зрозумів Вас, вибачаюся.
        • 2004.02.27 | Максим’як

          Re: Сьогоднішня влада ніколи не працювала на користь України.

          Повністю згоден.

          У тому вся справа, що кожен, хто колись був вже при владі і хотів працювати на користь України, дуже швидко був прогнаний звідти, так і не навчивши владу працювати на користь держави. Сьогодні Україна тільки й має того, що ці люди встигли при владі самотужки зробити.

          Цей список може бути дуже довгим.
      • 2004.02.27 | Максим’як

        Re: Ви, шановний, Міноре, змішуєте дві незмішувані речі.

        Мінор пише:
        > Безглуздо протистояти із завідомо сильнішим супротивником. Потрібно використовувати супротивника, примушувати супротивника діяти на користь Україні.
        >
        Режим є сильнішим "по понятіям", але не "по жизні". Він є гнилим всередині і впаде, як і радянський союз. Цього супротивника потрібно перемогти, а не вчити його любити Україну і простий народ.
        Те, що каже Пинзеник - це тільки політична позиція і його патріотичні переконання. Ви ж говорите про підтримку влади, розуміючи у підтексті підтримку "реформ". У ситуації із ІСД йдеться про приватні інтереси.

        Головне завдання сучасної української опозиції - це подати суспільству високу мораль і духовність. Поряд із владою, яка є антинародна, опозиція не має місця. Це деморалізовує весь український народ. Якщо 10 мільонів українців хочуть вже виїхати із України, то вказані показники економічної успішності є або сильно сфальсифіковані, або вони є недостатні.

        Зараз діє дуже проста схема в українському суспільстві - підтримуючи владу автоматично стаєш частинкою влади. Який зміст нашоукраїнцям бути в опозиції і бути переслідуваними? Задумайтеся.

        > Гра на дудочці, свист і сирени, які паралізували роботу парламенту протягом кількох місяців, не пішли на користь народу України.
        >

        Паралізував роботу Верховної Ради режим. Як цього не бачити? 24 грудня 2003 року у Верховній Раді ставилося питання на голосування без обговоренння та з невідомим змістом. Це зрозумів весь світ. Якщо б не робити жодного протесту, а написати чергову заяву опозиції, яка за межі інтернету нікуди не втрапить, то режим би вже сьогодні був на всі 100 відсотків переконаний у збереженні влади. Ви хочете, щоб опозиція у цьому йому допомагала? Бачимо на прикладі комуністів та Мороза, як це низькоморально і бездуховно виглядає.

        Шлях угодовства із аморальним режимом може привести тільки розростання кучмізму у сталінізм і ніхто вже у всьому світі не допоможе українцеві. Хіба будемо чекати антикучмівської світової коаліції, як у випадку із антисаддамівською. А скільки років чекати? Тоді з України, як з інших диктаторських країн, вже втече половина населення.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.27 | Мінор

          :-) Як казав Плющ не впихайте невпихуєме

          Максим’як пише:
          > Мінор пише:
          > > Безглуздо протистояти із завідомо сильнішим супротивником. Потрібно використовувати супротивника, примушувати супротивника діяти на користь Україні.
          > >
          > Режим є сильнішим "по понятіям", але не "по жизні". Він є гнилим всередині і впаде, як і радянський союз. Цього супротивника потрібно перемогти, а не вчити його любити Україну і простий народ.

          Я й не закликаю вчити супротивника "любити Україну". Я закликаю не виглядати перед народом безкомпромісними дурнями. Не важить мотив і спосіб, але якщо влада робить щось корисне - це корисне треба підтримувати і записувати у свій актив.

          > Те, що каже Пинзеник - це тільки політична опзиція і його патріотичні переконання. Ви ж говорите про підтримку влади, розуміючи у підтексті підтримку "реформ".

          Дорогий мій Максим"яче, якщо ви бачите, що це чиста вода, якщо воно жебонить як вода і на смак, як вода, то напевне це таки і є вода. Я навмисно навів цитату Пинзеника щоб недвозначно пояснити ЩО я маю на увазі і про ЯКУ підтримку я кажу. Звідки ж ви взяли своє припущення про "реформу"?

          > Головне завдання сучасної української опозиції - це подати суспільству високу мораль і духовність.

          Неморально брехати. Морально діяти за принципом Черчіля "чесність - краща політика"


          > Поряд із владою, яка є антинародна, опозиція не має місця. Це деморалізовує весь український народ. Якщо 10 мільонів українців хочуть вже виїхати із України, то вказані показники економічної успішності є або сильно сфальсифіковані, або вони є недостатні.

