МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ноу комент. Кучмин герб, тисніть на посилання

03/06/2004 | Правник

Відповіді

  • 2004.03.06 | Vadym Gladchuk

    Re: Ноу комент. Кучмин герб, тисніть на посилання

    Цікаво хто у кого передрав "нЕ словом, а ділом". ЮЩенко чи ЛДК
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.06 | Правник

      ОК, комент:

      З тексту під гербом зацного рицаря Кучми:
      "Герб внесено до Гербового Матрикулу РГК 9 серпня 1999р. під є 465".

      З результатів пошуку за запитом "не словом, а ділом" на сайті НУ:
      Агітаційна кампанія блоку “Наша Україна” проходитиме під гаслом “Не словом, а ділом”
      09-02-02 14:15 // обговорити на форумі / версія для друку
    • 2004.03.06 | Julia

      :):Є ж набагато кращий девіз...

      Хто в Бога вірує, рятуйте!
      Це хто ж таку нам кучму дав?

      (І.Котляревський. "Енеїда". 1798 р.)

      Примітка: "Кучму дати" - причинить хлопоты, насмеяться (Б.Грінченко. Словарь української мови, 1908).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.06 | Правник

        Для рицаря Кучми або для НУ? ;) (-)

      • 2004.03.07 | Пан Roller

        -Він і по одежі шось не просте: татарська кучма насунулась йому

        Julia пише:
        > Хто в Бога вірує, рятуйте!
        > Це хто ж таку нам кучму дав?
        >
        > (І.Котляревський. "Енеїда". 1798 р.)
        >
        > Примітка: "Кучму дати" - причинить хлопоты, насмеяться (Б.Грінченко. Словарь української мови, 1908).

        Кучма, Ж.
        1/ Шапка мъховая мохната.

        -Благословіть, отче!-каже Василь, знявши кучму.

        Федька. -Він і по одежі шось не просте: татарська кучма насунулась йому на очі.-

        Украініска оповідвння Олекси Стороженка. Спб. 1863. 2 тома.
  • 2004.03.06 | Пан Roller

    Re,NON VERBІS

    http://heraldry.com.ua/_arms/kuchma_z.gif

    Герб Президента України Л.Д.Кучми: в щиті, перетятому лазуровим і золотим, лев протилежних тинктур, армований червоним, що йде на задніх лапах і тримає в предніх лапах Державний герб України - золотий тризуб в лазуровому п'ятикутному щиті з золотою облямівкою.
    Щит увінчаний золотою Українською адміністративною короною, над якою лицарський шолом. Клейнод: на двухколірному бурелеті (лазур, золото) золотий, армований червоним, лев, що виходить, і тримає в лапах срібний тризуб. Намет лазуровий, підбитий золотом.
    Щитотримачі: два діамантових чернігівських орла, армованих золотом, з червоними язиками.
    Девіз: RE, NON VERBІS - "Ділом, не словами".
    Герб внесено до Гербового Матрикулу РГК 9 серпня 1999р. під є 465.

    Семантичний лист особистого герба армігера (власника герба)
    Леоніда Даниловича КУЧМИ

