СПІЛКА ЗАКОРДОННИХ ПРАЦІВНИКІВ
03/23/2004 | Остап Козак
У Львові утворено ініціативну групу із заснування Спілки закордонних працівників.
Ініціативна група звернулись до заробітчан із таким закликом.
"Українці, вимушені виїхати на заробітки!
За неофіційними підрахунками нас від 7 до 8 мільйонів. Це - цвіт нації, найактивніші та найініціативніші люди працездатного віку. Злочинна влада вигнала нас із країни і змусила шукати хліб насущний за кордоном.
Своєю важкою працею ми заробляємо не лише для своїх рідних, які залишились удома. Регулярно відсилаючи в Україну заробітки, ми, без перебільшення, утримуємо цілу її економіку. А це - десятки мільярдів доларів поступлень щорічно! Саме ці, в поневіряннях та потом зароблені гроші є причиною зросту ВВП в Україні, а не т.зв. "економічні реформи уряду". Ми є не просто громадянами України, ми є основними її інвесторами!
Незважаючи на це ані уряд, ані Президент України не роблять нічого, аби хоч якось нас підтримати чи захистити.
Влада не гарантує нам передбачене Конституцією право на працю та гідне життя в Україні. Тож нехай потурбується над правовими гарантіями нашого статусу за кордоном! Нехай створить соціальні гарантії для наших сімей на Батьківщині.
Нехай врешті решт влада забезпечить нам наше виборче право! Ми хочемо і будемо брати участь у виборах Президента України. Тому вимагаємо від влади створити умови для голосування усім громадянам України на вигнанні - як легальним працівникам, так і нелегальним.
Українці, не мовчіть! Єднаймось Спілку! Разом ми виборемо собі і нашим рідним гідне життя!"
Відповіді
2004.03.23 | Pavlo Z.
Нормальна ідея для початку вирішення великої проблеми:
як забезпечити участь максимальної кількості заробітчан у виборах Президента.