          Підтримка окремих позитивних кроків влади не є бути поруч з владою. Заклик ВАЮ до FATF був не дуже обдуманим. Попри всю мою дискусію з СЕМЕНом :-), ці санкції об"єктивно шкодятть нашій економіці і всім нам.

          > Зараз діє дуже проста схема в українському суспільстві - підтримуючи владу автоматично стаєш частинкою влади. Який зміст нашоукраїнцям бути в опозиції і бути переслідуваними? Задумайтеся.

          Йдеться не про підтримку влади, а про визнання окремих її кроків і досягнень позитивними. Поруч має йти критика того, що влада використовує позитивні зміни для власного збагачення, а не на користь народу.

          > Паралізував роботу Верховної Ради режим. Як цього не бачити? 24 грудня 2003 року у Верховній Раді ставилося питання на голосування без обговоренння та з невідомим змістом. Це зрозумів весь світ. Якщо б не робити жодного протесту, а написати чергову заяву опозиції, яка за межі інтернету нікуди не втрапить, то режим би вже сьогодні був на всі 100 відсотків переконаний у збереженні влади. Ви хочете, щоб опозиція у цьому йому допомагала? Бачимо на прикладі комуністів та Мороза, як це низькоморально і бездуховно виглядає.

          По відео - це виглядало гидко і дико. Політик, перед тим як щось робити, повинен подумати, як це побачать інші.


          > Шлях угодовства із аморальним режимом може привести тільки розростання кучмізму у сталінізм і ніхто вже у всьому світі не допоможе українцеві. Хіба будемо чекати антикучмівської світової коаліції, як у випадку із антисаддамівською. А скільки років чекати? Тоді з україни, як з інших диктаторських країн, вже втече половина населення.

          По-перше, ці заклинання, знову ж таки не до мене, бо я не закликаю до угодовства, коларабоціонізму, тощо
          По-друге, Україну пишіть з великої літери :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.02.27 | Максим’як

            Re: Хіба не зрозуміло? Ющенко за санкції із патріотичних міркува

            Мінор пише:
            > Заклик ВАЮ до FATF був не дуже обдуманим. Попри всю мою дискусію з СЕМЕНом :-), ці санкції об"єктивно шкодятть нашій економіці і всім нам.
            >

            Вибачайте, шановиний, але Ваших висловлюваннях бракує однозначності.

            Особливості психології Ющенка якраз у тривалій "обдуманості" кожного слова. Він не говорить не обдумано.

            Санкції FATF є наслідок масового розкрадання коштів в Україні. Вони не можуть шкодити всім нам. Спочатку FATF мав ідею запровадити дуже жорстокі санкції і контролювати всі перерахування і застосувати певну систему дозволів, починаючи з 1000 доларів, саме такі санкції створили б проблеми "всім нам".

            Саме санкції FATF сьогодні є причиною можливого росту економіки в Україні. Ніколи б ІСД не ризкнув вийти на міжнародний ринок із 100 мільйонами доларів, бо вони би просто не перебували б на території України. У іншому випадку полякм прийшлося б перевіряти пошодження кожного мільйона із тої сотні.

            Саме поява в Україні таких капіталів і змушує FATF йти на зняття санкій, а не відмивання грошей. Захід має свої важелі управління економікою - їм зовсім не потрібно росту нашої економіки. Ющенко прекрасно знає, що восени, після його обрання, гроші широкою рікою будуть вивозитися з України із страху перед ним, що награбоване можуть відібрати, як це зробив Путін із окремими олігархами.

            У свій час Ющенко для підняття економіки перекрив канали розкрадання коштів, але він діяв чисто економічними мехінізмами. Під час санкцій FATF теж канали були перекриті, але ззовні і цей фактор автоматично почав працювати на економіку. В Україні почалися інвестуватися ряд проектів тими коштами, які мали бути вивезені з України.

            Сподіваюся, Мінор, Ви розумієте різницю у застосуванні санкцій FATF і їх знятті тепер? Ющенко за санкції FATF саме з патріотичних міркувань, саме тому, що це на користь українській економіці, так само, як і купівля комбінату у Польщі.

            Як на мене, все дуже прозоро.

            -----
            П.С.
            А із паном Семеном взагалі не має змісту говорити, хіба є бажання порозважатися. У нього все примітивно і дуже прості схемки, яких він постійно дотримується.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.02.28 | NY

              Чисті руки

              Чисті руки

              27.02.04, 17:54 | Андрій Артеменко


              Президент FATF Клаєс Норгрєн 26 лютого підтвердив, що Україну було виключено з "чорного списку" цієї Міжнародної організації у боротьбі з фінансовими злочинами.