    Герб виконаний відповідно до міжнародних правил класичної геральдики, а також згідно із чинним Кодексом Російської Геральдичної Колегії, затвердженим на засіданні Президії Колегії 1 серпня 1995р.
    Основу герба складає щит стандартної форми, традиційно прийнятої в українській геральдиці. У щиті зображені геральдичні і субординарні фігури, що характеризують фахову сторону діяльності армігера, його індивідуальні якості, фамільні корені.
    Щит має двухчасний горизонтальний зподіл, із яких верхня частина - лазурового (блакитного) кольору, а нижня - золота (жовта). Лазуреве поле щита символізує ясність і велич діянь армігера. Золоте поле щита по геральдичних канонах є символом справедливості, милосердя, великодушності, сталості, сили і вірності - якостей характеру, якими володіє армігер. Сполучення цих двох тинктур творить кольори Державного прапора України, у якій народився армигер, де він мешкає в даний час і в якій займає найвищу державну посаду - Президент Республіки.
    Головною фігурою щита є лев - символ мужності, хоробрості, безстрашності і вищої влади; він також уособлює жар, блиск і силу полуденного Сонця, пишноту, силу і стійкість, справедливість і закон. Положення льва свідчить про те, що воістину мужній і розсудливий, він завжди готовий до зустрічі із своїми ворогами і, завдяки своїй завбачливості, краще інформований про них небезпеках, що йдуть від них, і завжди готовий відбити будь-який напад. Лев, крім того, є зодіакальним символом знака "Лев", під яким народився армігер, а також його антропонімічним символом: "Леонід" у перекладі з грецького - "подібний леву". Крім того, в імені Леонід: покровитель імені - лев, зодіак імені - лев, колір імені - золото, планета (зірка) - сонце.
    Лев в передніх лапах несе щит із Державним гербом України. У даній композиції вкладенио головний ідейний задум герба: армігер є надійним гарантом державності України. Китиця хвоста лева також творить стрижневий символ України - тризуб.
    Фахова корона, що вінчає щит, відбиває приналежність армігера до адміністративних робітників вищого ешелону влади. Корона прикрашена дорогоцінними каменями - діамантом і бурштином - відповідно до знаку Зодіаку "Лев", під яким народився армігер. Діамант - оброблений діамант - камінь, що дарує чесноту, мужність і перемогу, він приносить удачу у всіх справах, охороняє від хвороб і ран, надає сміливість і мужність у бою, береже від навроку і злих чар, забезпечує здоров'я, добробут і довге життя, приборкує злість, надає впевненість і силу. Бурштину ж зі старожитності приписується чудодійна сила лікування усіх хвороб, він має властивість розраджувати людей, підтримує оптимізм, посилює інтуїцію, допомагає зробити правильний вибір.
    Над короною розташований лицарський шлем, на якому розміщені: бурелет (жмут із двох різнобарвних тканин), намет (мальовничий рослинний двоколірний орнамент, що падає з обох сторін від шолома, - прообраз лицарського плаща) і клейнод (нашоломник - тобто фігура на шоломі). Бурелет і намет пофарбовані у кольори, що домінують у гербовому щиті, у даному випадку - у лазур і золото, що знову творить кольори Державного прапора України. Клейнод - вихідна поясна фігура лева з тризубом - традиційне правило повторення основної гербової композиції над шоломом.
    Щитотримачі - два чорних одноголових орли. Ракурс крил, поворот голів і колір орлів узяті з історичного герба Чернігівщини - місцевості, де народився армігер (с.Чайкине Чернігівської області). Використання фігур "чернігівських" орлів у якості щитотримачів і розташування їх на підніжжі у вигляді землі відбиває нерозривний зв'язок армігера з рідною землею, турбота про неї і підтримка з її боку. "Як траві-мураві не виростити без жмені землі, так і народу не прожити на білому світлі без землі-годувальниці. Як без орача-хазяїна і доброї землі - гірка сирота, так і він без землі - що без живої душі у своєму богатирському тілі".
    Девіз - RE, NON VERBІS - "Справою, а не словами" - говорить про те, що армігер віддає перевагу підкріплювати свою діяльність конкретними виконаними справами, ніж порожніми слововиливами. Це також відбиває відданість армігера своїй справі, цілеспрямованість у вирішенні службових і життєвих завдань, прагнення приносити користь своєму народу.
  • 2004.03.07 | композитор

    Щит увінчаний золотою короною, над якою лицарський шолом :))))))

    Щит увінчаний золотою Українською адміністративною короною, над якою лицарський шолом :))))))
  • 2004.03.07 | IO

    шось воно таке страшне... Тьху, мара...

    То таки комусь бракує. Чи тому, що малював, чи тому, для кого малювали....
    Швидше всього - обом.
  • 2004.03.07 | YZ

    Гетьман, мля...

    http://heraldry.com.ua/index.php3?lang=U&context=info&id=1344

    Герби гетьманів України


    КУЧМА ЛЕОНІД


    Народився 9 серпня 1938р. в с.Чайкине Чернігівської...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.08 | васяня

      Та шо ви так скацупенилися ????