              - Я можу офіційно заявити, що рішенням сесії FATF Україна виведена зі списку країн, які недостатньо борються з "відмивання" незаконних доходів, - підкреслив K.
              Зусилля країни і виконавчої влади на чолі з прем'єр-міністром Віктором Януковичем було винагороджено

              Норгрєн.

              Тим самим він відкинув будь-які інсинуації деяких опозиційних політиків із приводу того, що Президент України Леонід Кучма на своїй щомісячній прес-конференції в Адміністрації Президента 25 лютого "поспішив" оголосити цю новину.

              Рішення про виведенні України з "чорного списку" було прийнято в рамках роботи першого дня сесії FATF у середу. На ранковому засіданні представники 31-єї країни-члена цієї впливової міжнародної організації розглянули спеціальну доповідь комісії експертів, які здійснили щойно тривалу поїздку в Україну і провели аналіз нового законодавства в області протидії "відмиванню" незаконних доходів. Як випливає з доповіді, експерти, які працювали в Києві й у ряді областей України, дали позитивну оцінку діям українського уряду і парламенту по прийняттю міжнародних норм з контролю за фінансовими потоками в національній банківській та страховій системах.

              Зусилля країни і виконавчої влади на чолі з прем'єр-міністром
              Уряду, ПБ, який, незважаючи на зусилля опозиції, домігся прийняття необхідних для боротьби з відмиванням грошей законів, є чим пишатися

              Віктором Януковичем було винагороджено. Уряду, парламентській більшості - яка, незважаючи на зусилля опозиції, домоглася прийняття необхідних для боротьби з відмиванням грошей законів, є чим пишатися. Експерти прогнозують після цього цілком закономірного кроку FATF збільшення притоку іноземних інвестицій.

              Що стосується першочергових економічних наслідків, то навіть член політичної групи Української народної партії фракції "Наша Україна", народний депутат Борис Безпалий прогнозує "оздоровлення банківської системи, що приведе до посилення зовнішньополітичної активності і може сприяти інвестиціям в Україну".

              А доктор економічних наук Інституту світової економіки і міжнародних відносин Олексій Плотніков пророкує значне спрощення цілого переліку існуючих раніше формальностей у фінансово-економічних відносинах українських інституцій із західними:

              - Я не думаю, що щось зміниться кардинальним чином, але, принаймні, перед
              Експерти прогнозують збільшення притоку іноземних інвестицій

              західними інвесторами не буде маячити такий заборонний прапорець, як наявність України в "чорному списку", - каже він.

              Не таємниця, що для того, щоб не турбувати себе такими "непідсильними" обов'язками, багато західних банків, страхові фірми, великі транснаціональні компанії попросту відмовлялися мати справу зі своїми українськими колегами. А. Плотніков навів досить цікавий приклад, який дає уяву про існуючі до останнього часу проблеми:

              - У свій час Поштовий союз Швейцарії відмовився від підписання угоди з "Укрпоштою" про взаємний обмін переказами коштів громадян. Мотивація була досить проста: Україна знаходиться в чорному списку FATF. Хоча в той же час швейцарці елементарно підписали відповідні угоди з Францією та іншими країнами.

              Про те, як борються з "відмиванням" грошей в Україні, повідав на прес-конференції 26 лютого начальник податкової міліції Віктор Жвалюк. За його словами, підрозділ у боротьбі з відмиванням "брудних грошей" Державної податкової адміністрації України в Києві і Криму розкрив 20 фіктивних структур, які були створені жителями Сімферополя для конвертування грошей і перерахування їх в офшорні компанії. Цими структурами за кордон України було вивезено 135 млн. доларів і 11 млрд. російських рублів.

              Але звернемося знову до думки експертів.

              - Є формальні і неформальні вимоги FATF, - говорить Олексій Плотніков. - Що стосується формальних вимог, то дійсно, Україна має необхідну нормативно-законодавчу базу, яку було відрегульовано відповідно до вимог цієї організації ще в січні минулого року. Тому, відповідно до нормативних актів Міністерства фінансів, Нацбанку, в Україні здійснюється робота у боротьбі з відмиванням грошей. Що стосується неформальних вимог, то місії FATF, відслідковуючи трансакції з України, переконалася в тому, що і на практиці вітчизняне законодавство в цій сфері діє. Висновок - в Україні так само борються з відмиванням грошей, як і в інших країнах.