      Хлопці, платіть дві штуки баксів, і вам теж зроблять вашого власного герба. Шо ви так на нашого Президента скацупенилися ? Шо ви його вохрите ??? Знайшли, кого вохрити ! Себе вохріть !
      Людина сплатила кошти, їй вчинили герба, шо ж тут такого ??? Навіщо ж ???? Навпаки, ми повинні пишатися, що у Нашого є , а у Москальського немає ( чи, мо, вже , не дай Бог, є ??? ) Тим більше, як ви самі і познаходили, у Нашого таке автентично українське і милозвучне прізвище - Кучма !!!! Це ж не те , що у молдаван ! Добре, що у Нашого прізвище , яке згадано навіть у Котляревського !!!
      А ви хотіли б, щоб у Президента було прізвище "Іванов" ( рабське) чи "Обісригівно" ( "козацьке") ??? Ні, якраз щодо прізвища не треба прискіпуватися і вохрити !

      І щодо герба не треба ! Зразу видно, що державні гроші пішли на добру справу. А ви хотіли б, щоб ці гроші просто пропили ???? Ні, наш президент не такий, він все робить розумно і мудро ! Народні гроші не транжирить і не пропиває ! Молодець !

      Перетворили тут форум на чорт-зна що , понімаєш !
      Хотів би я бачити, який герб буде у Ющенка чи у Свистовича !
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.08 | Нестор

        В Ющенка та Свистовича ніколи не буде герба

        Тому що ці люди не є слабими на голову. І немає ніяких передумов, що колись зслабнуть.

        Якщо людина не може зліпити одного речення без мата і виробляє собі герб, то у неї не всі вдома. А якщо і робити герба, то він повинен би виглядати інакше.

        Наприклад, п"яна свиня грає на гітарі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.08 | Чучхе

          Re: В Ющенка та Свистовича ніколи не буде герба

          Нестор пише:
          > > Наприклад, п"яна свиня грає на гітарі.

          Або ведмедя, в одній руці у якого молоток, а в другій балалайка. Це свідчить про працелюбність та незакомплексованість тварюки.
      • 2004.03.08 | Julia

        Ай ем вері соррі! Герб - це не екслібріс!

        васяня пише:
        > Хлопці, платіть дві штуки баксів, і вам теж зроблять вашого власного герба.

        Фігушки. Герб - це не екслібріс, і не патрет в підземному переході, щоб кожен калхознік з дєрєвні Чайкіно схотів -забашляв - заказав!

        Герби бувають державні, міст (земель) і домів (фамільні). Останні надавалися державною (монаршою) владою разом з нобілітатом (шляхетством) і передаються у спадок. Купити їх не можна, як не можна собі купити інших предків. Можна тільки отримати на монаршій службі.

        У Великобританії королева досі надає lordship за заслуги перед нацією. В інших монархіях те саме.

        А тепер питання: ВІД ЯКОГО МОНАРХА "зацний лицар" Кучма отримав своє шляхетство????? В ЯКОГО СЮЗЕРЕНА ВІН НА СЛУЖБІ?

        Тобто, якщо строго по законам геральдики, то ця цяцька абарзєлого жлоба мала би вважатися державною зрадою....
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.08 | KAKTUZZ

          Re: Ай ем вері соррі! Герб - це не екслібріс!

          Юлія пише:"Тобто, якщо строго по законам геральдики, то ця цяцька абарзєлого жлоба мала би вважатися державною зрадою...." А психіатри вважають, що ця цяцька -- це признак манєчки величі. Тобто абсолютна шизофренія: загострена форма егоцнетризму.

          Та чим би дитя не тішилось , аби лиш смороду не робило.

          З Тайланду приїде вже почесним коронованим прицом.
        • 2004.03.08 | васяня

          Ну, то які випитки до Президента ???

          Герб йому вчинили інші люди, які займаються геральдикою на професійному рівні. Вся відповідальність за правильність вчинення герба і відповідність його нормам геральдики лежить на на президентові, а на панах, що йому цього герба вчиняли. Якщо вони щось порушили, то і запитувати треба з них.

          А людина заплатила гроші, отримала товар . Які до неї випитки ???

          Ото вже, аби тільки поляскати язиком !

          А щодо того, у якого сюзерена на службі Наш, то це можна побачити з герба. А якщо там нічого такого не видко, то значить, сюзерена немає.

          А в якого сюзерена на службі англійська королева ???

          звідки взагалі беруться сюзерени ??? У неандертальців сюзеренів же не було, а потім вони з"явилися . З якої такої Божої ласки ? Гопко ?
    • 2004.03.11 | magda

      Ви про гетьмана до кінця-то дочитайте ... :)))))


      ..... У 1992-1993рр - прем'єр-міністр України. В 1994р. обраний Президентом України. За нього віддали свої голоси 52% виборців. 14 листопада 1999р. вдруге обраний Президентом України. Нічого доброго для України це не дало, оскільки колишній парторг заводу виявився закінченим негідником.

      :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.11 | Правник

        Ваша робота? (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.11 | magda

          В сенсі???

          Це з того сайту. Якщо Ви маєте на увазі, чи не хакнула я його, я повторюю - я не вмію. Якщо це автори сайту, треба їм пива купити. Якщо якийсь хакер, треба його знайти і залучити до Майдану. Я - йожик.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.11 | Правник

            Ну нє - то нє.

            Йожик так йожик.
            Тоді Велика Подяка (і пиво за нагоди) за спостережливість :)
  • 2004.03.08 | Pavlo Z.

    Який Кучма - такий і герб...

    Просто нічого сказати - хочеться або плюнути, або плюнути двічі.
  • 2004.03.09 | Navigator

    "Ні словом, ні ділом" -краще було б “Ні бе, ні ме.”

    Геральдика розрахована на підготованого фахівця – і говорить йому багато про володаря герба...
    Найперше кидається в око те, що коли двох воронів збоків зліпити разом, то вийде двоголовий імперський орел. Він стоїть вже на українській землі. Бо сама скеля, з якої двоголовий орел ніби знімає український щит, підозріло нагадує деякий острів на східних кордонах України...
    Тепер про самого чернігівського лева.
    Той лев якось хижо облизує тризуб – ніби хоче зубами здерти з нього золото. А то й взагалі зжерти.
    Далі. Лев нерішуче рухається ніби в правильному географічному напрямку – в Європу – але якось задом наперед, наліво, а рух справа наліво сприймається оком уповільненим.
    Чи це символ не руху (який і правда Рух?), а “лєвих” оборудок клану ? Загадка...
    Може, в руках у чернігівського лева не золотий тризуб - а вкрадений золотий мільярд, який він несе під захист двоголового орла, що й тримає той ядрьоний щит для захисту Кучми?
    Зверху над всіма панує лев, уже відчищений від “голубизни” (вибачаюсь, лазуровості – кажуть, те слово придумав сам Хрущов, щоб не плутатись з національними блакитними ремнісценціями), нагадує золотого тільця – символ поклоніння.
    Тобто золотий тілець панує над гербом.
    Як символ сенсу життя володяря герба...

    Лозунг "Ні словом, ні ділом" в цілому попадає в ціль. Краще було б “Ні бе, ні ме.”
    Над короною, де тризуб показаний вже самим пунктиром – як щось ефимерне, зникаюче, фактурно покрита будяками українська земля.
    Нове Дике поле між Європою і Азією.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.11 | Augusto

      Ni figa Vy ne zrozumily, vybachte zvychajno.

      Na gerbi Leonida Kuchmy zobrazhenyj stylyzovanyj "zelenyj chort", jakym marjat' vsi porjadni alkogoliky pry "delirium tremens", mozhete legko pereviryty, shcho ja ne breshu: zmishajte narazi blakytnu ta synju farby, jaki nadajut'sja razom z chortom.
      Chort pidgryzaje zobrazhenyj zverxu tryzub, a sraku nastavyv na napysanyj znyzu deviz latynoju i vzhe pidnjav xvosta, shchob naserty na cej vyraz.
      Spravzhne rodynne gasla sem'i "pid zelenym chortom" ne vlizlo, ale vsim shyroko vidome: "Corruptus in extremis".
      *****************************************
      Jogo geral'dychnist' Augusto Gladio, pochesnyj deliriolog Bruneja ta okolyci.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".