              СЕМЕН правий
          • 2004.02.28 | Нестор

            Re: :-) Як казав Плющ не впихайте невпихуєме

            Керуючись вашою логікою можна міркувати далі. Наприклад, припинення кронтрабанди української зброї в гарячі точки теж якоюсь мірою шкодить економіці, бо тоді кількість робочих місць зменшиться на військових заводах. Але це не означає, що всі ми повинні підтримувати продаж наших "Кольчуг" всіляким нелюдам.

            Чи патріотично буде підтримувати?
  • 2004.02.27 | Мартинюк

    Ющенко цієї стратегії не полишав.

    Просто коли режим тупо давить прихильників, закриває підприємства , використовує гебівські методи персонального тиску це шантажу це важко проявити.
    А те що Пинзеник виступив на захист означає що і його шеф Ющенко не проти.

    Однак я особисто перконаний що такі речі напередодні виборів - неминуче означатимуть втечу капіталів з України, доїння бюджету і все таке подібне. Тому Ющенку не варто особливо підстрибувати з цього питання.
  • 2004.02.28 | Нестор

    Може підемо далі?

    Мінор пише:
    > Мені сподобалось, те, що Пинзеник вступився за ІСД у конфлікті довкола приватизації Гути Честонхової.

    Давайте вже наш патріотизм проявимо в повному обсязі і підтримаймо наших рекетирів в Польщі. Все ж таки хлопці тяжко працюють там вже 10 років, а донецькі бандити прийшли тільки зараз. Уявляєте, як патріотично буде з боку Пинзеника висловити протест проти поліційних облав на польських базарах :)

    Не дамо чужоземцям і інородцям ображатинаших рідних бандитів!!!
  • 2004.02.28 | Vadym Gladchuk

    Re: Опозиція повинна підтримувати конструктивні кроки влади

    Яка може конструктивна позиція у бандитів?
    Фальсифікація виборів у 1999 та 2002 роках, кричущі злочини проти журналістів та опозиційних політиків, ігнорування Законів України та спроби переписати під донецького Пахана Конституцію - це не українська влада, це не посадовці, які мають легитимне право представляти інтереси України - це організоване кримінальне угруповання, яке з порушенням міжнародних норм узурпувало владу в Україні.
    Вони регулярно влаштовують спектакль на згвалтованих загальнонаціональних змі, перед українцями та іноземними дипломатами, примушуючи журналістів створювати враження про цивілізованість та демократичних рішень, що приймаються та реалізовуються за бандитськими принципами...
    Якщо Ви хочете змінити владу кримінальних авторитетів - ніколи не підтримуйте її...
  • 2004.02.28 | Len

    Re: Власть иначе не может действовать !

    Вельмишановный пан Минор. Когда то Карамзин писал про ту эпоху в Истории России когда во время войны с Литвой на престол вступил 4 летний князь . Ввиду его несовершеннолетия все дела вела его мать: Елена Глинская, дочь литовского князя. И бояре опасались что она как литовка поможет своей стране. Но, пишет Карамзин: "На троне предателей не бывает". И Елена много сделала для России. А теперь конкрентно. ЛЮБАЯ ВЛАСТЬ действует КОНСТРУКТИВНО потому что она ВЛАСТЬ. Она решает конкретные дела а ОППОЗИЦИЯ всегда только мелет языком. И так было всегда во всем мире и так будет. Другое дело что оппозиция часто приходя к власти делает больше чем бывшая власть . так бывает.
    Поэтому любая власть делает много конструктивного для своей страны. В том числе и кучминская.

    Что касается конкретно дела с Гутой и ИСД. ИСД пало жертвой хохляцкой политики : подчеркивать свою "самостиность" и пытаться в одиночку пробиваться на рынках. ИСД надо было создать консорциум с российской компанией Северосталь или МЭЧЕЛ, привлечь сюда еще парочку компаний и других стран( например ФРГ) и таким мощным консорциумом идти на покупку Гуты. И Польша не осмелилась бы пойти на оскорбление Фрг, России, Украины и др стран. Как ,например, ТАТНЕФТЬ купила турецкую нефтепромышленность. ГазПром купил объекты в Словакии.

    Далее. Польша плюнула нагло в лицо крупнейшему экономическому гиганту Украины а на форуме начались крики не на поляков а на украинскую фирму. Что подтвердило мою мысль о засилии украинофобов на Майдане. То они приветствуют людей которые в крови тысяч украинцев , то другие формы украинофобии, ловко маскируемые под руссофобию.
    С уважением Len Кобелюха 28 февраля 2004 года. г. Киев


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".